Najlepsi wśród klas III w roku szkolnym 2012/2013





Klasa I a

1.Aleksandra Brela (1a)- 4,75

2.Dominika Lisiecka(1a)- 4,75

3.Tomasz Swakoń(1a)- 4,75

4.Paulina Marszałek(1a)- 4,81

5.Natalia Ród(1a)- 4,81

6.Sebastian Cirko(1a)- 4,81

7.Ewa Humeniuk(1a)- 4,93

8.Jakub Szewczyk(1a)- 5,00

9.Aleksandra Murdzek(1a)- 5,00

10. Marta Lisowska(1a)- 5,06

11. Grzegorz Czyrski(1a)- 5,06

12. Przemysław Kocjan(1a)- - 5,06

 

Klasa I b

  1. 1.Paulina Kuriata (1b)- 5,25
  2. 2.Paulina Gorczakowska(1b)- 5,25
  3. 3.Kamil Hapkiewicz(1b)- 5,25
  4. 4.Adam Błaszczak(1b)- 5,25
  5. 5.Ksenia Kuchta(1b)- 5,19
  6. 6.Agata Serwa(1b)- 5,13
  7. 7.Klaudia Kotwica(1b)- 5,13
  8. 8.Dominik Tyszkowski(1b)- 5,06
  9. 9.Joanna Brzozowiec (1b)- 5,06
  10. 10.Jakub Hodyl(1b)- 5,00
  11. 11.Żaklina Bagińsk(1b)a- 4,93
  12. 12.Patryk Skawiński(1b)- 4,88
  13. 13.Aleksandra Robutka(1b)- 4,75

 

Klasa I c

  1. 1.Białkowska Ewelina(1c)- 5,44
  2. 2.Hruszowiec Emilia(1c)- 5,38
  3. 3.Hutt Karolina(1c)- 5,13
  4. 4.Dubiec Gabryjela(1c)- 5,07
  5. 5.Kazimierczak Róża(1c)-5,00
  6. 6.Osińska Kariolina(1c) - 5,00
  7. 7.Urbańska Paulina(1c)- 5,00
  8. 8.Chrzanowska Natalia (1c)- 4,88
  9. 9.Grabarczyk Weronika (1c)- 4,80

 

Klasa I d

  1. 1.Włodarczak Szymon(1d)- 5,44
  2. 2.Kacper Żebrowski(1d)- 5,44
  3. 3.Katarzyna Kanigowska(1d)-5,38
  4. 4.Kamila Grech(1d)- 5,38
  5. 5.Bakalarz Paulina(1d)- 5,38
  6. 6.Stanisławska Agata(1d)- 5,31
  7. 7.Listowska Anna(1d)- 5,25
  8. 8.Ciupa Patrycja(1d)- 5,20
  9. 9.Szatarska Martyna(1d)- 5,19
  10. 10.Gaweł Martyna(1d)- 5,13
  11. 11.Stępień Justyna(1d)- 5,13
  12. 12.Krzywa Dominika(1d)- 5,13
  13. 13.Makuch Aleksandra(1d)- 5,06
  14. 14.Strózik Adriana(1d)- 5,00
  15. 15.Bury Dominika(1d)- 5,00
  16. 16.Łagocka Magdalena(1d)- 4,94
  17. 17.Kędzierska Michalina(1d)- 4,94
  18. 18.Karp Katarzyna(1d)- 4,94
  19. 19.Wawrzynkiewicz Adriana(1d)- 4,93
  20. 20.Romańska Beata(1d)- 4,88
  21. 21.Furga Kinga(1d)- 4,88
  22. 22.Darewska Viktori(1d)a- 4,81
  23. 23.Mech Maria(1d)- 4,75
  24. 24.Smoszna Julia(1d)- 4,75

 

Klasa I e

  1. 1.Fajfer Karolina(1e)- 5,00
  2. 2.Kulczyk Magdalena(1e)- 5,00
  3. 3.Zalas Edyta(1e) - 5,00
  4. 4.Kozłowska Paulina(1e) - 4,81

Klasa I f  

  1. 1.Galez Laura(1f)- 5,12
  2. 2.Wąs Paulina(1f)- 5,00
  3. 3.Pietruszka Anna(1f)- 4,81
  4. 4.Silcer Karolina(1f)- 4,75
  5. 5.Zielińska Natalia(1f)- 4,75

 

Klasa II a

  1. 1.Jaroszewski Jakub(2a)- 5,09
  2. 2.Ożga Filip(2a)- 5,08
  3. 3.Synowiec Małgorzata(2a)- 5,00
  4. 4.Walada Agnieszka(2a)- 4,83
  5. 5.Kowalik Elżbieta(2a)- 4,83
  6. 6.Kozicka Adrianna(2a)- 4,75
  7. 7.Kandut Krzysztof(2a)- 4,75

Klasa II b      

  1. 1.Kowalska Michalina(2b)- 4,92
  2. 2.Kożuszko Kamila(2b)- 4,92
  3. 3.Juszczak Karolina(2b)- 4,83
  4. 4.Motyl Karolina(2b)- 4,82
  5. 5.Wajcowicz Natalia(2b)- 4,82
  6. 6.Radziej Barbara(2b)- 4,75
  7. 7.Nawrot Aleksandra(2b)- 4,75
  8. 8. Grzesińki Piotr(2b)- 4,75

 

 

Klasa II c  

  1. 1.Hreniak Olga- 5,38
  2. 2.Raczkowska Angelika(2c)- 4,85
  3. 3.Trojanowska Klaudia(2c)- 4,82
  4. 4.Tatuśko Adrianna(2c)- 4,75

Klasa II d

  1. 1. Owerko Anna(2d)- 5,(2d)
  2. 2.Świątek Aleksandra(2d)- 5,08
  3. 3.Krzyżanowski Norbert(2d)- 5,00
  4. 4.Milanowski Maciej(2d)- 4,83
  5. 5.Tórz Kinga(2d)- 4,75

 

Klasa II e

  1. 1.Rudy Karolina(2e)- 4,92
  2. 2.Chudzicka Joanna(2e)- 4,75
  3. 3.Pokarmisz Joanna(2e)- 4,75

 

Klasa II f

  1. 1.Taler Marta(2f)- 5,08 (2f)
  2. 2.Dobosz Agata(2f)- 4,85
  3. 3.Białowąs Agata(2f)- 4,77
  4. 4.Klapczarek Tomasz(2f)- 4,77

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information