Najlepsi uczniowie klas I - III w roku szkolnym 2016/17:


1

Emila Mroczko 2D

5.70

2

Jakub Kędzierski 2B

5.67

3

Małgorzata Matławska 3D

5.67

4

Emilian Gotowiec 2A

5.56

5

Magdalena Łukasik 3D

5.56

6

Magdalena Wiciak 1D

5.56

7

Aleksandra Obszańska 1D

5.50

8

Bartosz Angulski 3A

5.50

9

Karolina Szwata 3E

5.50

10

Aleksandra Skibicka 1D

5.47

11

Aleksandra Dawidowicz 1B

5.44

12

Aleksandra Łowicka 2B

5.44

13

Joanna Foltyniewicz 1D

5.44

14

Karolina Szarszoń 3C

5.44

15

Natalia Czerep 1A

5.44

16

Kinga Randak 3D

5.41

17

Michał Stępkowski 1A

5.40

18

Dominika Kapusta 3D

5.39

19

Maja Salamońska 1C

5.38

20

Adrianna Twardowska 3A

5.35

21

Klaudia Młynarczyk 3E

5.35

22

Aleksandra Mika 2D

5.33

23

Jakub Mazurowski 2A

5.33

24

Marta Bortkiewicz 2D

5.33

25

Oliwia Wodelska 2D

5.33

26

Kamil Osiński 1B

5.31

27

Nikola Komornicka 1B

5.31

28

Aleksandra Olszewska 3E

5.29

29

Adam Łata 3A

5.28

30

Alicja Połczyńska 3A

5.28

31

Julia Piotrowska 3F

5.28

32

Magdalena Drążek 3C

5.28

33

Olga Stuchlak 3F

5.28

34

Alicja Porzycka 1A

5.27

35

Anna Dubińska 1A

5.27

36

Adrianna Dębska 1E

5.25

37

Alicja Więcław 1A

5.25

38

Kacper Łazor 2E

5.25

39

Krzysztof Polański 1C

5.25

40

Marcel Podbucki 1A

5.25

41

Monika Rosolska 1D

5.25

42

Nikola Godek 1D

5.25

43

Maja Kowalska 3A

5.22

44

Marta Mikołajczak 3D

5.22

45

Dawid Wiewiórka 2F

5.20

46

Katarzyna Straszewska 2D

5.20

47

Laura Chmielowiec 2D

5.20

48

Piotr Włodarczak 2D

5.20

49

Anna Wróblewska 1D

5.19

50

Ewelina Kondraciuk 1C

5.19

51

Julia Kurowska 1C

5.19

52

Karolina Stasik 1E

5.19

53

Marcelina Makuch 3E

5.19

54

Michał Maziec 1B

5.19

55

Weronika Domska 1A

5.19

56

Weronika Paterak 1B

5.19

57

Katarzyna Zielińska 3D

5.18

58

Natalia Glumińska 3D

5.18

59

Oskar Pielech 3D

5.18

60

Julia Smolak 3D

5.17

61

Kamila Fuczyło 3D

5.17

62

Magdalena Hołówko 3B

5.17

63

Sylwia Demianycz 3C

5.17

64

Aleksandra Dziedziulo 1D

5.13

65

Alicja Świerzko 2E

5.13

66

Dominika Skórko 2A

5.13

67

Gabriela Basz 1D

5.13

68

Inez Kasieczka 1C

5.13

69

Joanna Florek 1B

5.13

70

Julia Peplińska 1A

5.13

71

Klara Zimna 1C

5.13

72

Krzysztof Urbanik 1B

5.13

73

Laura Tyrkała 2B

5.13

74

Monika Czesak 1E

5.13

75

Natalia Kulicka 2B

5.13

76

Natalia Lech 2A

5.13

77

Anna Żabska 3E

5.12

78

Aleksandra Dudziak 3A

5.11

79

Aleksandra Jankowiak 3C

5.11

80

Dominika Suduł 3A

5.11

81

Julia Plesner 2C

5.11

82

Justyna Pater 2B

5.11

83

Klaudia Borkowska 3F

5.11

84

Laura Kaczmarek 3B

5.11

85

Marta Tatarczuk 3C

5.11

86

