Najlepsi wśród klas I- II w roku szkolnym 2015/2016

Klasa 1a

  1. Emilian Gotowiec- 5,75
  2. Katarzyna Sitek- 5,31
  3. Roksana Wandzio- 5,27
  4. Urszula Grabczyńska- 5,25
  5. Natalia Jałosińska- 5,19
  6. Natalia Lech- 5,19
  7. Daria Pańczyszyn- 5,19
  8. Paula Gruca- 4,94
  9. Martyna Pietruszewska- 4,94
  10. Kamil Kojs- 4,88
  11. Dominika Skórko- 4,88
  12. Julia Adamowicz- 4,81
  13. Jakub Mazurowski- 4,81
  14. Oskar Bończak- 4,75
  15. Karolina Radtke- 4,75
  16. Piotr Stachecki- 4,75

Klasa 1b

  1. Jakub Kędzierski- 5,44
  2. Natalia Krauze- 5,31
  3. Laura Tyrkała- 5,27
  4. Natalia Kulicka- 5,25
  5. Aleksandra Łowicka- 5,19
  6. Wiktoria Dolat- 5,12
  7. Justyna Pater- 5,12
  8. Magdalena Pytiak- 5,07
  9. Ewelina Tomczyk- 5,07
  10. Jolanta Szwedowicz- 5,06
  11. Paweł Prucnal- 5,00
  12. Patrycja Franczak- 5,00
  13. Konrad Laskowski- 4,94
  14. Angelika Jesionka- 4,88
  15. Dawid Komarnicki- 4,87
  16. Kamil Pędzikowski- 4,81
  17. Tomasz Jankowiak- 4,75
  18. Szymon Sroka- 4,75

Klasa 1c

  1. Agata Tokarska- 5,44
  2. Julia Plesner- 5,25
  3. Aleksandra Tyrpa- 5,06
  4. Anita Staszewska- 5,00
  5. Wiktoria Sitarczyk- 5,00
  6. Grzegorz Sell- 5,00
  7. Krystian Błaut- 4,94
  8. Alicja Kaczmarek- 4,88
  9. Damian Leszczyński 4,88
  10. Michał Przygoda- 4,81
  11. Karolina Kosowska- 4,81
  12. Wiktoria Miller- 4,75
  13. Nikola Wojnarowska- 4,75
  14. Izabela Żdan- 4,75

Klasa 1d

  1. Emilia Mroczko- 5,62
  2. Marta Bortkiewicz- 5,56
  3. Piotr Włodarczak- 5,56
  4. Aleksandra Matkowska- 5,44
  5. Piotr Nowicki- 5,44
  6. Oliwia Wodelska- 5,53
  7. Aleksandra Mika- 5,50
  8. Laura Chmielowiec- 5,19
  9. Sebastian Sznajdrowicz- 5,19
  10. Kinga Buczyńska- 5,13
  11. Jagoda Pawluk- 5,12
  12. Paula Winiatowska- 5,07
  13. Katarzyna Straszewska- 5,06
  14. Aleksandra Kordek- 5,06
  15. Martyna Kowalczyk- 5,06
  16. Julia Kozak- 5,06
  17. Aleksandra Browarska- 5,00
  18. Martyna Radomska- 5,00
  19. Małgorzata Antosz- 4,94
  20. Maciej Herbut- 4,94
  21. Emilia Czajkowska- 4,93
  22. Karolina Kogut- 4,88
  23. Bogusława Socha- 4,87
  24. Wiktoria Stefaniak- 4,87
  25. Magdalena Dusz- 4,81
  26. Nina Piestrak- 4,81

Klasa 1e

  1. Kacper Łazor- 5,44
  2. Alicja Świerzko- 4,87
  3. Adrian Sikora- 4,81

Klasa 1f

  1. Urszula Mroczko- 5,18
  2. Dawid Wiewiórka- 5,12
  3. Natalia Pala- 5,00
  4. Izabela Sznerch- 4,82
    Uspołecznienie
    Marta Mydłowska

Klasa 2a

  1. Bartosz Angulski (1a)- 5,33
  2. Maja Kowalska- 5,33
  3. Adrianna Twardowska- 5,12
  4. Alicja Połczyńska- 5,11
  5. Adam Łata- 5,00
  6. Dominika Suduł- 5,00
  7. Agnieszka Czajkowska- 4,78
  8. Arkadiusz Dębski- 4,78
  9. Aleksandra Dudziak- 4,78
  10. Oliwia Hudomięt- 4,78
  11. Marta Macyszyn- 4,78
  12. Miłosz Stolarczyk- 4,75
  13. Krystian Ziemacki- 4,78
  14. Kinga Żelazko- 4,78
    Uspołecznienie:
    Jakub Kowalik
    Katarzyna Birut

Klasa 2b

  1. Gabriela Walczak- 5,22
  2. Laura Kaczmarek- 5,22
  3. Aweł Hajduk- 5,00
  4. Joanna Lipińska- 4,89
  5. Patryk Molenda- 4,78
  6. Jakub Kida- 4,78
  7. Małgorzata Pudlak- 4,78
  8. Aleksander Kudyba- 4,78
  9. Agata Kulczyńska- 4,75
  10. Anna Gybej- 4,75
  11. Magdalena Hołówko- 4,75

 

Klasa 2c

  1. Karolina Szarszoń- 5,33
  2. Aleksandra Jankowiak- 5,22
  3. Magdalena Borowiec- 5,11
  4. Magdalena Drążek- 5,11
  5. Arkadiusz Duda- 4,89
  6. Marta Tatarczuk- 4,89
  7. Katarzyna Ćwian- 4,88
  8. Sylwia Demianycz- 4,78
  9. Magdalena Stasiak- 4,78

Klasa 2d

  1. Małgorzata Matławska- 5,60
  2. Madalena Łukasik- 5,40
  3. Kinga Randak- 5,22
  4. Dominika Kapusta- 5,20
  5. Julia Smolak- 5,20
  6. Urszula Świrk- 5,20
  7. Hubert Krzepkowski- 5,11
  8. Katarzyna Zielińska- 5,11
  9. Oskar Pielech- 5,11
  10. Angelika Wanat- 5,11
  11. Marta Mikołajczak- 5,10
  12. Katarzyna Żabińska- 5,10
  13. Kamila Fuczyło- 5,00
  14. Natalia Glumińska- 5,00
  15. Oskar Ostański- 5,00
  16. Patrycja Jasińska- 4,89
  17. Kinga Maślejak- 4,89
  18. Piotr Wysoczański- 4,80
  19. Natalia Napiórkowska- 4,89
  20. Kamil Sobczyk- 4,78

Klasa 2e

  1. Karolina Szwata- 5,62
  2. Klaudia Młynarczyk- 5,22
  3. Aleksandra Olszewska- 5,22
  4. Anna Żabska- 5,00
  5. Marcelina Makuch- 4,88
  6. Weronika Pratkowiecka- 4,78
  7. Kinga Siwek- 4,78
    Uspołecznienie:
    Sebastian Klita
    Julia Jaworska

Klasa 2f

  1. Olga Stuchlak- 5,25
  2. Julia Piotrowska- 5,00
  3. Klaudia Borkowska- 4,80
  4. Aleksandra Kowal- 4,80

 100% frekwencja:
1. Wojciech Lis- 2e
2. Piotr Rosa- 2b
3. Anna Gybej - 2b

 

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information