Najlepsi wśród klas I- II w roku szkolnym 2014/2015

Klasa 1a
Bartosz Angulski (1a)- 5,38
Alicja Połczyńska (1a)- 5,19
Maja Kowalska (1a)- 5,12
Adrianna Twardowska (1a)- 5,07
Adam Łata (1a)-5,06
Dominika Suduł (1a)- 5,00
Arkadiusz Dębski (1a)- 4,88
Aleksandra Dudziak (1a)- 4,88
Patryk Gawin (1a)- 4,81
Krystian Ziemacki (1a)- 4,81
Kinga Żelazko (1a)- 4,81
Agnieszka Czajkowska (1a)- 4,75
Oliwia Hudomięt (1a)- 4,75
Mateusz Kukuć (1a)- 4,75
Marta Macyszyn (1a)- 4,75
Miłosz Stolarczyk (1a)- 4,75
Jakub Zboch (1a)- 4,75
Uspołecznienie:
Katarzyna Birut
Jakub Kowalik

Klasa 1b
Magdalena Hołowko (1b)- 5,12
Agata  Kulczyńska (1b)- 5,07
Gabriela Walczak (1b)- 5,00
Paweł Hajduk (1b)- 5,00
Laura Kaczmarek (1b)- 5,00
Tomasz Kipiel (1b)- 5,00
Anna Gybej (1b)- 4,94
Jakub Kida (1b)- 4,94
Joanna Lipińska (1b)- 4,88
Aleksander Kudyba (1b)- 4,88
Aleksandra Bochenek (1b)- 4,88
Patryk Molenda (1b)- 4,81
Aleksandra Siuda (1b)- 4,75
Natalia Zbroniec (1b)- 4,75 (100% frekwencja)
Michał Lasak (1b)- 4,75

Uspołecznienie:
Bartosz Doszczenko
Jan Duljarz
Szymon Perdjon

Klasa 1c
Karolina Szarszoń (1c)- 5,44
Magdalena Drążek (1c)- 5,31
Sylwia Demianycz (1c)- 5,19
Katarzyna Ćwian (1c)- 5,06
Aleksandra Jankowiak (1c)- 5,00
Aleksandra Naróg (1c)- 4,94
Marta Tatarczuk (1c)- 4,94
Arkadiusz Duda (1c)- 4,81
Małgorzata Wróbel (1c)- 4,81
Kamila Górna (1c)- 4,75
Aleksandra Piekarz (1c)- 4,75
Uspołecznienie/sport
Łukasiewicz Patryk

Klasa 1d
Dominika Kapusta (1d)- 5,50
Magdalena Łukasik (1d)- 5,50
Małgorzata Matławska (1d)- 5,50
Marta Mikołajczak (1d)- 5,44
Kinga Randak (1d)- 5,44
Kamila Fuczyło (1d)- 5,25
Natalia Glumińska (1d)- 5,25
Hubert Krzepkowski (1d)- 5,25
Katarzyna Zielińska (1d)- 5,20
Oskar Pielech (1d)- 5,19
Julia Smolak (1d)- 5,12
Urszula Świrk (1d)- 5,12
Angelika Wanat (1d)- 5,12
Katarzyna Żabińska (1d)- 5,06
Tomasz Buczyński (1d)- 5,00
Patrycja Jasińska (1d)- 5,00
Wiktoria Kurzawska (1d)- 5,00
Kinga Maślejak (1d)- 5,00
Piotr Wysoczański (1d)- 5,00
Oskar Ostański (1d)- 4,88
Natalia Napiórkowska (1d)- 4,88
Kamil Sobczyk (1d)- 4,88
Justyna Żołyńska (1d)- 4,87
Katarzyna Rudzka (1d)- 4,75
Halina Machacz (1de)- 4,75

Sport/uspołecznienie
Jankowska Ewa

Klasa 1e
Karolina Szwata (1e)- 5,53
Aleksandra Olszewska (1e)- 5,25
Klaudia Młynarczyk (1e)- 5,19
Weronika Pratkowiecka (1e)- 5,12
Anna Żabska (1e)- 5,06
Julia Jaworska (1e)- 4,93
Marcelina Makuch (1e)- 4,93
Natalia Grzywacz (1e)- 4,81
Zuzanna Sztuk (1e)- 4,81
Karol Paradowski (1e)- 4,80
Kinga Siwek (1e)- 4,75
Uspołecznienie:
Aleksander Kamiński


