Najlepsi w tym roku:
Średnia ocen:                                                         Frekwencja:
Klasa I b (mat-fiz)-  4,30                                Klasa  I d- 93,2%
Klasa IIa (mat-fiz) - 4,28                                Klasa I a- 93,0%
Klasa I a (mat-fiz) - 4,24                                 Klasa I g- 92,84%

Nagrody finansowe Stowarzyszenia na rzecz I LO za osiągnięcia w olimpiadach przedmiotowych w tym roku otrzymali:
Piotr Goguś (IIb) - Finalista Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej - opiekun pani Jolanta Świetlik oraz Adam Glapa (IIg) - Finalista Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym - opiekun pani Kalina Sienkiewicz

                             Uczniowie ze średnią 5.0 i wyżej:                           

1.    Wojciech Kulczycki - 5.42
2.    Marta Bąk- 5,33
3.    Jarosław Szumega- 5,33           
4.    Karolina Chmielewska- 5,25       
5.    Anna Lewandowska- 5,25              
6.    Malwina Chowaniec- 5,18
7.    Katarzyna Ziomek - 5.17            
8.    Dorota Krzysiek-5,13        
9.    Semczuk Patrycja- 5,08           
10.    Marcin Rękawiczny- 5,07              
11.    Justyna Skrzypczak- 5,07              
12.    Michał Klepacki- 5,06                  
13.    Katarzyna Ochmańska- 5,06
14.    Anna Adamowicz- 5,00           
15.    Konrad Cisak- 5,00               
16.    Paweł Cytryna- 5,00
17.    Gabriela Czesak- 5,00
18.    Oktawia Floryn- 5,00
19.    Maja Krzystyniak- 5,00
20.    Piotr Wiszowski- 5,00
21.    Anna Żebrowska- 5,00


NAGRODZENI w roku szkolnym 2009/2010

 

 Nagrody za naukę - średnia ocen 4.75 i więcej:

kl. I a
1.    Konrad Cisak
2.    Michał Klepacki
3.    Sonia Krażewska
4.    Michał Krzysztoporski
5.    Mateusz Sitarczyk
6.    Ada Stapińska
kl. I b
1.    Łukasz Buras
2.    Karolina Chmielewska
3.    Mateusz Fuczyło
4.    Anna Lewandowska
5.    Marcin Rękawiczny
6.    Justyna Skrzypczak
7.    Rafał Swakoń
8.    Piotr Wiszowski
9.    Dorota Zarazińska
kl. I c
1.    Anita Petryk
2.    Aleksandra Sołtys
kl. I d
1.    Anna Adamowicz
2.    Oktawia Floryn
3.    Katarzyna Jankowska
4.    Adam Kozacki
5.    Patrycja Muszyńska- 100%
6.    Martyna Szydełko
7.    Patrycja Wróbel
kl. I e
1.    Maja Krzystyniak
2.    Monika Maszkowska
kl. I f
1.    Klaudia Engel
2.    Dorota Krzysiek
3.    Ewa Pieniacka
4.    Katarzyna Marek
5.    Katarzyna Ochmańska
6.    Ewelina Ostrowska
kl. I g
1.    Anna Bryja
2.    Joanna  Węgielska
3.    Monika Wysoczańska
4.    Agata Żebrowska
kl. II a
1.    Grzegorz Adam
2.    Tomasz Augustyn
3.    Angelika Czesacz
4.    Gabriela Czesak
5.    Wojciech Kulczycki
6.    Aleksandra Piasecka
7.    Anna Witiak
kl. II b
1.    Michał Błauciak
2.    Paweł Cytryna
3.    Mateusz Kukier
4.    Martyna Leszki
5.    Sebastian Regulski
6.    Jarosław Szumega
kl. II c
1.    Jolanta Pilawa
2.    Weronika Świerniak
kl. II d
1.    Marta Bąk
2.    Malwina Chowaniec
3.    Monika Olech
4.    Magdalena Perun
kl. II e
1.    Katarzyna Ziomek
kl. II f
1.    Patrycja Semczuk
kl. II g
1.    Paulina Strączek

Nagrody za sport

kl. I a
1.    Michał Krzysztoporski
kl. I b
1.    Łukasz Buras
2.    Kacper Chłoń
3.    Marcin Rękawiczny
4.    Paweł Znamirowski
Kl. I d
1.    Łukasz Osuch
kl. II b
1.    Piotr Demianicz
2.    Mateusz Gołębski
3.    Mateusz Kukier
4.    Michał Matijczak
kl. II c
1.    Paulina Dudek
2.    Joanna Kurasińska
kl. II e
1.    Aleksandra Różycka
2.    Piotr Światowski
kl. II g
1.    Agnieszka Jaszowska
2.    Angelika Marciniak
3.    Jagoda Melska
4.    Iwona Otfinowska
Nagrodzeni za sport przyczynili się do sukcesów sportowych szkoły.  W toczącym się przez cały rok współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Lubińskiego tzw "Licealiadzie" nasza szkoła zajęła I miejsce zdobywając 195 pkt w 12 różnych konkurencjach! Drużyny dziewcząt i chłopców walczyły w:

  • lidze LA,
  • piłce siatkowej,
  • ręcznej,
  • sztafetowych biegach przełajowych,
  • pływaniu,
  • tenisie stołowym,
  • indywidualnych biegach przełajowych,
  • halowej piłce nożnej,
  • szachach,
  • siatkówce plażowej. 
    Dodatkowymi zawodami wojewódzkimi, w których startowały reprezentacje naszej szkoły to:
  • rowery górskie,
  • narciarstwo alpejskie.




Nagrody za "uspołecznienie" oraz "100% frekwencji:

 kl. I a
1.    Marcin Michalski
kl. I b
1.    Kamil Bajor- 100%
2.    Piotr Kochowicz
3.    Paulina Pałucka
kl. I c
1.    Aneta Serafin- 100%

kl. I d
1.    Aleksandra Kazimierów- 100%
2.    Agnieszka Michalik
3.    Justyna Morar
4.    Łukasz Osuch

kl. I e
1.    Maciej Kępka
2.    Sandra Wójcik
kl. I f
1.    Dorota Krzysiek- 100%
2.    Ewa Pieniacka
kl. I g
1.    Natalia Kubiak
2.    Monika Nadolińska
kl. II a
1.    Konrad Bieńko
2.    Anastazja Dancewicz
3.    Michał Jasiński
4.    Wojciech Lasota
5.    Mateusz Szczotka
kl. II b
1.    Klaudia Biernacik
2.    Anna Kaniewska
3.    Paulina Kornatowicz
4.    Anna Ilnicka- Jarosiewicz
kl. II c
1.    Natalia Bogusiewicz
kl. II d
1.    Wojeicech Duljarz
2.    Piotr Pater
3.    Ewa Zbaraza
kl. II e
1.    Krystian Łysyganicz
2.    Paulina Pajdzik
3.    Daniel Sienkiewicz- szczególne
4.    Żaneta Urban
kl. II f
1.    Agnieszka Dybkowska
kl. II g
1.    Aneta Świech
2.    Anna Wojdyła

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information