• Szkolna  liga  korespondencyjna Lubin   01.10.2007r.

Chłopcy  - IV m.       Dziewczęta - I  m.

Skład  reprezentacji   dziewcząt  : Grabowska M., Hołowiecka M., Pieńko M., Upińska A., Rudnicka K., Seredyńska  A., Mamczar  P., Gazda M., Czarnecka  M., Żynkowska  M .,  Niewczas M., Sidorowicz A., Dobosiewicz  A., Hawrysz A..

Skład  reprezentacji  chłopców :  Bryś  K., Majka  M., Oleksyn  W., Górski  Ł., Pielech  J., Siuda  R., Knotz  W.,

  • „Rowery  Górskie  MTB” Wałbrzych  05.10.2007r.

Solarek  Małgorzata  -  13m.

  • Sztafetowe  Biegi  Przełajowe  Powiatu  Lubińskiego      Lubin 28.09.2007r.

Chłopcy – IVm.         Dziewczęta-Im.

Skład  reprezentacji  dziewcząt : Hawrysz  A. ,Olczyk  A. , Lewicka  P. , Cichoń  S. Głogowska  S. , Kłos  A. , Błaszczyk  M. ,Solarek  M..

Skład  reprezentacji  chłopców : Majka  M. , Kułacz  H. , Litwin  M. , Siewiert  M. Wolski  A. , Siuda  R. , Stasiak  M. , Szczubiała  P. , Dudek  M.. 

  • Mistrzostwa  Powiatu  Lubińskiego  w  piłkę  halową  dziewcząt Lubin 28.11.2007r.

      Dziewczęta – IV m.

Skład  reprezentacji : Błaszczyk M. , Urbańska J. , Kasperska J. , Cenian K. , Gurdziel  B. , Lewicka P. , Hordyska P. , Baran M. ,  Plackowska  Z. , Rubicka  A. ,

  • Mistrzostwa  Powiatu  Lubińskiego  w  piłkę  siatkową  dziewcząt

Reprezentacja  naszej  szkoły  w  składzie  :  Dzimira K. , Kret  A. , Rudnicka K. , Chrąchol J. , Lewicka P. , Jasińska A. , Błaszczyk M. , Brenkus A. , po  zaciętej  walce  zajęła  III miejsce .

  • Mistrostwa  Powiatu  Lubińskiego  w  szachy.             Lubin 13.12.2007r.

Reprezentacja  naszej  szkoły  w    składzie :

Hajnrych J. , Waląg T. , Znamirowski J. , Skrzypczak A. , Bagińska N. , Szlączka M.

po  wspaniałej  walce  wygrała  wszystkie  spotkania  i  zdobyła  I miejsce .

Komplet  punktów  zdobyli : Hajnrych J. , Znamirowski J..  

  • Mistrzostwa  Powiatu  Lubińskiego  w  piłkę  koszową  chłopców Lubin  11.01.2008r.

  Reprezentacja  naszej  szkoły  zajęła  wysokie  pierwsze  miejsce  w turnieju.

Szczególnie  wyróżniali  się  na  boisku  uczniowie : Dwornik  Damian  oraz

Siuda   Rafał.

  Drużyna  zagrała  w  składzie :Bowkun K. , Siuda R. , Dwornik D. , Znamirowski J

Iwanowski J. , Szenkiel Ł. , Łagocki B. , Stasiak M. , Oleksyn W. , Demczyszczak G.

  • Mistrzostwa   Powiatu  Lubińskiego  w  piłkę  koszową  dziewcząt Lubin 15.01.2008r.

Reprezentacja  naszej  szkoły  zajęła  trzecie  miejsce  w  turnieju .

Szczególną  walecznością na  parkiecie  wyróżniły  się  Urbańska  A. ,Kasperska A  

Drużyna  zagrała  w  składzie : Urbańska A. , Głogowska S. , Kazirz K. , Kasperska J. , Idzikowska S. ,Kowalska M. , Pęcak K. , Mamczar P. ,Szafrańska M

Jasińska  A.

 

  • Mistrzostwa Powiatu Lubińskiego w pływaniu   Lubin 23.01.2008r.

Uczennice naszej szkoły zajęły drużynowo pierwsze miejsce , uczniowie Szóste .

Najlepsze wyniki indywidualne osiągnęły żabkarki zdobywając trzy pierwsze miejsca , są to : Solarek K. , Żemojda A. , Plackowska B.

W kraulu zwyciężyła Baran M.. W grzbiecie drugie miejsce zdobyła Błaszczyk M.. Sztafeta mieszana 4x50 m. w składzie Błaszczyk M. , Znamirowski J. , Grabowska S. , Baran M. wywalczyła drugie miejsce .

  • Strefowe zawody pływackie Polkowice 05.01.2008r.

W klasyfikacji drużynowej nasze dziewczyny spisały się na medal zajmując pierwsze miejsce w zawodach . Najlepsze wyniki indywidualne osiągnęły:

Baran M. I m. 50m. stylem dowolnym i motylkowym;

Solarek M. Im. 50m. stylem klasycznym i III m. stylem motylkowym;

Żemojda A. IIm. 50m. stylem klasycznym i III m. stylem zmiennym.

Błaszczyk M. IV m. 50m. stylem grzbietowym i stylem zmiennym.

Czarnecka M. V m. 50m. stylem dowolnym i VI m stylem grzbietowym.

Plackowska B. IV m. 50m. stylem klasycznym.

Reprezentacja chłopców w składzie : Znamirowski J. , Grabowski S. , Śmiejkowski K. , tym razem nie zanotowali znaczących sukcesów.

  • Powiatowe zawody w tenisa stołowego 4.03.2008r.

Reprezentacja naszej szkoły dziewcząt i chłopców wzięła udział rozgrywkach powiatowych .

Reprezentacja dziewcząt w składzie : Gibur P. , Chudy A. , zajęły II miejsce i będą reprezentować naszą szkołę w rozgrywkach strefowych w Legnice .

Reprezentacja chłopców w składzie : Jakubowski M. , Dudziak K. , zajęli miejsce V.

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information