Klasa 1f
Julia Piotrowska (1f)- 5,23
Olga Stuchlak (1f)- 5,19
Klaudia Borkowska (1f)- 5,05
Marta Olejniczak (1f)- 4,88
Bianka Koszut (1f)- 4,82
Patrycja Kret (1f)- 4,76
Dominika Myszkowska (1f)- 4,76
Sandra Stachecka (1f)- 4,75

Klasa 2a
Radosław Nowakowski (2a)- 5,56
Aleksandra Pacyna (2a)- 5,12
Iwo Gruca (2a)- 5,11
Marek Kowalik (2a)- 5,11
Dorota Rudowicz (2a)- 5,00
Bartosz Pawluk (2a)- 4,88
Joanna Słota (2a)- 4,88
Paweł Ptak (2a)- 4,78
Bartosz Grabarczyk (2a)- 4,75
Zbigniew Zabłocki (2a)- 4,75
Uspołecznienie
Kaźmierczak Bartosz

Klasa 2b
Gabriela Drabik (2b)- 5,56
Katarzyna Krawiec (2b)- 5,38
Kamil Jankowski (2b)- 5,25
Magdalena Kubicka (2b)- 5,22
Anna Marciniszyn (2b)- 5,13
Kacper Laszczyński (2b)- 5,11
Maria Osińska (2b)- 5,11
Krzysztof Pałucki (2b)- 5,11
Kamila Dziedziulo (2b)- 4,89
Daria Nowacka (2b)- 4,89
Mateusz Stafiniak (2b)- 4,89
Aleksandra Górzyńska (2b)- 4,88
Ewa Antkowiak (2b)- 4,78
Natalia Gumowska (2b)- 4,75
Marlena Kaczmarek (2b)- 4,75
Tomasz Żelawski (2b)- 4,75
Uspołecznienie:
Bartosz Ciupak
Król Michał – frekwencja 100%


Klasa 2c
Magdalena Dubiec (2c)- 5,38
Róża Korzeniewicz (2c)- 5,25
Paweł Sitarczyk (2c)- 4,89
Roksana Bochenek (2c)- 4,88
Malwina Kruk (2c)- 4,88
Stefania Kuzemczak (2c)- 4,78
Patryk Kwapis (2c)- 4,78
Agnieszka Zagórska (2c)- 4,75

Uspołecznienie:
Daria Kamińska
Aleksandra Szczepańska
Eliza Tarasek

Klasa 2d
Natalia Bochnia (2d)- 5,36
Monika Płaskonka (2d)- 5,36
Małgorzata Olszewska (2d)- 5,27
Alicja Świątek (2d)- 5,27
Anna Romanowicz (2d)- 5,19
Klaudia Gałązka (2d)- 5,18
Adrianna Grabowska (2d)- 5,18
Magda Górska (2d)- 5,09
Sylwia Kuta (2d)- 5,09
Julia Szymczak (2d)- 5,09
Bartosz Pasternak (2d)- 5,00
Klaudia Szarszoń (2d)- 5,00
Alicja Wysocka (2d)- 5,00
Magda Mokrzycka (2d)- 4,91
Aleksandra Rybka (2d)- 4,91
Dominika Januchta (2d)- 4,82
Natalia Litwin (2d)- 4,82
Uspołecznienie
Kosma Piekarski
 
Klasa 2e
Anna Swakoń (2e)- 5,44
Justyna Janik (2e)- 5,33
Oskar Sadza (2e)- 5,11
Mateusz Czarniecki (2e)- 5,00
Paulina Czerwień (2e)- 5,00
Rafał Kamiński (2e)- 5,00
Marta Kazimierowicz (2e)- 5,00
Karolina Siekierska (2e)- 5,00
Magdalena Kokocińska (2e)- 4,89
Aleksandra Poniedziałek (2e)- 4,78
Agata Drozdek (2e)- 4,78

Klasa 2f
Faustyna Jałosińska (2f)- 5,00
Barbara Łamińska (2f)- 5,00
Aleksandra Kasprzyszak (2f)- 4,90
Dorota Godyń (2f)- 4,80
Oliwia Polak (2f)- 4,80 – 100%
Uspołecznienie:
Maria Dubińska
Andrew Eager
Adam Kowalski
Klaudia Lewandowska
Michał Poręba


Zdeterminowany Czytelnik
Daria Nowacka 2b

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information