,,4 marca w Zespole Szkół nr 2 w Lubinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce - Licealiada. Rywalizowały ze sobą 4 drużyny: ILO, 2LO, ZS2, DZS. Żadna ze szkół nie zdołała pokonać naszych dziewcząt. Reprezentacja I Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie zajęła 1 miejsce !!! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !! Skład reprezentacji: Dominika Rusinko, Emilia Turbak, Paulina Klich, Magdalena Kokoszka, Julia Latos, Julia Łagowska, Karolina Ordon, Weronika Piotrowicz, Julia Surdyk."
Opiekun: p. Agata Swoboda

"9 marca w hali sportowej Zespołu Szkół Przyrodniczych w Głogowie odbył się Finał Strefy Legnickiej w Piłce Siatkowej Dziewcząt - Licealiada. W zawodach uczestniczyły 4 zespoły - zwycięzcy z powiatów: złotoryjskiego, głogowskiego, lubińskiego i legnickiego. Miło nam poinformować, że uczennice I LO w Lubinie zajęły trzecie miejsce zdobywając brązowy medal.
Skład reprezentacji Kopernika: Waszkowiak Zuzanna (2D), Buras Natalia (3A), Pytlik Matylda (3A), Malawska Maja (3B), Czekało Jolanta , Tycel Julia (3B), Olszowiak Zuzanna (3D), Sajdłowska Alicja (3B), Woroniecka Zosia (3C), Ziętek Ewa (3Bg)."
Opiekun drużyny: p. Mariusz Suszek.

"10 marca. odbył się Powiatowy Turniej w Piłkę Ręczną Chłopców . W zawodach wystartowało siedem zespołów: SMS, DZS, ILO, ZS MCK, ZSZ1, ZSZ2, 2LO. W meczu półfinałowym, po dogrywce, nasz zespół zwyciężył z 2LO . W potyczce o pierwsze miejsce nasi chłopcy ulegli drużynie SMS i ostatecznie zajęli drugie miejsce w turnieju. Skład drużyny: Bartosz Andrzejczak 3Ag, Filip Bawarczyk 3D, Makary Demczuk 3C, Radek Fabiszewski 3A, Kacper Jakubowski 3Ag, Kajetan Kasprzyk 3A, Michał Midziak 3Ag, Aleksander Olkowicz 3Ag, Wiktor Starzak 3C, Adrian Strzechowski 3A, Patryk Wojciechowski 3A, Jakub Chowaniec 2A, Konrad Śliwka 2B."