Średnia ocen wszystkich klas III - 4,30. Najwyższe średnie uzyskały klasy:
kl. III d- 4,63
kl. III g- 4,55
kl. III b- 4,48

 


Frekwencja 100% w r szk 2012/2013!!!
Klaudia Dworczak- 100%
Anna Skoczylas- 100%
Katarzyna Zarówna- 100%


NAJWYŻSZE INDYWIDUALNE ŚREDNIE w poszczególnych klasach:
Klasa III a

1.    Monika Urban - 5,40        
2.    Dominika Zarówna - 5,13    
3.    Wiktor Jędrzejewski - 5,00    
4.    Paulina Krzysztoporska - 4,75    
5.    Artur Kukuć - 4,75        
6.    Aleksandra Wożniak - 4,75    
        
Klasa III b
1.    Martyna Mielniczuk - 5,50    
2.    Jakub Jurenc - 5,31        
3.    Sandra Kobłosz - 5,31        
4.    Joanna Drabik - 5,31      
5.    Magda Stęczniewska - 5,20    
6.    Piotr Strzałka - 5,13        
7.    Dawid Brzemiński - 5,00        
8.     Natalia Kosydor - 5,00        
9.    Paulina Zagrodnik - 4,85        
10.    Paulina Kruczek - 4,80        
11.    Marta Szuper - 4,80        
12.    Piotr Hawryluk - 4,75    
  

Klasa III c
1.    Paulina Bernas - 5,27        
2.    Monika Korta - 5,27        
3.    Dominika Świerniak - 5,13    
4.    Luiza Bulak - 5,00        
5.    Katarzyna Antosz - 4,93        
6.    Agata Stańczyk - 4,75
        
Klasa III d
1.    Janik Weronika - 5,47        
2.    Gut Kamila - 5,38        
3.    Justyna Adamczyk - 5,25    
4.    Maciej Cichosz - 5,19        
5.    Anna Kulczycka - 5,19        
6.    Anita Kozieja - 5,13        
7.    Małgorzata Cybulska - 5,00    
8.    Ewelina Wąs - 5,00        
9.    Aleksandra Płotnicka - 4,88    
10.    Monika Hudak - 4,81        
11.    Daria Kalota - 4,75        
12.    Joanna Szczotka - 4,75        
13.    Anna Świetlik - 4,75

Klasa III e
1.    Ewelina Zenker - 5.25        
2.    Marcin Szydłowski - 5.07        
3.    Kamiński Mariusz - 4.93        
4.    Jakub Nieckarz - 4.81        
5.    Maciej  Niewadzi - 4.81        
    

Klasa III f
1.    Marta Mroczko - 5,20            
2.    Anna Skoczylas - 5,00                
3.    Klaudia Rykowska - 4,75 
    

Klasa III g
1.    Paulina Dziedzic - 5,63        
2.    Patryk Halczak - 5,56        
3.    Aleksandra Szymanowicz - 5,38        
4.    Katarzyna Zawadzka - 5,33    
5.    Sebastian Sienica - 5,27        
6.    Justyna Sito - 5,06        
7.    Michał Rygiel - 4,94        
8.    Małgorzata Kuczenko - 4,88    
9.    Agnieszka Świstak - 4,87    
10.    Patrycja Bendowska - 4,81    
11.    Patrycja Czarzasta - 4,81    
12.    Martyna Smolec - 4,81        
13.    Marta Czudak - 4,80        
14.    Katarzyna Kulczyńska - 4,75   

Nagrody Specjalne Dyrektora I LO - "Młodzi i zasłużeni":)
Jakub Jurenc (3b)
Ada Nasiadka (3g)
Monika Hyży (3g)
Sandra Chudak (3g)
Michał Kossakowski (3a)
Jędrzej Szczepaniak (3a)
Piotr Wojciechowski (3a)

Nagrody dla najlepszych sportowców otrzymali:
Robert Czerniawski (3a)
Wojciech Rutkowski (3a)
Michał Żurowski (3a)
Dawid Szkurat (3a)
Maciej Sekuła (3a)
Andrzej Koronowski (3a)
Dawid Brzemiński (3b)
Oktawian Jurczyk 93c)
Wojciech Tadla (3d)
Renata Przydatek (3e)
Katarzyna Kulczyńska (3g)
Bartosz Barski (3g)

GRATULUJEMY!!!

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information