Najlepsi w roku szkolnym 2011/2012

  1. Mielniczuk Martyna (2b)- 5,5
  2. Dziedzic Paulina (2g)- 5,46
  3. Krzysiek Dorota (3f)- 5,40
  4. Bernas Paulina (2c)- 5,33
  5. Adamowicz Anna (3d)- 5,33
  6. Lewandowska Anna (3b)- 5,31
  7. Halczak Patryk (2g)- 5,31
  8. Szymanowicz Aleksandra (2g)- - 5,31
  9. Głowacki Konrad (3a)- 5,27
  10. Taler Marta (1f)- 5,27
  11. Klepacki Michał (3a)- 5,25
  12. Skrzypczak Justyna (3b)- 5,25
  13. Świątek Aleksandra (1d)- 5,25
  14. Urban Monika (2a)- 5,25
  15. Drabik Joanna (2b)- 5,25
  16. Sienica Sebastian (2g)- 5,25
  17. Kaniuk Małgorzata(3b)- 5,20
  18. Chmielewska Karolina (3b)- 5,19
  19. Sołtys Aleksandra (3c)- 5,19
  20. Ożga Filip (1a)- 5,19
  21. Kulczycka Anna (2d)- 5,19
  22. Synowiec Małgorzata (1a)- 5,19
  23. Strzałka Piotr (2b)- 5,17
  24. Korta Monika (2c)- 5,17
  25. Pokarmisz Joanna (1e)- 5,13
  26. Jankowska Katarzyna (3d)- 5,13
  27. Szydełko Martyna (3d)- 5,13
  28. Krzystyniak Maja (3e)- 5,13
  29. Maszkowska Monika (3e)- 5,13
  30. Marek Katarzyna (3f)- 5,13
  31. Hreniak Olga (1c)- 5,12
  32. Janik Weronika (2d)- 5,09
  33. Świerniak Dominika (2c)- 5,08
  34. Adamczyk Justyna (2d)- 5,08
  35. Cichosz Maciej (2d)- 5,08
  36. Kozieja Anita (2d)- 5,08
  37. Zenker Ewelina (2e)- 5,08
  38. Mroczko Marta (2f)- 5,08
  39. Sito Justyna(2g)- 5,08
  40. Jaroszewski Jakub (1a)- 5,07
  41. Sitarczyk Mateusz (3a)- 5,06
  42. Swakoń Rafał (3b)- 5,06
  43. Wiszowski Piotr (3b)- 5,06
  44. Muszyńska Patrycja (3d)- 5,06
  45. Krzyżanowski Norbert (1d)- 5,06
  46. Stapińska Ada (3a)- 5,00
  47. Krzysztoporski Michał (3a)- 5,00
  48. Buras Łukasz (3b)- 5,00
  49. Fuczyło Mateusz (3b)- 5,00
  50. Zarazińska Dorota (3b)- 5,00
  51. Kozacki Adam (3d)- 5,00
  52. Paliszkiewicz Kamila (3d)- 5,00
  53. Derkacz Daria (3f)- 5,00
  54. Engel Klaudia (3f)- 5,00
  55. Grześkowiak Agata (1a)- 5,00
  56. Kożuszko Kamila (1b)- 5,00
  57. Owerko Anna (1d)- 5,00
  58. Jędrzejewski Wiktor (2a)- 5,00
  59. Brzemiński Dawid (2b)- 5,00
  60. Kobłosz Sandra (2b)- 5,00
  61. Stęczniewska Magda (2b)- 5,00
  62. Gut Kamila (2d)- 5,00
  63. Zawadzka Katarzyna (2g)- 5,00
  64. Krzymińska Marta (3a)- 4,94
  65. Floryn Oktawia (3d)- 4,94
  66. Ostrowska Ewelina (3f)- 4,94
  67. Ziobroniewicz Weronika (3f)- 4,94
  68. Bryja Anna(3g)- 4,94
  69. Kulicka Julia (1b)-      4,94
  70. Lubryka Klaudia(1f)- 4,94
  71. Pelc Justyna (3a)- 4,93
  72. Motyl Karolina (1b)- 4,93
  73. Chudzicka Joanna (1e)- 4,93
  74. Mucha Aleksandra (1d)- 4,93
