Znamy już wyniki klasyfikacji końcowej szkół w Mistrzostwach Powiatu LubińskiegoLICEALIADZIE w roku szkolnym 2021/2022,
"7.06.2022 w siedzibie RCS w Lubinie odbyło się spotkanie podsumowujące rywalizację sportową szkół średnich na szczeblu powiatowym. W zawodach sportowych rywalizowało między sobą 8 szkół w różnych dyscyplinach. Miło nam poinformować że w klasyfikacji końcowej nasza szkoła zajęła I miejsce i uzyskała 143 pkt, pokonując  II LO z identyczną ilością punktów - o zwycięstwie zadecydowały PIERWSZE MIEJSCA naszych uczniów w poszczególnych konkurencjach.
Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i życzymy sukcesów w przyszłym roku szkolnym.
Klasyfikacja generalna:
1. I LO- 143 pkt (przewaga I miejsc)
2. II LO- 143 pkt
3. ZS2- 136 pkt
4. ZS1- 74 pkt
5. DZS- 62
6. SMS NLO- 22 pkt
7. ZS MCKK- 20 pkt
8. LO SAL - 10 pkt."
Nauczyciele wychowania fizycznego w I LO: Monika Kosińska- Dziewiatowska, Agata Swoboda, Marta Bugajenko, Oleg Bugajenko, Mariusz Suszek.


Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information