Natalia Krauze 2B

5.11

87

Paweł Prucnal 2B

5.11

88

Aleksandra Matkowska 2D

5.10

89

Martyna Kowalczyk 2D

5.10

90

Martyna Radomska 2D

5.10

91

Sebastian Sznajdrowicz 2D

5.10

92

Urszula Mroczko 2F

5.10

93

Alina Misiak 1A

5.07

94

Magdalena Borsuk 1C

5.07

95

Marek Kurowski 1A

5.07

96

Piotr Kołpa 1A

5.07

97

Victoria Odolczyk 1B

5.07

98

Aleksandra Grześkowiak 1D

5.06

99

Anna Selwaniuk 1D

5.06

100

Dawid Zapart 1E

5.06

101

Julia Wabik 1B

5.06

102

Katarzyna Ćwian 3C

5.06

103

Katarzyna Żabinska 3D

5.06

104

Kinga Maślejak 3D

5.06

105

Klaudia Borkowska 1D

5.06

106

Natalia Misiak 1E

5.06

107

Paweł Hajduk 3B

5.06

108

Urszula Świrk 3D

5.06

109

Weronika Pratkowiecka 3E

5.06

110

Wiktoria Florczak 1D

5.06

111

Agata Kulczyńska 3B

5.00

112

Agnieszka Czajkowska 3A

5.00

113

Aleksander Kudyba 3B

5.00

114

Aleksandra Demczak 1D

5.00

115

Aleksandra Ojrzanowska 1B

5.00

116

Angelika Wanat 3D

5.00

117

Bianka Koszut 3F

5.00

118

Bogusława Socha 2D

5.00

119

Daria Garbaczewska 1D

5.00

120

Dominik Polak 1C

5.00

121

Ewelina Tomczyk 2B

5.00

122

Filip Zaraziński 1B

5.00

123

Gabriela Walczak 3B

5.00

124

Jagoda Dworczyńska 1E

5.00

125

Jagoda Pawluk 2D

5.00

126

Jakub Bajus 1A

5.00

127

Jakub Romanik 1C

5.00

128

Jakub Szwedowicz 3B

5.00

129

Joanna Lipińska 3B

5.00

130

Julia Biedka 1B

5.00

131

Julia Grech 1D

5.00

132

Julia Juszczak 1C

5.00

133

Kamil Sobczyk 3D

5.00

134

Karolina Sajak 1D

5.00

135

Katarzyna Sitek 2A

5.00

136

Katarzyna Zych 2F

5.00

137

Klaudia Zontek 1E

5.00

138

Konrad Laskowski 2B

5.00

139

Krystian Ziemacki 3A

5.00

140

Maciej Braszczok 1A

5.00

141

Maciej Herbut 2A

5.00

142

Magdalena Oleksak 2E

5.00

143

Miłosz Stolarczyk 3A

5.00

144

Natalia Grodzka 1B

5.00

145

Oliwia Czechowska 1D

5.00

146

Patryk Gawin 3A

5.00

147

Paulina Brozińska 1E

5.00

148

Paulina Czeryba 2F

5.00

149

Wiktoria Matuszczak 1D

5.00

150

Adrian Szum 1C

4.94

151

Aleksandra Herda 1E

4.94

152

Anna Gybej 3B

4.94

153

Dominika Morawska 1C

4.94

154

Gabriela Malec 1A

4.94

155

Hubert Krzepkowski 3D

4.94

156

Jakub Duszeńko 1A

4.94

157

Jakub Kida 3B

4.94

158

Julia Jaworska 3E

4.94

159

Kinga Siwek 3E

4.94

160

Michał Gruszczyński 1A

4.94

161

Natalia Napiórkowska 3D

4.94

162

Patryk Molenda 3B

4.94

163

Piotr Wysoczański 3D

4.94

164

Weronika Pielech 1D

4.94

165

Julia Wijas 1A

4.93

166

Julia Wilczyk 1B

4.93

167

Kornelia Frankowska 1A

4.93

168

Aleksandra Kordek 2D

4.90

169

Natalia Pala 2F

4.90

170

Sandra Szarkowicz 2F

4.90

171

