27 maja Kopernik otworzył podwoje dla przyszłych uczniów I LO! Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie i skorzystanie z tego, co mieliśmy do zaoferowania - a było parę atrakcji. Przede wszystkim, każdy, kto do nas przyszedł mógł poznać szkołę wręcz od podszewki. Chętni uczniowie z różnych klas utworzyli 12 zespołów, które oprowadzały młodsze koleżanki i kolegów po Koperniku. Można było przy okazji posłuchać opowieści o tym, co, kto gdzie i dlaczego:) Była wizyta w szkolnej izbie pamięci, gdzie prof. Przygoda opowiadał o eksponantach w naszym szkonym mini muzeum:) Była stacja  z doświadczeniami z biologii pod okiem prof. M. Szyszko oraz z chemii, pod wodzą prof. A. Kułaczkowskiej. Byli wychowawcy, a właściwie wychowawczynie, bo to w tym roku panie: Renata Nowakowska (1a), Aldona Kozieł (1b), Agnieszka Dziamba (1c), Agnieszka Witecka (1d) oraz Joanna Tadla. Uczniowie opowiedzieli o Grupie Kopernika , GruBiKo, ZWZT, zajęciach z fizyki i matematyki, wycieczkach, akcjach - słowem wszystkim, co dzieję się przez cały rok w naszj szkole.. Do dyspozycji był oczywiscie SU i wszyscy pozostali, którzy chcieli przybliżyć naszym gościom I LO. Tradycyjnie całość rozpoczęła się od spotkania z Dyrektorem w auli i pokazem przygotowanym przez Grupę Kopernika.
Mamy nadzieję, że wizyta w Koperniku "na żywo",  zdecydowanie robi różnicę, a z relacji uczniów wiemy ,że wiele osób już poczuło niezwykłą atmosferę naszej szkoły:) Skłądanie dokumentó trwa do 20 czerwca, więc jest jeszcze sporo czasu na decyzję - naszym zdaniem, nie ma się nad czym zastanawiać, tylko "wbijać do Kopernika"!!! ZDJĘCIA
Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie w linku: REKRUTACJA
DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU!!!


Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information