W dniach 22-24 maja 2012r odbyło się w I LO kolejne spotkanie z niezwykłą grupą młodych ludzi, tworzących jedyną w swoim rodzaju formację artystyczną znaną jako: The Young Americans. Mieliśmy zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić do udziału w czwartych już warsztatach, które określamy mianem artystyczno-językowych. Jednak, trudno prosto sklasyfikować to niezwykłe wydarzenie, jakim jest udział w trzydniowych warsztatach z grupą 50 młodych ludzi, kipiących entuzjazmem i absolutnie pozytywna energią! Ich pasja i talent zjednują nawet największych sceptyków!

 W tym roku po raz pierwszy zaprosiliśmy do udziału uczniów nie tylko uczniów I LO! Dziękujemy wszystkim, którzy obdarzyli zaufaniem zarówno nas jak i naszych przyjaciół z USA.

Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy gościli Young Americans w swoich domach. Bez Państwa pomocy, warsztaty byłyby nie tak wartościowe i dużo trudniejsze do przeprowadzenia. Dziękujemy również władzom miasta oraz przyjaciołom ILO za wsparcie i pomoc w organizacji warsztatów.

Tegoroczne SHOW było bez wątpienia potwierdzeniem, że mamy niezwykłych uczniów. Zresztą YA przyjeżdżają do Lubina jak do swojego miasta i chociaż w ciągu trzech miesięcy trasy warsztatów Young Americans odwiedzają różne miejsca na świecie, wiedzą, że Lubin jest wyjątkowym miejscem i wielu podkreślało, że z niecierpliwością czekali na Lubin, o którym słyszeli tak dużo dobrych rzeczy!
My równie niecierpliwie oczekujemy kolejnej wizyty! A zatem, kto nie zdążył, nie wierzył lub po prostu przegapił tegoroczne warsztaty,  ma możliwość przeżyć to wszystko już za rok - kolejne warsztaty YA w Lubinie odbędą się 13 - 15 czerwca 2013!!! Już teraz zapiszcie te daty!

Zobacz zdjęcia 2012:
przyjazd i Day 1
,
Day 2

Day 3 SHOW
, 
Day 4
(dzień dodatkowy),
Day 5 (Farewell - pożegnanie)
Artykuł na stronie miasta
Film 2012 (źródło YouTube) Nasz Lubin - Radosne show The Young Americans

 

Termin kolejnych warsztatów: 13-15 czerwca 2013r.

Koszt:
50 Euro

40 Euro (jeśli jest się rodziną goszczącą)

  • Wszelkich informacji udziela p. Joanna Marciniszyn:
    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.