Średnia klas III - 4,56
Średnie klas:
klasa 3a i 3b - 4.86
klasa 3d - 4.69
klasa 3c - 4.50
klasa 3e - 4.35
klasa 3f - 4.11

Najlepsi wśród klas III w roku szkolnym 2015/2016

ALFABETYCZNIE

Klasa 3a

  1. Burda Dominik- 5,12
  2. Borowiec Artur- 4,89
  3. Czajka Wiktoria- 4,83
  4. Dygas Dagmara- 5,06
  5. Grabarczyk Bartosz- 5,35
  6. Gruca Iwo- 5,41
  7. Gybej Tomasz- 4,83
  8. Jurczak Monika- 5,06
  9. Kowalik Marek- 5,17
  10. Matla Aleksandra- 4,94
  11. Nowakowski Radosław- 5,56 (najwyższa średnia w szkole)
  12. Pacyna Aleksandra- 5,41
  13. Pawluk Bartosz- 5,18
  14. Ptak Paweł- 5,11
  15. Rudowicz Dorota- 5,00
  16. Słota Joanna- 5,11
  17. Walczak Karolina- 4,82
  18. Wojtaszuk Patrycja- 5,12
  19. Zabłocki Zbigniew- 5,41
  20. Zborowski Jakub- 4,78
  21. Zieniewicz Justyna- 4,94

Klasa 3b

  1. Antkowiak Ewa- 5,0 0                                
  2. Drabik Gabriela- 5,17
  3. Dziedziulo Kamila- 5,22
  4. Górzyńska Aleksandra- 5,00
  5. Gumowska Natalia- 5,00
  6. Jankowski Kamil- 5,47
  7. Kaczmarek Marlena- 5,12
  8. Krawiec Katarzyna- 5,44
  9. Kubicka Magdalena- 5,39
  10. Kuźma Piotr- 4,82
  11. Laszczyński Kacper- 5,06
  12. Łomnicka Lilla- 5,00
  13. Marciniszyn Anna- 5,00
  14. Michalska Aleksandra- 5,22
  15. Nalepa Wiktoria- 4,82
  16. Nowacka Daria- 4,89
  17. Osińska Maria- 5,17
  18. Pałucki Krzysztof- 5,28
  19. Stafiniak Mateusz- 5,17
  20. Świętek Katarzyna- 4,94
  21. Więch Marcin- 5,29
  22. Żelawski Tomasz- 5,18

 Uspołecznienie

  1. Zaraś Piotr
  2. Zarzycka Maja

 Klasa 3c

  1. Bochenek Roksana- 5,44
  2. Dubiec Magdalena- 5,53
  3. Kamińska Daria- 4,78
  4. Korzeniewicz Róża- 5,41
  5. Kruk Malwina- 5,29
  6. Kuzemczak Stefania- 5,11
  7. Kwapis Patryk- 4,94
  8. Mielcarek Klaudia- 4,76
  9. Sitarczyk Paweł- 5,06
  10. Stanisławczyk Karolina- 4,78
  11. Zagórska Agnieszka- 5,12

 Uspołecznienie

  1. Szczepańska Aleksandra
  2. Tarasek Eliza

 Klasa 3d

  1. Bochnia Natalia- 5,28
  2. Czaja Monika- 4,76
  3. Gałązka Klaudia- 4,94
  4. Górska Magda- 4,89
  5. Grabowska Adrianna- 4,89
  6. Januchta Dominika- 4,83                        
  7. Litwin Natalia- 4,92
  8. Mokrzycka Magdalena- 4,76
  9. Olszewska Małgorzata- 4,94
  10. Pasternak Bartosz- 4,94
  11. Płaskonka Monika- 5,33
  12. Kuta Sylwia – 4,79
  13. Romanowicz Anna- 4,89
  14. Rybka Aleksandra- 4,89
  15. Szarszoń Klaudia- 4,94
  16. Szczypiński Łukasz- 4,83
  17. Szymczak Julia- 4,94
  18. Świątek Anna- 5,17                                 
  19. Wysocka Alicja- 4,94

Uspołecznienie

  1. Kuta Sylwia
  2. Szkurat Monika

 Klasa 3e

  1. Czerwień Paulina- 4,76
  2. Janik Justyna- 5,35
  3. Kamiński Rafał- 4,82
  4. Kazimierowicz Marta- 5,20
  5. Kokocińska Magdalena- 5,25
  6. Sadza Oskar- 4,88
  7. Siekierska Karolina- 5,00
  8. Swakoń Anna- 5,35

Uspołecznienie

  1. Drozdek Agata
  2. Kokocińska Magdalena
  3. Kurowska Kalina

  Klasa 3f

  1. Godyń Dorota- 4,83
  2. Kasprzyszak Aleksandra- 4,94
  3. Łamińska Barbara- 5,06
  4. Nawrocka Sandra- 4,78
  5. Perzyński Mateusz- 4,78
  6. Polak Oliwia- 4,89
  7. Rogalska Aleksandra- 4,78

 Uspołecznienie

  1. Dubińska Maria
  2. Kowalski Adam
  3. Poręba Michał

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information