"W dniach 31.03 – 27.04. 2023r. reprezentacja naszej Szkoły brała udział w Ogólnopolskim Konkursie Predator Games 2023. Konkurs odbywał się online i składał się z 4 gier: League of Legends, Rocket League, Szachy oraz Fortnite. Reprezentantami naszej szkoły w poszczególnych grach byli: Wojciech Bąk 2A, Kacper Mikita 2B, Paweł Kanigowski 2B, Szymon Majerczak 3A, Filip Kozyra 3A, Michał Grygielski 3B (League of Legends), Przemysław Mazurowski 3A, Michał Wojtanowski 3A, Rafał Raś 3A, Hubert Żelewski 3B (Rocket League), Bartłomiej Róg 1E, Kacper Werner 4A (Szachy), Jakub Ochocki 1B, Bartosz Drążek 2B, Konrad Kozicki 2B, Igor Jakubowski 2C (Fortnite), Największym sukcesem może poszczycić się Bartek Róg, który zajął 15 miejsce w szachach na 1024 startujących!!!
Gratulujemy Bartkowi oraz pozostałym uczniom i życzymy sukcesów w następnym roku."Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information