Stanisław Białoskórski - możemy śmiało powiedzieć, że to wórca szkolnych filmów i reklamówek. Współtworzał LipDub, był twórcą zabawnej reklamówki "Musical", współptworzył szkolną ilo tv. Świetne oko i mistrz krótkiej formy! Zawsze ma dla nas czas - za co bardzo dziękujemy!


 Z archiwum:
"W ogólnopolskim konkursie na film promujący Warszawę (2009r): "Odwiedź Chopina w Warszawie", z filmem pt "Księżycowa noc"  uczeń klasy 3a, Stasiu Białoskórski, był bezkonkurencyjny!!! Zajął I miejsce i wygrał nagrodę główną 3000zł. Zaledwie 30 sekundową etiudą filmową pokonał 74 konkurentów. Doceniono: "opowiedzenie niebanalnej historii chopinowskiej i warszawskiej zarazem.W filmie nie ma niepotrzebnego ujęcia. Jest to najbardziej przemyślany i nastrojowy film konkursu." - to fragment z oceny jury, w skład którego wchodzili: Xawery Żuławski (reżyser), Magdalena Różczka (aktorka) Agata Passent (dziennikarka) Marian Prokop (operator)
Najlepsze filmy mają szansę być częścią międzynarodowej kampanii promującej Warszawę na świecie!"

Potem była "Biała koperta" i nadszedł "Cudowny Dzień". Film, w którym m.in. wystąpili nasi absolwenci, a zdjęcia do filmu robił Krzysiek Maślejak (również absolwent), zdobył w 2013r wiele nagród na festiwalach filmów amatorskich.

Staszek Białoskórski, którego "Cudowny Dzień" prezentowaliśmy w szkole już dwukrotnie, zdobył kilka prestiżowych nagród i na tym nie spoczął! Dzisiaj (24.10) odbył się pokaz filmu w Dolnośląskim Centrum Filmowym we Wrocławiu, na trwającym tam Festiwalu Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa. Sam film został już zauważony, a teraz doceniono kreacje aktorskie! Role Wiktora Dziurmana i Jakuba Małka zostały zakwalifikowane do finału konkursu filmów krótkometrażowych w ramach Festiwalu.