Nasz absolwent Mateusz Dróżdż, którego mogliście poznać podczas DK 2013 na spotkaniu pt: "Absolwent I LO w wielkim świecie prawa" odniósł kolejny sukces! Z przyjemnością śledzimy poczynania tego młodego, niezwykle utalentowanego i skutecznego (jak widać w artykule) prawnika:) Mając dopiero 26 lat Mateusz Dróżdż  jest wykładowcą na Uczelni Łazarskiego w Warszawie i ma na swoim koncie sporo osiągnięć! Zobaczcie następne: artykuł
Gratulujemy!!!


Wiecie, że bacznie śledzimy losy naszych absolwentów - nie do wszystkich mamy dostęp, ale się staramy! Mateusz Dróżdż to przykład jednej z niezwykłych karier, która naprawdę robi wrażenie! O tym młodym prawniku pisaliśmy już nie raz, a liczby osiągnięć i sukcesów mógłby mu pozazdrościć niejeden emerytowany prawnik:) W dzienniku "Radca Prawny" w numerze grudniowym, pojawił się wywiad z trzema prawnikami, wśród których znalazł się oczywiście p. Mateusz, jako jedna ze "Wschodzących Gwiazd Prawa".


Mateusz Dróżdż - absolwent klasy turystycznej, obecnie wykładowca na Uczelni Łazarskiego w Warszawie, którego gościliśmy m.in na zeszłorocznych Dniach Kultury, ma na swoim koncie już niejeden sukces. Tym razem został wyróżniony w rankingu Gazety Prawnej jako jeden z 30 najlepszych prawników w wieku do lat 35 w Polsce. Mateusz jest najmłodszym prawnikiem wśród wszystkich wyróżnionych. Z pewnością usłyszymy o nim jeszcze nie raz!