Przedstawiamy kolejny z tegorocznych projektów społecznych realizowanych przez naszych uczniów w tym roku:
"Rozłączeni" to kolejny projekt społeczny realizowany w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii w naszej szkole. Grupa projektowa postawiła sobie za cel edukowanie młodych ludzi na temat świadomego korzystania z Internetu i uzależnienia od mediów społecznościowych. W dniu 14.03 na naszej auli odbyły się dwa wykłady poprowadzone przez p. Annę Ślęczek, psycholog oraz psychoterapeutę młodzieży. Uczniowie klas 1a, 1b, 1d i 2b dowiedzieli się, z czym wiąże się uzależnienie od mediów społecznościowych - czym jest spowodowane, jak je rozpoznać, a także jak sobie z nim radzić. Liczymy, że uczestnicy wykładu skorzystają ze zdobytej wiedzy:)"
Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!!!


Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information