Najlepsi wśród klas I- III w roku szkolnym 2012/2013




Najlepsze indywidualne średnie:
1.Dziedzic Paulina (3g)- 5,63

2.Halczak Patryk (3g)- 5,56

3.Mielniczuk Martyna (3b)- 5,50

4.Janik Weronika (3d)- 5,47

5.Białkowska Ewelina (1c)- 5,44

6.Włodarczak Szymon (1d)- 5,44

7.Żebrowski Kacper (1d)- 5,44

8.Urban Monika (3a)- 5,40

9.Bekalarz Paulina (1d)- 5,38

10.Grech Kamila (1d)- 5,38

11.Gut Kamila (3d)- 5,38

12.Hreniak Olga (2c)- 5,38

13.Hruszowiec Emilia (1c)- 5,38

14.Kanigowska Katarzyna (1d)-5,38

15.Szymanowicz Aleksandra (3g)- 5,38

16.Zawadzka Katarzyna (3g)- 5,33

17. Joanna Drabik (3b) - 5,31

18.Jurenc Jakub (3b)- 5,31

19.Kobłosz Sandra (3b)- 5,31

20.Stanisławska Agata (1d)- 5,31

21.Bernas Paulina (3c)- 5,27

22.Korta Monika (3c)- 5,27

23.Sienica Sebastian (3g)- 5,27

24.Adamczyk Justyna (3d)- 5,25

25.Błaszczak Adam (1b)- 5,25

26.Gorczakowska Paulina (1b)- 5,25

27.Hapkiewicz Kamil (1b)- 5,25

28.Kuriata Paulina (1b)- 5,25

29.Listowska Anna (1d)- 5,25

30. Owerko Anna (2d)- 5,25

31.Zenker Ewelina (3e) - 5.25

32.Ciupa Patrycja(1d)- 5,20

33.Stęczniewska Magda (3b)- 5,20

34.Mroczko Marta (3f)- 5,20

35.Cichosz Maciej (3d)- 5,19

36.Kuchta Ksenia (1b)- 5,19

37.Kulczycka Anna (3d)- 5,19

38.Szatarska Martyna (1d)- 5,19

39.Gaweł Martyna (1d)- 5,13

40.Hutt Karolina (1c)- 5,13

41.Kotwica Klaudia (1b)- 5,13

42.Kozieja Anita (3d)- 5,13

43.Krzywa Dominika (1d)- 5,13

44.Serwa Agata (1b)- 5,13

45.Stępień Justyna(1d)- 5,13

46.Strzałka Piotr (3b)- 5,13

47.Świerniak Dominika (3c)- 5,13

48.Zarówna Dominika (3a)- 5,13

49.Galez Laura (1f)- 5,12

50.Jaroszewski Jakub (2a)- 5,09

51.Ożga Filip (2a)- 5,08

52.Taler Marta (2f)- 5,08

53.Świątek Aleksandra (2d)- 5,08

54.Dubiec Gabriela (1c)- 5,07

55.Szydłowski Marcin (3e)-5.07

56.Brzozowiec Joanna (1b)- 5,06

57.Czyrski Grzegorz (1a)- 5,06

58.Kocjan Przemysław (1a)- 5,06

59.Lisowska Marta (1a)- 5,06

60.Makuch Aleksandra (1d)- 5,06

61.Sito Justyna (3g)- 5,06

62.Tyszkowski Dominik (1b)- 5,06

63.Bulak Luiza (3c)- 5,00

64.Bury Dominika (1d)- 5,00

65.Brzemiński Dawid (3b)- 5,00

66.Cybulska Małgorzata (3d)-5,00

67.Fajfer Karolina (1e)- 5,00

68.Hodyl Jakub (1b)- 5,00

69.Jędrzejewski Wiktor (3a)-5,00

70.Kazimierczak Róża (1c)-5,00

71.Kosydor Natalia (3b)- 5,00

72.Kulczyk Magdalena (1e)- 5,00

73.Krzyżanowski Norbert (2d)- 5,00

74.Murdzek Aleksandra (1a)- 5,00

75.Osińska Karolina (1c) - 5,00

76.Skoczylas Anna (3f)- 5,00

77.Synowiec Małgorzata (2a)- 5,00

78.Szewczyk Jakub (1a)- 5,00

79.Strózik Adriana (1d)- 5,00

80.Urbańska Paulina (1c)- 5,00

81.Wąs Ewelina (3d)- 5,00

82.Wąs Paulina (1f)- 5,00

