NAUKA - świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:
KLASA 3A

  1. Bartosz Angulski 5,50 wz
  2. Adrianna Twardowska 5,35 wz
  3. Adam Łata 5,28 wz
  4. Alicja Połczyńska 5,28 wz
  5. Maja Kowalska 5,22 wz
  6. Aleksandra Dudziak 5,11 wz
  7. Dominika Suduł 5,11 wz
  8. Agnieszka Czajkowska 5,00 wz
  9. Patryk Gawin 5,00 wz
  10. Miłosz Stolarczyk 5,00 wz
  11. Krystian Ziemacki 5,00 wz
  12. Jakub Zboch 4,89 wz
  13. Kinga Żelazko 4,89 bdb
  14. Arkadiusz Dębski 4,83 wz
  15. Oliwia Hudomięt 4,83 bdb
  16. Marta Macyszyn 4,83 wz
  17. Katarzyna Birut 4,78 wz

KLASA 3B

  1. Magdalena Hołówko 5,17 wz
  2. Laura Kaczmarek 5,11 wz
  3. Paweł Hajduk 5,06 wz
  4. Aleksander Kudyba 5,0 wz
  5. Agata Kulczyńska 5,0 wz
  6. Gabriela Walczak 5,0 wz
  7. Jakub Szwedowicz 5,0 wz
  8. Joanna Lipińska 5,0 wz
  9. Anna Gybej 4,94 wz
  10. Patryk Molenda 4,94 wz
  11. Jakub Kida 4,94 wz
  12. Natalia Zbroniec 4,83 wz
  13. Małgorzata Pudlak 4,83 wz
  14. Aleksandra Bochenek 4,82 wz

KLASA 3C

  1. Karolina Szarszoń 5,44 wz
  2. Magdalena Drążek 5,28 wz
  3. Sylwia Demianycz 5,17 wz
  4. Aleksandra Jankowiak 5,11 bdb
  5. Marta Tatarczuk 5,11 wz
  6. Katarzyna Ćwian 5,06 wz
  7. Magdalena Borowiec 4,83 wz
  8. Aleksandra Naróg 4,83 wz
  9. Magdalena Stasiak 4,78 wz
  10. Małgorzata Wróbel 4,78 wz
  11. Jagoda Klukojć 4,76 bdb

KLASA 3D

  1. Małgorzata Matławska 5,67 wz
  2. Magdalena Łukasik 5,56 wz
  3. Kinga Randak 5,41 wz
  4. Dominika Kapusta 5,39 wz
  5. Marta Mikołajczak 5,22 wz
  6. Natalia Glumińska 5,18 wz
  7. Oskar Pielech 5,18 wz
  8. Katarzyna Zielińska 5,18 wz
  9. Kamila Fuczyło 5,17 wz
  10. Julia Smolak 5,17 wz
  11. Kinga Maślejak 5,06 wz
  12. urszula Świrk 5,06 wz
  13. Katarzyna Żabinska 5,06 wz
  14. Kamil Sobczyk 5,00 wz
  15. Angelika Wanat 5,00 wz
  16. Natalia Napiórkowska 4,94 wz
  17. Hubert Krzepkowski 4,94 bdb
  18. Piotr Wysoczański 4,94 wz
  19. Wiktoria Kurzawska 4,88 wz
  20. Oskar Ostański 4,88 wz
  21. Patrycja Jasińska 4,83 wz
  22. Justyna Żołynska 4,82 wz

KLASA 3 E

  1. Karolina Szwata 5,50 wz
  2. Klaudia Młynarczyk 5,35 wz
  3. Aleksandra Olszewska 5,29 wz
  4. Marcelina Makuch 5,19 wz
  5. Anna Żabska 5,12 wz
  6. Weronika Pratkowiecka 5.06 wz
  7. Julia Jaworska 4,94 wz
  8. Kinga Siwek 4,94 wz
  9. Zuzanna Sztuk 4,88 bdb
  10. Karol Paradowski 4,80 bdb
  11. Natalia Grzywacz 4,76 wz

KLASA 3 F

  1. Julia Piotrowska 5,28 wz
  2. Olga Stuchlak 5,28 wz
  3. Klaudia Borkowska 5,11 wz
  4. Bianka Koszut 5,00 wz
  5. Aleksandra Kowal 4,83 wz
  6. Patrycja Kret 4,83 bdb
  7. Dominika Myszkowska 4,83 bdb
  8. Sandra Stachecka 4,76 bdb

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information