OCEŃCIE SAMI !!!

Fragment listu Prodziekana Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu, wydziału Gospodarki Narodowej, dr Jarosława Woźniczki (z 18 września 2006 roku):

     "Miło nam poinformować, że I Liceum Ogólnokształcące w Lubinie znalazło się wśród szkół średnich, których tegoroczni absolwenci zostali w największej liczbie przyjęci na I rok studiów na Wydziale Gospodarki Narodowej Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu ...."

OLIMPIJCZYCY

W eliminacjach cetralnych w r.szk. 2006/2007 udział wzięli:

Olimpiada języka rosyjskiego:
 
Anastazja Kozłowska - IIe
 
thumb_a_kozlowska.jpg thumb_kedzia_kozlowska1.jpg
thumb_kedzia_h1.jpg
  
Dwukrotna finalistka eliminacji centralnych Olimpiady Języka Rosyjskiego w r. szk. 2005/06 i 2006/07 
 
Opiekun finalistki mgr Halina Kędzia
 
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
 
Mateusz Jakubowski - IIa, Marcin Szczerbowicz - Wieczór - Ia
Opiekunem "duchowym" była mgr Beata Kwiecień
 
Olimpiada Wiedzy o Internecie Dialnet Masters
 
Łukasz Jakubowski - IIIb
Opiekunem "duchowym" był mgr inż. Oskar Małek
 
Olimpiada filozoficzna:
 
Michał Woźniak - IIIa 
 
thumb_obraz_081.jpg   thumb_obraz_087.jpg  thumb_obraz_089.jpg

Opiekunem "duchowym" była mgr Liliana Wiśniewska - Korzeniewicz

 


Do etapów rejonowych olimpiad przedmiotowych w r.szk. 2006/2007 zakwalifikowali się następujący uczniowie:

 

Olimpiada języka angielskiego:

Piotr Wróbel - IIg
Aleksandra Holicka - IIIa

Olimpiada bilogoczna:

Piotr Wróbel - IIg
Joanna Szymczak - IIg
Katarzyna Nowacka - IIg

Olimpiada języka niemieckiego:

Krzysztof Dudziak - IId
Katarzyna Konieczna - IIIg 

Olimpiada Matematyczna

Piotr Andrzejak - Ic 

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Sandra Petko IIId
Monika Kulczycka - IId
Krystian Wąsik - Id

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
 
Justyna Kamińska -  IIIe,
Dawid Bujakowski - If 

KONKURSY

Ogólnopolski Konkurs "Poznajemy Ojcowiznę "

Katarzyna Myszkowska - IIIg - finalistka 

Turniej Poezji Patriotyczneh i Religijnej

Ewelina Heil - Ie
III miejsce w woj. dolnośląskim
w kategorii szkół ponagimnazjalnych i studentów

Konkurs fotograficzny "Najpiękniejsze zakątki naszego miasta i powiatu"

Sonia Idzikowska - Ig
I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych
(orgnizator: PTTK o/ Zagłębie Miedziowe w Lubinie)

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Michał Fichtel - IIIb
(I miejsce - eliminacje powiatowe)

Powiatowe Dyktando Języka Angielskiego

I miejsce drużynowo - I LO 

Powiatowy Konkurs Poezji Miłosnej w Języku Angielskim 

Joanna Szymczak - IIg
(II miejsce w powiecie)

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny Powiatu Lubińskiego

II miejsce drużynowo - I LO 

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Głogowie 

Paula Śledzikowska - IIf
(I miejsce w kategorii szkół ponadgmnazjalnych)

Turniej Słowa i Literatury Patriotycznej

Ewelina Heil - Ie

 Powiatowy Konkurs Chemiczny "Czy warto mieć miedź"

II miejsce drużynowo - I LO 

Ogólnopolski Konkurs  Recytatorski

Marek Zimakiewicz - IIIe - wyróżnienie 

 

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information