Najlepsi w roku szkolnym 2010/2011
klasy I - III

 

„Naukowcy”

  1. Kulczycki Wojciech  5.56  -3a
  2. Szumega Jarosław  5.50  -3b
  3. Mielniczuk Martyna  5.47- 1b
  4. Dziedzic Paulina  5.38- 1g
  5. Janik Weronika  5.35- 1d
  6. Urban Monika  5.33- 1a
  7. Ziomek Katarzyna   5.33  -3e
  8. Adamczyk Justyna  5.31- 1d
  9. Halczak Patryk  5.31- 1g
  10. Adamowicz Anna  5.27- 2d
  11. Drabik Joanna  5.27- 1b
  12. Zarówna Dominika  5.27- 1a
  13. Zenker Ewelina  5.27- 1e
  14. Bąk Marta   5.25  -3d
  15. Cichosz Maciej  5.25- 1d
  16. Cytryna Paweł  5.25  -3b
  17. Kozacki Adam  5.25- 2d
  18. Krzysiek Dorota  5.25- 2f
  19. Lewandowska Anna  5.25- 2b
  20. Skrzypczak Justyna  5.25- 2b
  21. Marek Katarzyna  5.23- 2f
  22. Kulczycka Anna  5.21- 1d
  23. Kobłosz Sandra   5.20 - 1b
  24. Bernas Paulina  5.19- 1c
  25. Szymanowicz Aleksandra  5.19- 1g
  26. Wąs Ewelina  5.19- 1d
  27. Chmielewska Karolina  5.17- 2b
  28. Kaniuk Małgorzata  5.17- 2b
  29. Szydełko Martyna  5.17- 2d
  30. Chowaniec Malwina   5.13  -3d
  31. Korta Monika  5.13- 1c
  32. Sienica Sebastian  5.13- 1g
  33. Strzałka Piotr  5.13- 1b
  34. Maszkowska Monika  5.09 -2e
  35. Rękawiczny Marcin  5.09- 2b
  36. Jarosz Jan  5.08- 2b
  37. Klepacki Michał  5.08- 2a
  38. Jurenc Jakub  5.07- 1b
  39. Kamiński Mariusz 5.07- 1e
  40. Kosydor Natalia  5.07- 1b
  41. Kozieja Anna  5.07- 1d
  42. Błauciak Michał  5.06  -3b
  43. Gut Kamila  5.06- 1d
  44. Matławska Katarzyna  5.06- 1d
  45. Płotnicka Aleksandra  5.06- 1d
  46. Augustyn Tomasz  5.00  -3a
  47. Cisak Konrad  5.00- 2a
  48. Fedyna Jakub  5.00- 2f
  49. Jędrzejewski Wiktor  5.00- 1a
  50. Krażewska Sonia  5.00- 2a
  51. Krzystyniak Maja  5.00- 2e
  52. Muszyńska Patrycja  5.00- 2d
  53. Perun Magdalena   5.00  -3d
  54. Pilawa Jolanta  5.00  -3c
  55. Rygiel Michał  5.00- 1g
  56. Semczuk Patrycja  5.00  -3f
  57. Sołtys Aleksandra  5.00-  2c
  58. Biernacik Klaudia  4.94  -3b
  59. Bulak Luiza  4.94- 1c
  60. Pilawa Jolanta  4.94  -3c
  61. Świstak Agnieszka  4.94- 1g
  62. Brzemiński Dawid  4.93- 1b
  63. Mroczko Marta  4.93- 1f
  64. Piasecka Aleksandra  4.93  -3a
  65. Stęczniewska Magdalena  4.93- 1b
  66. Szydłowski Marcin  4.93- 1e
  67. Engel Klaudia  4.92- 2f
  68. Jankowska Katarzyna  4.92- 2d
  69. Krzysztoporski Michał  4.92- 2a
  70. Lipiec Ewelina  4.92- 2 c
  71. Sitarczyk Mateusz  4.92- 2a
  72. Hudak Monika  4.91- 1d
  73. Pelc Justyna  4.91- 2a
  74. Jasiński Michał  4.88  -3a
  75. Kukier Mateusz  4.88  -3b
  76. Leszki Martyna  4.88  -3b
  77. Cybulska Małgorzata  4.88- 1d
  78. Lewandowski Paweł  4.88  -3b
  79. Czerep Karolina  4.87  -3c
  80. Kureń Karolina  4.87- 1a
  81. Niewadzi Maciej  4.87- 1e
  82. Regulski Sebastian  4.87  -3b
  83. Zagrodnik Paulina  4.87- 1b
  84. Buras Łukasz  4.83- 2b
  85. Duchnicki Daniel  4.83- 2a
  86. Floryn Oktawia  4.83- 2d
  87. Fuczyło Mateusz  4.83- 2b
  88. Paliszkiewicz Kamila  4.83- 2d
  89. Stapińska Ada  4.83- 2a
  90. Swakoń Rafał  4.83- 2b
  91. Wiszowski Piotr  4.83- 2b
  92. Adam Grzegorz    4.81  -3a
  93. Czesacz Angelica   4.81  -3a
  94. Gazda Stefania  4.81  -3a
  95. Kalota Daria  4.81- 1d
  96. Langner Natalia  4.81- 1d
  97. Sito Justyna  4.81- 1g
  98. Szczotka Joanna  4.81- 1d
  99. Korczak Agata  4.81  -3e
  100. Skoczylas Anna  4.81- 1f
  101. Świerniak Dominika  4.81- 1c
  102. Świerniak Weronika  4.81  -3c
  103. Cyrulak  Magdalena  4.80  -3g
  104. Czesak Gabriela   4.80  -3a
  105. Czudak Marta  4.80- 1g
  106. Krzysztoporska Paulina  4.80- 1a
  107. Łukaszewska Dagmara 4.80- 1b
  108. Nieckarz Jakub  4.80- 1e
  109. Strzechowska Anna   4.80  -3c
  110. Świetlik Anna  4.80- 1d
  111. Witiak Anna  4.80  -3a
  112. Woźniak Aleksandra  4.80- 1a
  113. Zawadzka Katarzyna  4.80- 1g
  114. Szuper Marta  4.79- 1b
  115. Garbarczyk Aleksandra  4.77- 2f
  116. Pieniacka Ewa  4.77- 2f
  117. Antkowiak Edyta  4.75- 1d
  118. Czarzasta Patrycja  4.75- 1g
  119. Kozik Jagoda  4.75  -3c
  120. Kuczenko Małgorzata  4.75- 1g
  121. Łabaj Kamila  4.75- 2c
  122. Petryk Anita  4.75- 2c
  123. Rykowska Klaudia  4.75- 1f
  124. Sadowska Martyna  4.75- 1c
  125. Serafin Aneta  4.75- 2c
  126. Olech Monika   4.75  -3d
  127. Rzepka Konstancja  4.75- 2d
  128. Socha Michał  4.75- 2d
  129. Tyrlicz Roksana  4.75  -3c
  130. Zarazińska Dorota  4.75- 2b
  131. Zdobylak Adrianna  4.75- 1g
  132. Żuk Anna  4.75  -3c

 

Czytelnictwo

Makulus Maciej 2g

Frekwencja 100%

  1. Szymon Barańczak  1a
  2. Dziedzic Paulina  1g
  3. Gruszecka  Anna 1f
  4. Krzysiek Dorota 2f
  5. Kubacki Jacek 1 c
  6. Mazur Adam 1a
  7. Paliszkiewicz Kamila 2d
  8. Rylewicz Dariusz 1f
  9. Świstak Agnieszka 1g

 

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information