Przedstawiamy kolejny z tegorocznych projektów ZWZT:
"Plaster Szczęścia to kolejny projekt organizowany w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii przez uczennice chodzące m. in. do naszego liceum - Natalię Grzelińską (2d), Małgorzatę Sorotiuk (2d) i Weronikę Wojtczak. Celem grupy projektowej jest szerzenie wiedzy młodzieży na temat depresji. Dziewczyny publikują regularnie posty na swoim Instagramie jak i TikToku, na którym mówią o cichym sposobie wołania o pomoc - plastrze naklejonym na mały palec u ręki. W dniu 29.03 na sali konferencyjnej w galerii Cuprum Arena odbył się wykład prowadzony przez Panią psycholog. Kilka klas z naszej szkoły wzięło udział w spotkaniu i miało możliwość wysłuchania ciekawych informacji na temat tej jakże niebezpiecznej i coraz częściej diagnozowanej choroby."
Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information