83.Zalas Edyta (1e) - 5,00

84.Karp Katarzyna (1d)- 4,94

85.Kędzierska Michalina (1d)- 4,94

86.Łagocka Magdalena (1d)- 4,94

87.Rygiel Michał (3g)- 4,93

88.Antosz Katarzyna (3c)- 4,93

89.Bagińska Żaklina (1b)- 4,93

90.Humeniuk Ewa (1a)- 4,93

91.Kamiński Mariusz (3e)- 4.93

92.Wawrzynkiewicz Adriana (1d)- 4,93

93.Rudy Karolina (2e)- 4,92

94.Kowalska Michalina (2b)- 4,92

95.Kożuszko Kamila (2b)- 4,92

96.Chrzanowska Natalia (1c)- 4,88

97.Furga Kinga (1d)- 4,88

98.Kuczenko Małgorzata (3g)- 4,88

99.Płotnicka Aleksandra (3d)- 4,88

100.Romańska Beata (1d)- 4,88

101.Skawiński Patryk (1b)- 4,88

102.Świstak Agnieszka (3g)- 4,87

103.Dobosz Agata (2f)- 4,85

104.Raczkowska Angelika (2c)- 4,85

105.Zagrodnik Paulina (3b)- 4,85

106.Juszczak Karolina (2b)- 4,83

107.Kowalik Elżbieta (2a)- 4,83

108.Milanowski Maciej (2d)- 4,83

109.Walada Agnieszka (2a)- 4,83

110.Motyl Karolina (2b)- 4,82

111.Trojanowska Klaudia (2c)- 4,82

112.Wajcowicz Natalia (2b)- 4,82

113.Bendowska Patrycja (3g)- 4,81

114.Cirko Sebastian (1a)- 4,81

115.Czarzasta Patrycja (3g)- 4,81

116.Darewska Viktoria (1d)- 4,81

117.Hudak Monika (3d)- 4,81

118.Kozłowska Paulina (1e) - 4,81

119.Marszałek Paulina (1a)- 4,81

120.Nieckarz Jakub (3e)- 4.81

121.Niewadzi Maciej (3e)- 4.81

122.Pietruszka Anna (1f)- 4,81

123.Ród Natalia (1a)- 4,81

124.Smolec Martyna (3g)- 4,81

125.Czudak Marta (3g)- 4,80

126.Grabarczyk Weronika (1c)- 4,80

127.Kruczek Paulina (3b)- 4,80

128.Szuper Marta (3b)- 4,80

129.Białowąs Agata (2f)- 4,77

130.Klapczarek Tomasz (2f)- 4,77

131.Brela Aleksandra (1a)- 4,75

132.Chudzicka Joanna (2e)- 4,75

133.Grzesińki Piotr (2b)- 4,75

134.Hawryluk Piotr (3b)- 4,75

135.Kandut Krzysztof (2a)- 4,75

136.Kalota Daria (3d)- 4,75

137.Kozicka Adrianna (2a)- 4,75

138.Krzysztoporska Paulina (3a) - 4,75

139.Kukuć Artur (3a)- 4,75

140.Kulczyńska Katarzyna (3g)- 4,75

141.Lisiecka Dominika (1a)- 4,75

142.Mech Maria (1d)- 4,75

143.Nawrot Aleksandra (2b)- 4,75

144.Pokarmisz Joanna (2e)- 4,75

145.Radziej Barbara(2b)- 4,75

146.Robutka Aleksandra (1b)- 4,75

147.Rykowska Klaudia (3f)- 4,75

148.Wożniak Aleksandra (3a)- 4,75

149.Stańczyk Agata (3c)- 4,75

150.Szczotka Joanna (3d)- 4,75

151.Świetlik Anna (3d)- 4,75

152.Silcer Karolina (1f)- 4,75

153.Smoszna Julia (1d)- 4,75

154.Swakoń Tomasz (1a)- 4,75

155.Tatuśko Adrianna (2c)- 4,75

156.Tórz Kinga(2d) - 4,75

157. Zielińska Natalia (1f - 4,75


Frekwencja 100%


Skoczylas Anna (3f) - 100%

Zarówna Katarzyna (3f) - 100%

Dworczak Klaudia (3f) - 100%   

Antczak Roksana (3e) - 100%

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information