Rok szkolny 2009/2010 rozpoczął się od sukcesów.
W grupie 12 uczniów nagrodzonych stypendiami Starosty Lubińskiego znalazło się7 uczniów naszego liceum:
Stypendium naukowe:

Wojciech Kulczycki IIa
Justyna Wozowczyk IIIa
Natalia Stolarska IIIa
Aleksandra Trochanowska IIIe

Stypendium artystyczne:
Michał Zieliński IIIa
Natalia Gębka IIIa

Stypendium sportowe:
Gaweł Szczęsny IIg

Nagrodzeni zostali również najlepsi maturzyści roku szkolnego 2008/2009. Spośród 15 najlepszych maturzystów powiatu lubińskiego 10 maturzystów to uczniowie I LO!!!
Nagrodzeni maturzyści:

Rafał Remiśko
Anna Kardasz
Dagmara Poskart
Marcin Augustyn
Magdalena Tułaza
Adrian Szymański
Stanisław Kukliński
Piotr Andrzejak
Anna Mikosza
 


Najlepsi z najlepszych 2009 / 2010
uczniowie klas I - III ze średnią 4.75 i więcej



1. Wojciech Kulczycki – 5.42 – kl. 2A
2. Marta Bąk – 5.33 – kl. 2D
3. Jarosław Szumega – 5.33 – kl. 2B
4. Karolina Chmielewska – 5.25 – kl. 1B
5. Anna Lewandowska – 5.25 – kl. 1B
6. Celina Cebula  - 5,19-  kl. 3 B
7. Małgorzata Domonik  -5,19 kl.3 D
8. Paulina Gołaś  - 5.19 kl. 3 D
9. Natalia Stolarska  - 5,19- kl. 3 A
10. Justyna Ślusarczyk  - 5,19 kl. 3 C
11. Aleksandra Trochanowska  - 5,19- kl. 3 E
12. Malwina Chowaniec – 5.18 – kl.2D
13. Katarzyna Ziomek – 5.17 – kl. 2E
14. Katarzyna Czarcińska  - 5,13 kl. 3C
15. Joanna Hodyl  - 5,13 kl. 3D
16. Dorota Krzysiek – 5.13 – kl. 1F
17. Joanna Paszek  - 5,13  kl. 3 A
18. Paweł Cytryna – 5.08 – kl.2B
19. Patrycja Semczuk – 5.08 – kl. 2F
20. Maria Olszewska  - 5,07 kl.3 A
21. Marcin Rękawiczny – 5.07 – kl. 1B
22. Justyna Skrzypczak – 5.07 – kl.1B
23. Justyna Wozowczyk  - 5,07 kl.3A
24. Weronika Fuczyło  - 5,06 kl. 3F
25. Michał Klepacki – 5.06 – kl. 1A
26. Katarzyna Ochmańska – 5.06 – kl. 1F
27. Jolanta Socha - 5,06 kl. 3D
28. Kamila Urbańska  -5,06  kl. 3C
29. Jakub Znamirowski  - 5,06 kl. 3C
30. Anna Adamowicz – 5.0 – kl. 1D
31. Konrad Cisak – 5.0 – kl. 1A
32. Gabriela Czesak – 5.0 – kl. 2A
33. Monika Domańska  -5,00  kl. 3C
34. Oktawia Floryn – 5.0 – kl. 1D
35. Piotr Franczak  -5,00 kl. 3D
36. Monika Iszler  -5,00 kl. 3D
37. Maja Krzystyniak – 5.0 – kl.1E
38. Marzena Kulczyk  -5,00 kl. 3D
39. Konstancja Marciniuk  -5,00 kl. 3D
40. Aleksandra Strzechowska  - 5,00 kl.3 A
41. Natalia Trochanowska   - 5,00 kl.3 A
42. Piotr Wiszowski – 5.0 – kl.1B
43. Michał Zieliński  - 5,00 kl.3A
44. Agata Żebrowska – 5.0 – kl. 1G
45. Joanna Dudek  - 4,94 kl. 3F
46. Mateusz Fuczyło – 4.94 – kl. 1B
47. Paweł Godek  - 4,94 kl.3 A
