Od 12.04 ruszyły zapisy na 12 warsztaty z HEART GLOBAL  2-4.06 w I LO - poprzednio znane nam jako YA:) Zapisy i opłaty w sekretariacie. Uczniowie I LO mogą zapisywać się również u swoich anglistek. Jeśli ktoś nie może zapłacić przy zapisie - można zapłacić później, ale zapiszcie się teraz - musimy wiedzieć jak najwcześniej ile będzie osób:)
CO TO JEST?
3-dniowe warsztaty przygotowujące uczestników do finałowego show, to znacznie więcej niż "warsztaty artystyczno-językowe" - to super narzędzie do poznania siebie, swoich możliwości, umiejętności funkcjonowania w grupie, radzenia sobie z presją czasu i zmęczeniem, budowanie relacji z nowymi ludźmi, a to wszystko po angielsku, czyli również doskonała okazja do sprawdzenia się, pogadania, bycia tłumaczem dla młodszych dzieciaków:)
Zachęcamy Was do udziału bez względu na to czy tańczycie/śpiewacie/ i czy to wasz vibe;) "Vibe" przyjdzie szybciej niż się spodziewacie;) a przy okazji można się wyskakać, wykrzyczeć (lub wyśpiewać w zależności od umiejętności;) i zaprzyjaźnić z mnóstwem fantastycznych ludzi! Jak mówiło wielu uczestników - nie wyobrażali sobie, że można się tak bawić - trzy dni biegając, ćwicząc układy i śpiewając - nawet jak się śpiewać nie umie - męcząc się przy tym niemiłosiernie;) Bo warsztaty z HEART GLOBAL to znacznie więcej niż (mniej lub bardziej:) perfekcyjne wyćwiczenie choreografii i piosenek - to swoich możliwości i ograniczeń... - to naprawdę warsztaty, które ćwiczą znacznie więcej niż się pozornie wydaje...
Po trzech latach przerwy mamy znowu możliwość naładować akumulatory na zapas i świetnie się bawić!
TO WYDARZENIE NIE TYLKO DLA NASZYCH UCZNIÓW
ZAPRASZAMY UCZNIÓW SP i INNYCH SZKÓŁ ŚREDNICH z całej okolicy!!!
Zapisy w sekretariacie I LO:
- telefonicznie: tel: 76 746 06 - 70,
- mailowo: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.,
KOSZT:
- koszt 50 euro
- koszt 40 euro HOST FAMILY - czyli osoby goszczące (uczestnik dodatkowo otrzymuje 2 bilety gratis na finałowe SHOW)
Zobaczcie komentarze po warsztatach z naszego archiwum YA
Wiemy, że przyjeżdża 27 osób:), reżyser i manager projektu HG:) Czekamy na zgłoszenia do hostowania!!! Już wiemy, że przyjeżdża 27 osób (i reżyser oraz manager HG) Odbieramy gości 1 czerwca o godz. 18.00. Wyjeżdżają po show 4 czerwca.
 
HARMONOGRAM WARSZTATÓW dla uczestników:
2 czerwca godz. 14.30 – 19.15 (I LO)
3 czerwca godz. 8.00 – 18.00 (I LO)
4 czerwca godz. 15 – 17.30 i 19.15 – 21.00 – Hala SP14
SHOW - dla widzów (bilety) 4. 06 godz. 19.30-21.00
Oprócz show uczestników widzów czeka występ artystów HEART GLOBAL!!!