Najlepsi z najlepszych – klasy III 2013/2014
                          KATEGORIE: nauka, uspołecznienie, frekwencja, sport, nagrody specjalne
Klasa 3a
Filip Ożga - 5,44            
Małgorzata Synowiec - 5,25            
Jakub Jaroszewski - 5,20        
Agata Grześkowiak - 5,07        
Elżbieta Kowalik - 5,00        
Agnieszka Walada - 4,94        
Krzysztof Kandut - 4,88        
Zuzanna Korczak - 4,88        
Aleksandra Małecka - 4,88        
Adrianna Kozicka - 4,87        
Alicja Stępak - 4,80            
Joanna Szatan - 4,75        

Uspołecznienie
Michał Chudy
Łukasz Janik
Angela Lipińska
Honorata Marcinkowska
Adrianna Michalik
Aleksandra Muszyńska
Magdalena Wendzonka

Klasa 3b
Natalia Wajcowicz - 5,07        
Piotr Grzesiński - 5,00        
Karolina Juszczak - 5,00        
Michalina Kowalska - 5,00        
Kamila Kożuszko - 5,00        
Aleksandra Nawrot - 5,00        
Barbara Radziej - 4,94        
Karolina Motyl - 4,93        
Julia Kulicka - 4,81            
Patrycja Weiss - 4,80        
Paweł Wróblewski - 4,75        

Uspołecznienie
Wojciech Marzec

Klasa 3c
Olga Hreniak - 5,50            
Angelika Raczkowska - 5,00    
Adrianna Tatuśko - 4,93        
Dagmara Dobroć - 4,80        

Frekwencja - 100%
Dagmara Dobroć- 3c
Dawid Foltyniewicz- 3c

Uspołecznienie
Michał Gigiel
Daria Gruszczyńska
Michał Węgrzyn

Klasa 3d
Anna Owerko - 5,38            
Aleksandra Świątek - 5,33        
Katarzyna Bazylewicz - 5,00    
Norbert Krzyżanowski - 5,00    
Kinga Tórz - 5,00            
Piotr Żarczyński - 5,00        
Maria Dajnowska - 4,87        
Katarzyna Nadolna - 4,80        
Mariola Duda - 4,75            

Frekwencja - 100%
Paula Szarek - 3d
Piotr Żarczyński - 3d

Uspołecznienie
Agata Gruszczyńska
Paulina Kondraciuk
Dominika Kubasiak
Patrycja Matijczak
Natalia Szubra

Klasa 3e
Joanna Pokarmisz - 5,06        
Karolina Rudy - 4,94        
Joanna Chudzicka - 4,88        
Justyna Szarek - 4,81        
Damian Trociński - 4,81        
Paulina Bidzińska - 4,80        
Jessica Biszczak - 4,75        
Andżelika Jesion - 4,75        
Andżelika Kiwak - 4,75    

Uspołecznienie
Agata Baszak
Kamila Majewska
Karol Szmigielski
Malwina Żórawska

Klasa 3f
Marta Taler - 5,27            
Agata Dobosz - 5,00        
Tomasz Klapczarek - 4,94        
Klaudia Lubryka - 4,75    

Uspołecznienie
Cristian Demkowicz
Kamila Hałas
Kornelia Kwasek
Martyna Szarkowicz

Statuetki najlepszych sportowców otrzymali:
Jakub Jaroszewski - 3a
Piotr Ławicki - 3b
Piotr Maślak - 3b
Katarzyna Kita - 3d
Radosław Nowiński - 3d
Marcin Piekarski - 3d
Przemysław Stankiewicz - 3d
Natalia Szubra - 3d
Aleksandra Świątek - 3d
Kinga Tórz - 3d
Katarzyna Jasiukiewicz - 3e
Natalia Masłowska - 3e

Nagroda specjalna Dyrektora I LO:
Honorata Marcinkowska (3a)
Aleksandra Muszyńska (3a)
Jakub Jaroszewski (3a)
Michał Gigiel (3c)
Tomasz Klapczarek (3f)
Karol Szmigielski (3e)
Michalina Kowalska (3)

GRATULUJEMY!!!

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information