Alicja Kaczmarek 2C

4.89

172

Grzegorz Sell 2C

4.89

173

Jakub Zboch 3A

4.89

174

Jolanta Szwedowicz 2B

4.89

175

Kinga Buczyńska 2D

4.89

176

Kinga Żelazko 3A

4.89

177

Klaudia Borowska 2E

4.89

178

Natalia Jałosińska 2A

4.89

179

Patrycja Franczak 2C

4.89

180

Wiktoria Dolat 2B

4.89

181

Anita Staszewska 2C

4.88

182

Karolina Radulewicz 1C

4.88

183

Maciej Isztwan 1A

4.88

184

Marta Matuszak 1E

4.88

185

Milena Wisio 1C

4.88

186

Nikola Ostańska 2E

4.88

187

Nina Bober 1B

4.88

188

Oskar Ostański 3D

4.88

189

Paulina Juszczak 2E

4.88

190

Paulina Piesiak 1E

4.88

191

Paulina Sołtys 1C

4.88

192

Szymon Rysz 1A

4.88

193

Urszula Grabczyńska 2A

4.88

194

Wiktoria Kurzawska 3D

4.88

195

Wiktoria Tomaszewicz 1A

4.88

196

Wojciech Brudek 1C

4.88

197

Wojciech Szczepański 1A

4.88

198

Zuzanna Sztuk 3E

4.88

199

Kinga Sykulska 1A

4.87

200

Maciej Poznański 1B

4.87

201

Martyna Jakubowska 1C

4.87

202

Klaudia Garbacz 2E

4.86

203

Anita Liska 1A

4.84

204

Aleksandra Kowal 3F

4.83

205

Aleksandra Naróg 3C

4.83

206

Arkadiusz Dębski 3A

4.83

207

Dominika Myszkowska 3F

4.83

208

Magdalena Borowiec 3C

4.83

209

Małgorzata Pudlak 3B

4.83

210

Marta Macyszyn 3A

4.83

211

Natalia Zbroniec 3B

4.83

212

Oliwia Hudomięt 3A

4.83

213

Patrycja Jasińska 3D

4.83

214

Patrycja Kret 3F

4.83

215

Aleksandra Bochenek 3B

4.82

216

Justyna Żołynska 3D

4.82

217

Adrian Olkowicz 1A

4.81

218

Dagmara Turbak 1B

4.81

219

Kacper Dudziak 1B

4.81

220

Michał Szydłowski 1C

4.81

221

Monika Kotwas 1D

4.81

222

Aleksandra Lelek 1B

4.80

223

Anna Kafel 1A

4.80

224

Anna Sipurzyńska 1D

4.80

225

Bartosz Zarecki 1B

4.80

226

Julia Kozak 2D

4.80

227

Karol Paradowski 3E

4.80

228

Natalia Wolska-Kozibroda 1E

4.80

229

Oliwia Warych 1E

4.80

230

Adrianna Pielech 2D

4.78

231

Kacper Żurawski 2B

4.78

232

Katarzyna Birut 3A

4.78

233

Krystian Błaut 2C

4.78

234

Laura Majewska 2F

4.78

235

Magdalena Stasiak 3C

4.78

236

Małgorzata Wróbel 3C

4.78

237

Marta Mydłowska 2F

4.78

238

Jagoda Klukojć 3C

4.76

239

Natalia Grzywacz 3E

4.76

240

Sandra Stachecka 3F

4.76

241

Agata Tokarska 2C

4.75

242

Alicja Karaban 1C

4.75

243

Angelika Jesionka 2B

4.75

244

Jagoda Legieć 2F

4.75

245

Jakub Bednarczyk 1D

4.75

246

Joanna Wąsik 1C

4.75

247

Kamil Pędzikowski 2B

4.75

248

Marcin Czerniawski 1A

4.75

249

Marta Bąk 2B

4.75

250

Mateusz Kuzian 1A

4.75

251

Patryk Piotrowski 1D

4.75

252

Roksana Wandzio 2A

4.75

253

Weronika Łomako 1D

4.75

 

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information