Złoty Wilk w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii

🏆✨ Anna Stefanek, tegoroczna maturzystka z klasy 4e, wraz ze swoim zespołem została wyróżniona Złotym Wilkiem w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii za realizację projektu społecznego „(nie)idealni”. 🐺👏

Serdecznie gratulujemy Ani i jej zespołowi kreatywności, pasji, zaangażowania oraz zdobycia tak prestiżowego wyróżnienia. 💙 Życzymy kolejnych sukcesów i dalszego rozwijania pasji! 🌟

https://www.instagram.com/p/DY46aBAiA_r/?img_index=2&igsh=MW1wMThlcDl2ZzVvbA==