48. Agata Grajek  -4,94 kl. 3D
49. Katarzyna Jankowska – 4.94 – kl. 1D
50. Monika Maszkowska – 4.94 – kl. 1E
51. Arleta Paszkowiak  -4,94- kl. 3B
52. Maciej Olechnowski  - 4,94 kl. 3B
53. Ewa Katarzyna Zielińska  - 4,94 kl. 3D
54. Ewa Anita Zielińska  - 4,93 kl. 3D
55. Tomasz Augustyn – 4.92 – kl. 2A
56. Magdalena Perun – 4.92 – kl. 2D
57. Aleksandra Piasecka – 4.92 – kl. 2A
58. Jolanta Pilawa – 4.92 – kl. 2C
59. Sebastian Regulski – 4.92 – kl. 2B
60. Jakub Bojakowski  - 4,88 kl. 3D
61. Natalia Gębka  - 4,88 kl.3 A
62. Anita Petryk – 4.88 – kl.1C
63. Aleksandra Sołtys – 4.88 – kl. 1C
64. Paweł Tadrała  - 4,88 kl.3 A
65. Izabela Zabłocka  - 4,88 kl. 3G
66. Dorota Zarazińska – 4.88 – kl. 1B
67. Dagmara Kalinowska  - 4,87 kl. 3E
68. Agnieszka Sołtysiak  - 4,87 kl. 3C
69. Małgorzata Stremecka  - 4,87 kl. 3C
70. Magdalena Szafrańska  - 4,87 kl. 3D
71. Mateusz Kukier – 4.83 – kl. 2B
72. Martyna Leszki – 4.83 – kl. 2B
73. Monika Olech – 4.83 – kl. 2D
74. Anna Witiak – 4.83 – kl. 2A
75. Łukasz Buras – 4.81 – kl. 1B
76. Klaudia Engel – 4.81 – kl. 1F
77. Sonia Krażewska – 4.81 – kl. 1A
78. Michał Krzysztoporski – 4.81 – kl. 1A
79. Dominika Malec  - 4,81 kl. 3B
80. Katarzyna Marek – 4.81 – kl. 1F
81. Ewa Pieniacka – 4.81 – kl. 1F
82. Marlena Pizoń  - 4,81 kl.3 A
83. Filip Płotnicki  - 4,81 kl. 3B
84. Mateusz Sitarczyk – 4.81 – kl. 1A
85. Ada Stapińska – 4.81 – kl. 1A
86. Rafał Swakoń – 4.81 – kl. 1B
87. Agnieszka Szarowska  - 4,81 kl. 3G
88. Martyna Szydełko – 4.81 – kl. 1D
89. Patrycja Muszyńska – 4.80 – kl. 1D
90. Marta Sakowska  - 4,80 kl. 3D
91. Barbara Sangórska  - 4,80 kl. 3B
92. Patrycja Wróbel – 4.80 – kl. 1D
93. Paulina Stronczek – 4.77 – kl. 2G
94. Grzegorz Adam – 4.75 – kl. 2A
95. Michał Błauciak – 4.75 – kl. 2B
96. Anna Bryja – 4.75 – kl. 1G
97. Angelika Czesacz – 4.75 – kl. 2A
98. Kamila Danielewska - 4,75 kl. 3G
99. Sławomir Dobroć  - 4,75 kl.3 A
100. Anna Grabkowska  - 4,75 kl. 3F
101. Anna Jasińska  - 4,75 kl. 3D
102. Adam Kozacki – 4.75 – kl. 1D
103. Angelika  Kukier  -  4,75 kl. 3E
104. Zbigniew Łobas  - 4,75 kl. 3D
105. Ewelina Ostrowska – 4.75 – kl. 1F
106. Paulina Świderska  - 4,75 kl.3 A
107. Weronika Świerniak – 4.75 – kl. 2C
108.Joanna Węgielska – 4.75 – kl. 1G
109. Monika Wysoczańska – 4.75 – kl. 1G
110. Paweł Zimroz  - 4,75 kl.3 A


Frekwencja 100%:

1. Kamil Bajor – kl. 1B
2. Patrycja Muszyńska – kl. 1D
3. Aleksandra Kazimierów – kl. 1D
4. Dorota Krzysiek – kl. 1F
5. Aneta Serafin – kl. 1C


Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information