Najlepsi z najlepszych!

Klasa 3a
Przemysław Kocjan- 5,12            
Jakub Szewczyk- 5,06            
Marta Lisowska- 5,06            
Grzegorz Czyrski- 4,94            
Aleksandra Murdzek- 4,94    
Ewa Humeniuk- 4,88                    
Sebastian Cirko- 4,82            
Natalia Ród- 4,82                
Angelika Rzeźwicka- 4,82            
Jan Mowiński- 4,78                
Tomasz Swakoń- 4,78            
Monika Wolańska- 4,78        
Paulina Marszałek- 4,76           
Uspołecznienie
Weronika Drozda
Oliwia Kołodziej
Michał Mrozek
Patryk Ogrodnik
        

Klasa 3b
Joanna Brzozowiec- 5,28            
Adam Błaszczak- 5,24            
Paulina Kuriata- 5,24            
Paulina Gorczakowska- 5,18        
Dominik Tyszkowski- 5,18            
Klaudia Kotwica- 5,12            
Ksenia Kuchta- 5,11                
Łukasz Jasiński- 5,11            
Kamil Hapkiewicz- 5,06            
Agata Serwa- 5,06                
Jakub Hodyl- 5,00                
Żaklina Bagińska- 4,94            
Patryk Skawiński- 4,78    
Uspołecznienie
Daniel Pawełko

Klasa 3c
Emilia Hruszowiec- 5,56            
Ewelina Białkowska- 5,41            
Gabriela Dubiec- 5,41            
Karolina Hutt- 5,28                
Róża Kazimierczak- 5,24            
Paulina Urbańska- 5,18            
Karolina Osińska- 5,17            
Weronika Grabarczyk- 5,06        
Natalia Chrzanowska- 4,88        
Sylwia Nawalicka- 4,82     
        
Klasa 3d
Kacper Żebrowski- 5,56            
Paulina Bekalarz- 5,50            
Szymon Włodarczak- 5,50            
Katarzyna Kanigowska- 5,39        
Kamila Grech- 5,29                
Anna Listowska- 5,29            
Kinga Furga- 5,28                    
Adriana Wawrzynkiewicz- 5,24        
Patrycja Ciupa- 5,18            
Agata Stanisławska- 5,18            
Martyna Szatarska- 5,18                        
Martyna Gaweł- 5,06            
Dominika Krzywa- 5,06            
Maria Mech- 5,00                
Michalina Kędzierska- 4,94        
Adrianna Strózik- 4,94            
Beata Romańska- 4,89            
Dominika Bury- 4,88            
Viktoria Darewska- 4,88            
Michał Mirosławski- 4,88            
Aleksandra Giżewska- 4,82        
Magdalena Łagocka- 4,82            
Julia Smoszna- 4,82            
Justyna Stępień- 4,82            
Michał Malinowski- 4,78                      
Paweł Pawecki- 4,76            
Uspołecznienie
Gabriela Wabik

Klasa 3e
Magdalena Kulczyk- 5,00            
Karolina Fajfer- 4,94            
Edyta Zalas- 4,94                
Paulina Kozłowska- 4,88            
Małgorzata Sitarska- 4,82            
Dominika Stefańska- 4,82            
Jędrzej Furmann- 4,81            
Alicja Matijczak- 4,76            
Uspołecznienie
Michał Satława
    
Klasa 3f
Laura Galez- 5,11                
Paulina Wąs- 5,00                
Natalia Zielińska- 5,00         

NAJLEPSI SPORTOWCY 2012-2015
Angelika Rzeźwicka (3a)
Patrycja Kołakowska (3a)
Bartosz Bicz (3a)
Jakub Byczek (3b)
Damian Kłusek (3b)
Patryk Skawiński (3b)
Nadia Barchan (3c)
Gabriela Dubiec (3c)
Karolina Osińska (3c)
Paulina Bekalarz (3d)
Michalina Kędzierska (3d)
Agata Stanisławska (3d)
Szymon Włodarczak (3d)
Andrzej Gabryjelski (3e)
Michał Barski (3f)
Karol Zdziechowicz (3f)

 

OSOBOWOŚCI - NAGRODY SPECJALNE - 2012-2015
Jakub Szewczyk 3a
Jakub Byczek 3b
Daniel Pawełko 3b
Ewelina Białkowska 3c
Michał Satława 3e
Joanna Skrzypek 3f
Natalia Zielińska 3f

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information