Najlepsi wśród klas I- III w roku szkolnym 2015/2016

Najwyższe średnie klas:
klasa I d - 4,98
klasa III a i III b -
4,86
klasa II d - 4,70
klasa  3d - 4,69
klasa I a i I b - 4,65


Najwyższe indywidualne średnie:

  1. Emilian Gotowiec (1a) - 5,75
  2. Emilia Mroczko (1d) - 5,62
  3. Karolina Szwata (2e) - 5,62
  4. Małgorzata Matławska (2d) - 5,60
  5. Marta Bortkiewicz (1d) - 5,56
  6. Radosław Nowakowski (3a) - 5,56
  7. Piotr Włodarczak (1d) - 5,56
  8. Magdalena Dubiec (3c) - 5,53
  9. Oliwia Wodelska (1d) - 5,53
  10. Aleksandra Mika (1d) - 5,50
  11. Kamil Jankowski (3b) - 5,47
  12. Roksana Bochenek (3c) - 5,44
  13. Jakub Kędzierski (1b) - 5,44
  14. Katarzyna Krawiec (3b) - 5,44
  15. Kacper Łazor- 5,44
  16. Aleksandra Matkowska (1d) - 5,44
  17. Piotr Nowicki (1d) - 5,44
  18. Agata Tokarska (1c) - 5,44
  19. Madalena Łukasik (2d) - 5,40
  20. Iwo Gruca (3a) - 5,41
  21. Róża Korzeniewicz (3c) - 5,41
  22. Aleksandra Pacyna (3a) - 5,41
  23. Zbigniew Zabłocki (3a) - 5,41
  24. Magdalena Kubicka (3b) - 5,39
  25. Bartosz Grabarczyk (3a) - 5,35
  26. Justyna Janik (3e) - 5,35
  27. Anna Swakoń (3e) - 5,35
  28. Bartosz Angulski (2a)- 5,33
  29. Maja Kowalska (2a) - 5,33
  30. Monika Płaskonka (3d) - 5,33
  31. Karolina Szarszoń (2c) - 5,33
  32. Natalia Krauze (1b) - 5,31
  33. Katarzyna Sitek (1a) - 5,31
  34. Malwina Kruk (3c) - 5,29
  35. Marcin Więch (3b) - 5,29
  36. Natalia Bochnia (3d) - 5,28
  37. Krzysztof Pałucki (3b) - 5,28
  38. Laura Tyrkała (1b) - 5,27
  39. Roksana Wandzio (1a) - 5,27
  40. Urszula Grabczyńska (1a) - 5,25
  41. Magdalena Kokocińska (3e) - 5,25
  42. Natalia Kulicka (1b) - 5,25
  43. Julia Plesner (1c) - 5,25
  44. Olga Stuchlak (2f) - 5,25
  45. Kamila Dziedziulo (3b) - 5,22
  46. Aleksandra Jankowiak (2c) - 5,22
  47. Laura Kaczmarek (2b) - 5,22
  48. Aleksandra Michalska (3b) - 5,22
  49. Klaudia Młynarczyk (2e) - 5,22
  50. Aleksandra Olszewska (2e) - 5,22
  51. Kinga Randak (2d) - 5,22
  52. Gabriela Walczak (2b) - 5,22
  53. Dominika Kapusta (2d) - 5,20
  54. Kazimierowicz Marta (3e) - 5,20
  55. Julia Smolak (2d) - 5,20
  56. Urszula Świrk (2d) - 5,20
  57. Laura Chmielowiec (1d) - 5,19
  58. Natalia Jałosińska (1a) - 5,19
  59. Natalia Lech (1a) - 5,19
  60. Aleksandra Łowicka (1b) - 5,19
  61. Daria Pańczyszyn (1a) - 5,19
  62. Sebastian Sznajdrowicz (1d) - 5,19
  63. Urszula Mroczko (1f) - 5,18
  64. Bartosz Pawluk (3a) - 5,18
  65. Tomasz Żelawski (3b) - 5,18
  66. Gabriela Drabik (3b) - 5,17
  67. Marek Kowalik (3a) - 5,17
  68. Maria Osińska (3b) - 5,17
  69. Mateusz Stafiniak(3b) - 5,17
  70. Anna Świątek (3d) - 5,17
  71. Kinga Buczyńska (1d) - 5,13
  72. Dominik Burda (3a) - 5,12
  73. Wiktoria Dolat (1b) - 5,12
  74. Marlena Kaczmarek (3b) - 5,12
  75. Jagoda Pawluk (1d) - 5,12
  76. Justyna Pater (1b) - 5,12
  77. Adrianna Twardowska (2a) - 5,12
  78. Dawid Wiewiórka (1f) - 5,12
