"W sobotę, 9 października 2021 r., odbył się etap szkolny 51. Olimpiady Biologicznej. Wzięło w nim udział dwoje uczniów naszego liceum. Do kolejnego etapu - okręgowego, zakwalifikowała się Julia Sypeń z klasy 2d. Natomiast do kolejnego etapu 68 Olimpiady Chemicznej zakwalifikowało się dwóch uczniów z naszej szkoły: Bartłomiej Bareja uczeń klasy 3ag oraz Patryk Karman z klasy 2d. Uczniowie podejdą do  etapu okręgowego już w najbliższą sobotę w Audytorium Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego."
Opiekun Olimpiady Chemicznej p. Aleksandra Kułaczkowska.
Opiekun Olimpiady Biologicznej p. Magdalena Szyszko.
Gratulujemy i życzymy powodzenia!!!
Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information