19 czerwca rano musieliśmy rozstać się z naszymi przyjaciółmi z grupy the Young Americans. W ten sposób szóste warsztaty YA przeszły już do historii. Dziękujemy The Young Americans za cudowne chwile, świetną zabawę i mnóstwo pozytywnej energii - kto nie był - niech żałuje:)
18 czerwca w hali przy SP14 odbyło się finałowe SHOW. Jak zwykle jego pierwsza część była podziękowaniem dla wszystkich uczestników, że "zaryzykowali" i wzięli udział w warsztatach. Wśród 145 uczestników tegorocznych warszatów byli nie tylko uczniowie Kopernika, ale też dzieci z podstawówek i uczniowie gimnazjów. Wszyscy ciężko pracowali w pocie czoła i czasem wręcz  opadając z sił. Jednak to, co dostali w nagrodę przerosło ich oczekiwania! Wczorajsze SHOW było AWESOME - obie jego części.Gratulujemy wszystkim!
Dziękujemy rodzinom goszczącym, uczestnikom i sponsorom za umożliwienie przeprowadzenia tej niezwykłej imprezy.! O tym kto to był już wkrótce - nie chcemy nikogo pominąć - a jak zwykle YA mogli liczyć na sporą grupę sympatyków i darczyńców!
A teraz dobra wiadomość - następne warsztaty już 1- 3 czerwca 2015!!! Tuż po nich, tak jak w tym roku, Boże Ciało i dzień wolny:) Chcemy się jeszcze pochwalić sukcesem! W nasze ślady poszedł już Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, a po wczorajszym SHOW, dyrektor I LO w Głogowie zarezerwowała warsztaty dla swojej szkoły na maj 2015r! Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że to Kopernik był pierwszą szkołą w Polsce, która dostrzegła ten niezwykły fenomen i potencjał the Young Americans! Czekamy na innych! Do zobaczenia za rok! Zobacz zdjęcia DAY 3 i link do zdjęć
Zdjęcia - DAY 1, DAY 2