Lista najlepszych uczniów klas III w 2009/2010r:



Natalia Stolarska  - 5,19- kl. 3 A
Celina Cebula  - 5,19-  kl. 3 B
Justyna Ślusarczyk  - 5,19 kl. 3 C
Małgorzata Domonik  -5,19 kl.3 D
Paulina Gołaś  - 5.19 kl. 3 D
Aleksandra Trochanowska  - 5,19- kl. 3 E
Joanna Paszek  - 5,13  kl.3 A
Katarzyna Czarcińska  - 5,13 kl. 3C
Joanna Hodyl  - 5,13 kl. 3D
Maria Olszewska  - 5,07 kl.3 A
Justyna Wozowczyk  - 5,07 kl.3 A
Kamila Urbańska  -5,06  kl. 3C
Jakub Znamirowski  - 5,06 kl. 3C
Socha Jolanta  - 5,06 kl. 3D
Weronika Fuczyło  - 5,06 kl. 3F
Aleksandra Strzechowska  - 5,00 kl.3 A
Natalia Trochanowska   - 5,00 kl.3 A
Michał Zieliński  - 5,00 kl.3
Monika Domańska  -5,00  kl. 3C
Piotr Franczak  -5,00 kl. 3D
Monika Iszler  -5,00 kl. 3D
Marzena Kulczyk  -5,00 kl. 3D
Konstancja Marciniuk  -5,00 kl. 3D
Paweł Godek  - 4,94 kl.3 A
Maciej Plechnowski  - 4,94 kl. 3B
Arleta Paszkowiak  -4,94- kl. 3B
Agata Grajek  -4,94 kl. 3D
Ewa Katarzyna Zielińska  - 4,94 kl. 3D
Joanna Dudek  - 4,94 kl. 3F
Ewa Anita Zielińska  - 4,93 kl. 3D
Natalia Gębka  - 4,88 kl.3 A
Paweł Tadrała  - 4,88 kl.3 A
Jakub Bojakowski  - 4,88 kl. 3D
Izabela Zabłocka  - 4,88 kl. 3G
Małgorzata Stremecka  - 4,87 kl. 3C
Agnieszka Sołtysiak  - 4,87 kl. 3C
Magdalena Szafrańska  - 4,87 kl. 3D
Dagmara Kalinowska  - 4,87 kl. 3E
Marlena Pizoń  - 4,81 kl.3 A
Dominika Malec  - 4,81 kl. 3B
Filip Płotnicki  - 4,81 kl. 3B
Agnieszka Szarowska  - 4,81 kl. 3G
Barbara Sangórska  - 4,80 kl. 3B
Marta Sakowska  - 4,80 kl. 3D
Sławomir Dobroć  - 4,75 kl.3 A
Paulina Świderska  - 4,75 kl.3 A
Paweł Zimroz  - 4,75 kl.3 A
Anna Jasińska  - 4,75 kl. 3D
Zbigniew Łobas  - 4,75 kl. 3D
Angelika  Kukier  -  4,75 kl. 3E
Anna Grabkowska  - 4,75 kl. 3F
Kamila Danielewska - 4,75 kl. 3G


Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information