29 marca odbyły się  Drzwi Otwarte w Koperniku. Tegoroczna impreza skierowana do naszych przyszłych uczniów była wyjątkowa, ponieważ rekrutacja 2019/20 obejmuje dwa roczniki. Tak więc o godzinie 12.00 I LO otworzyło drzwi dla absolwentów podstawówek, a o godzinie 14.00 przywitaliśmy w naszych murach absolwentów gimnazjów - po raz ostatni w historii... Tradycyjnie Drzwi Otwarte w naszej szkole składają się z części oficjalnej w auli, gdzie dyrektor p. Józef Marciniszyn przedstawia ofertę dla przyszłych klas I oraz możliwości, jakie stwarza I LO dla swoich uczniów. Oczywiście nie mogło zabraknąć pokazania talentów naszych uczniów na scenie Kopernika oraz filmowo - fotograficznych prezentacji tego, czym żyje nasza szkoła. Organizacja podwójnych Drzwi Otwartych była nie lada wyzwaniem, ale wszystko przebiegło bardzo sprawnie, a liczba odwiedzających nas w tym roku uczniów zaskoczyła nawet nas samych! Wszyscy mieli też okazję poznać i porozmawiać ze swoimi przyszłymi wychowawcami. Ważnym punktem programu naszych Drzwi Otwartych jest oprowadzanie po szkole, które w tym roku było misją specjalną i to przeprowadzoną po mistrzowsku! Nasi młodsi koledzy i koleżanki mogli dołączyć do wybranej przez siebie grupy tematycznej, która oprowadziła ich po - dosłownie - całej szkole, z przystankami w specjalnie przygotowanych punktach, w których nasi uczniowie przedstawiali znaki firmowe Kopernika! 
Podsumowaując, bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie w przygotowania do tego ważnego wydarzenia wszystkim, którzy wzięlii w nim udział! 
Brawo SU, 2d, 2a, GK , cała masa WOLONTARIUSZY ze wszystkich klas oraz zespół promocyjny szkoły!!!
Teraz zostaje tylko wybrać SZKOŁĘ - wiemy, że to bardzo trudny wybór, ale wierzymy, że każdy wybierze tę dla siebie NAJLEPSZĄ !
Powodzenia i do zobaczenia we wrześniu! 
Poznaj WYCHOWAWCÓW klas dla absolwentów gimnazjum.
Poznaj WYCHOWAWCÓW klas dla absolwentów podstawówek.
Zobacz zdjęcia.

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information