"13 lutego na basenie Zespołu Szkół nr 2 w Lubinie odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu. Reprezentacje dziewcząt i chłopców zajęły I miejsca!!!
Reprezentacja dziewcząt: Hartlieb Klaudia 3d, Kotwas Monika 3d, Osiewalska Agnieszka 2d, Wnuk Klaudia 2d, Nowak Gabryjela 2d i Gabor Martyna 1d.
Drużyna chłopców: Adamczak Jakub 2a, Woźny Wiktor 2c, Osiński Kamil 3b, Płuciennik Jakub 3b, Szum Adrian 3c, Bęben Jakub 1a, Domnik Marcel 1a, Jaszczak Robert 2a, Moskaluk Dawid 1a, Romański Piotr 1b i Zając Gracjan 2e.
Natomiast w dniach 9 -10 lutego w Krakowie, Gloria Klughardt (1d), uczestniczyła w Pucharze Europy kadetów w szpadzie. W turnieju startowało 196 reprezentantek z 19 krajów. Gloria bardzo dobrze walczyła, niestety z reprezentantką Węgier przegrała jednym punktem i ostatecznie zajęła IX miejsce."
Gratulujemy wszystkim sportowcom i życzymy dalszych sukcesów!