  75. Jurenc Jakub ((2b)- 4,92
  76. Kosydor Natalia (2b)- 4,91
  77. Krażewska Sonia (3a)- 4,88
  78. Stolarczuk Magdalena (3d)- 4,88
  79. Kozicka Adrianna (1a)- 4,88
  80. Juszczak Karolina (1b)- 4,88
  81. Kowalska Michalina (1b)-     4,88
  82. Nawrot Aleksandra (1b)- 4,88
  83. Rękawiczny Marcin (3b)- 4,87
  84. Głuchowska Magdalena (3f)- 4,87
  85. Wierdak Michał (1c)- 4,87
  86. Gigiel Michał (1c)- 4,87
  87. Duda Mariola (1d)- 4,87
  88. Trojanowska Klaudia (1c) - 4.87
  89. Wróbel Patrycja (3d)- 4,86
  90. Dajnowska Maria (1d) - 4,86
  91. Biszczak Jessica (1e)- 4,86
  92. Czarzasta Patrycja (2g)- 4,85
  93. Smolec Martyna (2g)- 4,85
  94. Kuczenko Małgorzata (2g)- 4,85
  95. Bulak Luiza (2c) -4,83
  96. Cybulska Małgorzata (2d)- 4,83
  97. Płotnicka Aleksandra (2d)- 4,83
  98. Wąs Ewelina (2d)- 4,83
  99. Świstak Agnieszka (2g)- 4,83
  100. Zarówna Dominika (2a)- 4,82
  101. Szydłowski Marcin (2e)- 4,82
  102. Duchnicki Daniel (3a)- 4,81
  103. Jarosz Jan (3b)- 4,81
  104. Zagrodnik Paulina (2b)- 4,81
  105. Fedyna Jakub (3f)- 4,81
  106. Garbarczyk Aleksandra (3f)- 4,81
  107. Pieniacka Ewa (3f)- 4,81
  108. Grzesiński Piotr (1b)- 4,81
  109. Gruszczyńska Daria (1c)- 4,81
  110. Weiss Patrycja (1b)- 4,80
  111. Kiwak Andżelika (1e)- 4,80
  112. Bidzińska Paulina (1e)- 4,78
  113. Żebrowska Agata (3a)- 4,75
  114. Blicharski Paweł (3a)- 4,75
  115. Serafin Aneta (3a)- 4,75
  116. Woźniak Anna (3b)- 4,75
  117. Petryk Anita (3c)- 4,75
  118. Pośpiech Łukasz (3e)- 4,75
  119. Lenczuk Natalia (3f)- 4,75
  120. Wysoczańska Monika (3g)- 4,75
  121. Korczak Zuzanna (1a)- 4,75
  122. Kowalik Elżbieta (1a)- 4,75
  123. Szatan Joanna (1a)- 4,75
  124. Walada Agnieszka (1a)- 4,75
  125. Boboń Dagmara (1b)- 4,75
  126. Radziej Barbara (1b)- 4,75
  127. Raczkowska Angelika (1c)- 4,75
  128. Klich Karolina (1d)- 4,75
  129. Siwak Pamela (1d)- 4,75
  130. Tórz Kinga (1d)- 4,75           
  131. Białowąs Agata (1f)- 4,75
  132. Klapczarek Tomasz (1f)- 4,75
  133. Lewandowska Joanna (2b)- 4,75
  134. Skoczylas Anna (2f)- 4,75

 

Frekwencja 100%

  1. Barańczyk Szymon (2a)
  2. Bendowska Patrycja (2g)
  3. Dobroć Dagmara (1c)
  4. Dziedzic Paulina (2g)
  5. Dzięcioł Paulina (2f)
  6. Foltyniewicz Dawid (1c)
  7. Kozacki Adam(3d)
  8. Kubacki Jacek (3c)
  9. Kuzemczak Alicja (1c)
  10. Marek Magdalena (3e)
  11. Sito Justyna (2g)
  12. Szarek Paula (1d)
  13. Świątek Aleksandra (1d)
  14. Tomasiewicz Martyna (2e)

 

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information