  79. Patrycja Wojtaszuk (3a) - 5,12
  80. Agnieszka Zagórska (3c) - 5,12
  81. Magdalena Borowiec (2c) - 5,11
  82. Magdalena Drążek (2c) - 5,11
  83. Hubert Krzepkowski (2d) - 5,11
  84. Stefania Kuzemczak (3c) - 5,11
  85. Oskar Pielech (2d) - 5,11
  86. Alicja Połczyńska (2a) - 5,11
  87. Paweł Ptak (3a) - 5,11
  88. Joanna Słota (3a) - 5,11
  89. Angelika Wanat (2d) - 5,11
  90. Katarzyna Zielińska (2d) - 5,11
  91. Marta Mikołajczak (2d) - 5,10
  92. Katarzyna Żabińska (2d) - 5,10
  93. Magdalena Pytiak (1b) - 5,07
  94. Ewelina Tomczyk (1b) - 5,07
  95. Paula Winiatowska (1d) - 5,07
  96. Dagmara Dygas (3a) - 5,06
  97. Monika Jurczak (3a) - 5,06
  98. Aleksandra Kordek (1d) - 5,06
  99. Martyna Kowalczyk (1d) - 5,06
  100. Julia Kozak (1d) - 5,06
  101. Kacper Laszczyński (3b) - 5,06
  102. Barbara Łamińska (3f) - 5,06
  103. Paweł Sitarczyk (3c) - 5,06
  104. Katarzyna Straszewska (1d) - 5,06
  105. Jolanta Szwedowicz (1b) - 5,06
  106. Aleksandra Tyrpa (1c) - 5,06
  107. Ewa Antkowiak (3b) - 5,00
  108. Aleksandra Browarska (1d) - 5,00
  109. Paweł Hajduk (2b) - 5,00
  110. Patrycja Franczak (1b) - 5,00
  111. Kamila Fuczyło (2d) - 5,00
  112. Natalia Glumińska (2d) - 5,00
  113. Aleksandra Górzyńska (3b) - 5,00
  114. Natalia Gumowska (3b) - 5,00
  115. Adam Łata (2a) - 5,00
  116. Lilla Łomnicka (3b) - 5,00
  117. Anna Marciniszyn (3b) - 5,00
  118. Oskar Ostański (2d) - 5,00
  119. Natalia Pala (1f) - 5,00
  120. Julia Piotrowska (2f) - 5,00
  121. Paweł Prucnal (1b) - 5,00
  122. Martyna Radomska (1d) - 5,00
  123. Dorota Rudowicz (3a) - 5,00
  124. Karolina Siekierska (3e) - 5,00
  125. Grzegorz Sell (1c) - 5,00
  126. Wiktoria Sitarczyk (1c) - 5,00
  127. Anita Staszewska (1c) - 5,00
  128. Dominika Suduł (2a) - 5,00
  129. Anna Żabska (2e) - 5,00
  130. Małgorzata Antosz (1d) - 4,94
  131. Krystian Błaut (1c) - 4,94
  132. Klaudia Gałązka (3d) - 4,94
  133. Paula Gruca (1a) - 4,94
  134. Maciej Herbut (1d) - 4,94
  135. Aleksandra Kasprzyszak (3e) - 4,94
  136. Patryk Kwapis (3c) - 4,94
  137. Konrad Laskowski (1b) - 4,94
  138. Aleksandra Matla (3a) - 4,94
  139. Małgorzata Olszewska (3d) - 4,94
  140. Bartosz Pasternak (3d) - 4,94            
  141. Martyna Pietruszewska (1a) - 4,94
  142. Klaudia Szarszoń (3d) - 4,94
  143. Julia Szymczak (3d) - 4,94
  144. Katarzyna Świętek (3b) - 4,94
  145. Alicja Wysocka (3d) - 4,94
  146. Justyna Zieniewicz a (3a) - 4,94
  147. Emilia Czajkowska (1d) - 4,93
  148. Natalia- Litwin (3d) - 4,92
  149. Artur Borowiec (3a) - 4,89
  150. Arkadiusz Duda (2c) - 4,89
  151. Magda Górska (3d) - 4,89
  152. Adrianna Grabowska (3d) - 4,89
  153. Patrycja Jasińska (2d) - 4,89
  154. Kinga Maślejak (2d) - 4,89
  155. Natalia Napiórkowska (2d) - 4,89
  156. Daria Nowacka (3b) - 4,89
  157. Oliwia Polak (3e) - 4,89
  158. Anna Romanowicz (3d) - 4,89
  159. Aleksandra Rybka (3d) - 4,89
