Wśród uczniów klas III świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

3d

Emilia Mroczko

 

5,89

3a

Emilian Gotowiec

 

5,67

3b

Jakub Kędzierski

 

5,61

3d

Oliwia Wodelska

 

5,53

3a

Natalia Jałosińska

 

5,5

3d

Piotr Włodarczak

 

5,5

3d

Aleksandra Mika

 

5,47

3e

Kacper Łazor

 

5,44

3a

Roksana Wandzio

 

5,41

3d

Marta Bortkiewicz

 

5,41

3d

Aleksandra Matkowska

 

5,39

3a

Katarzyna Sitek

 

5,35

3f

Urszula Mroczko

 

5,33

3b

Laura Tyrkała

 

5,29

3c

Agata Tokarska

 

5,29

3b

Justyna Pater

 

5,28

3b

Natalia Krauze

 

5,28

3b

Aleksandra Łowicka

 

5,28

3c

Julia Plesner

 

5,28

3d

Sebastian Sznajdrowicz

 

5,28

3f

Dawid Wiewiórka

 

5,28

3a

Natalia Lech

 

5,24

3b

Natalia Kulicka

 

5,24

3a

Urszula Grabczyńska

 

5,22

3d

Jagoda Pawluk

 

5,22

3d

Martyna Kowalczyk

 

5,22

3d

Laura Chmielowiec

 

5,18

3a

Daria Pańczyszyn

 

5,17

3b

Wiktoria Dolat

 

5,17

3c

Grzegorz Sell

 

5,17

3b

Magdalena Pytiak

 

5,12

3d

Kinga Buczyńska

 

5,12

3a

Jakub Mazurowski

 

5,11

3a

Dominika Skórko

 

5,11

3c

Patrycja Franczak

 

5,11

3d

Katarzyna Straszewska

 

5,11

3f

Natalia Pala

 

5,11

3a

Martyna Pietruszewska

 

5,06

3b

Jolanta Szwedowicz

 

5,06

3b

Ewelina Tomczyk

 

5,06

3c

Anita Staszewska

 

5,06

3d

Martyna Radomska

 

5,06

3d

Bogusława Socha

 

5,06

3e

Alicja Świerzko

 

5,06

3b

Paweł Prucnal

 

5

3b

Kacper Żurawski

 

5

3c

Krystian Błaut

 

5

3d

Aleksandra Kordek

 

5

3d

Piotr Nowicki

 

5

3e

Paula Winiatowska

 

5

3f

Katarzyna Zych

 

5

3a

Paula Gruca

 

4,94

3a

Maciej Herbut

 

4,94

3b

Konrad Laskowski

 

4,94

3b

Dawid Komarnicki

 

4,94

3c

Aleksandra Tyrpa

 

4,94

3c

Michał Przygoda

 

4,94

3c

Alicja Kaczmarek

 

4,94

3d

Małgorzata Antosz

 

4,94

3d

Aleksandra Browarska

 

4,94

3d

Julia Kozak

 

4,94

3c

Nikola Wojnarowska

 

4,89

3f

Paulina Czeryba

 

4,89

3f

Sandra Szarkowicz

 

4,89

3b

Kamil Pędzikowski

 

4,88

3a

Julia Adamowicz

 

4,83

3c

Karolina Kosowska

 

4,83

3c

Wiktoria Miller

 

4,83

3f

Izabela Sznerch

 

4,83

3b

Szymon Sroka

 

4,82

3d

Emilia Czajkowska

 

4,82

3d

Adriana Pielech

 

4,82

3e

Adrian Sikora

 

4,82

3f

Laura Majewska

 

4,82

3d

Magdalena Dusza

 

4,78

3d

Karolina Kogut

 

4,78

3f

Dominika Marfiany 

 

4,78

3a

Kamil Kojs

 

4,76

3a

Justyna Tofil

 

4,76

3b

Angelika Jesionka

 

4,76

3b

Marta Bąk

 

4,76

3d

Nina Piestrak

 

4,76

3f

Marta Mydłowska

 

4,76

 

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information