  160. Marta Tatarczuk (2c) - 4,89
  161. Katarzyna Ćwian (2c) - 4,88
  162. Angelika Jesionka (1b) - 4,88
  163. Alicja Kaczmarek (1c) - 4,88
  164. Karolina Kogut (1d) - 4,88
  165. Kamil Kojs (1a) - 4,88
  166. Damian Leszczyński(1c) - 4,88
  167. Joanna Lipińska (2b) - 4,89
  168. Marcelina Makuch (2e) - 4,88
  169. Oskar Sadza (3e) - 4,88
  170. Dominika Skórko (1a) - 4,88
  171. Dawid Komarnicki (1b) - 4,87
  172. Bogusława Socha (1d) - 4,87
  173. Wiktoria Stefaniak (1d) - 4,87
  174. Alicja Świerzko- 4,87
  175. Wiktoria Czajka (3a) - 4,83
  176. Dorota Godyń (3e) - 4,83
  177. Tomasz Gybej (3a) - 4,83
  178. Dominika Januchta (3d) - 4,83
  179. Łukasz Szczypiński (3d) - 4,83
  180. Rafał Kamiński (3e) - 4,82                      
  181. Piotr Kuźma (3b) - 4,82
  182. Wiktoria Nalepa (3b) - 4,82
  183. Izabela Sznerch (1f) - 4,82
  184. Karolina Walczak (3a) - 4,82
  185. Julia Adamowicz (1a) - 4,81
  186. Magdalena Dusz (1d) - 4,81
  187. Karolina Kosowska (1c) - 4,81
  188. Jakub Mazurowski (1a) - 4,81
  189. Michał Przygoda (1c) - 4,81
  190. Kamil Pędzikowski (1b) - 4,81
  191. Nina Piestrak (1d) - 4,81
  192. Adrian Sikora- 4,81
  193. Klaudia Borkowska (2f)- 4,80
  194. Aleksandra Kowal (2f) - 4,80
  195. Piotr Wysoczański (2d) - 4,80
  196. Sylwia Kuta (3d) - 4,79
  197. Agnieszka Czajkowska (2a) - 4,78
  198. Sylwia Demianycz (2c) - 4,78
  199. Arkadiusz Dębski( 2a) - 4,78
  200. Aleksandra Dudziak (2a) - 4,78
  201. Oliwia Hudomięt (2a) - 4,78
  202. Daria Kamińska (3c) - 4,78
  203. Jakub Kida (2b) - 4,78
  204. Aleksander Kudyba (2b) - 4,78
  205. Marta Macyszyn (2a) - 4,78
  206. Patryk Molenda (2c) - 4,78
  207. Sandra Nawrocka (3f) - 4,78
  208. Mateusz Perzyński (3e) - 4,78
  209. Małgorzata Pudlak (2b) - 4,78
  210. Weronika Pratkowiecka (2e) - 4,78
  211. Aleksandra Rogalska (3e) - 4,78
  212. Kinga Siwek (2e) - 4,78
  213. Kamil Sobczyk (2d) - 4,78
  214. Karolina Stanisławczyk (3c) - 4,78
  215. Magdalena Stasiak (2c) - 4,78
  216. Jakub Zborowski (3a) - 4,78
  217. Krystian Ziemacki (2a) - 4,78
  218. Kinga Żelazko (2a) - 4,78
  219. Monika Czaja (3d) - 4,76
  220. Paulina Czerwień (3e) - 4,76
  221. Klaudia Mielcarek (3c) - 4,76
  222. Magdalena Mokrzycka (3d) - 4,76
  223. Oskar Bończak (1a) - 4,75
  224. Anna Gybej (2b) - 4,75
  225. Magdalena Hołówko (2b) - 4,75
  226. Tomasz Jankowiak (1b) - 4,75
  227. Agata Kulczyńska (2b) - 4,75
  228. Wiktoria Miller (1c) - 4,75
  229. Karolina Radtke (1a) - 4,75
  230. Szymon Sroka (1b) - 4,75
  231. Piotr Stachecki (1a) - 4,75
  232. Miłosz Stolarczyk (2a) - 4,75
  233. Nikola Wojnarowska (1c) - 4,75
  234. Izabela Żdan (1c) - 4,75

100% Frekwencja

  1. Magdalena Dubiec (3c)
  2. Daria Kamińska (3c)
  3. Michał Król (3b)
  4. Wojciech Lis (2e)
  5. Oliwia Polak (3f)
  6. Piotr Rosa (2b)
  7. Anna Gybej (2b)

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information