Prosimy o bardzo dokładne zapoznanie się z harmonogramem DK i zrobienie własnego grafiku!
(najlepiej zapisać numer wydarzenia i nazwisko prowadzącego)


Każdy wykład/  warsztat ma swój numer porządkowy, sprawdźcie dokładnie, na których lekcjach się odbywa i ile trwa.
NIE DUBLUJCIE się na wydarzeniach!
Przypominamy KOGO GOŚCIMY w tym roku.




 CZWARTEK – 21 marca 2019r

1. MAŁGORZTA ŻYCZKOWSKA - CZESAK
"Czarodzieje słów - jak poeci wyznawali miłość." – wykład otwarcia

lekcja 1 (godz. 8.00 – 8.45)
AULA


2. prof. JANUSZ MAREK PAWLIKOWSKI
"Pięć wielkich idei / paradygmatów, które ukształtowały i kształtują nadal ziemską cywilizację"
lekcja 6 (godz. 12.45 - 13.30)
LOSZEK


3. ANNA WIŚNIEWSKA
„Surrealistyczne listy” – warsztaty przy sztalugach 
lekcje 1 – 6 (godz. 8.00 – 13.30)
SALA 118


4. SŁAWOMIR BANAŚ
Warsztaty teatralne 
lekcje 1 – 7 (godz. 8.00 – 14.00) – kontynuacja ze środy *
SIŁOWNIA


5. dr DARIA ZIELIŃSKA-PĘKAŁ
Jak nie pomagać „dobrą radą”
lekcja 2 (godz. 8.55 – 9.40)
AULA


6. MONIKA GARBOŚ
„W zdrowym ciele, zdrowy duch”- trening funkcjonalny
lekcja 2 (godz. 8.55 – 9.40)
SALA GIMNASTYCZNA


7. AGNIESZKA CHOJNACKA 
Trening funkcjonalny
lekcja 3 (godz. 9.50 – 10.35)
SALA GIMNASTYCZNA


8. JAKUB BOJCZUK, PIOTR SZCZYRBATY
"Follow your dreams" – podróżowanie
lekcja 3 (godz. 9.50 – 10.35)
AULA


9. KRZYSZTOF GUMIENNY
Muzyka w filmie (max. 15 osób) wykład i warsztaty
lekcja 3 (godz. 9.50 – 10.35) SALA 107
lekcja 4 (godz. 10.50 – 11.50) SALA 107


10. WALDEMAR BABAROWSKI
Warsztaty samorozwoju
.
lekcja 3- 5 (godz. 9.50 –12.35 przerwy są zachowane)
SALA 2


11. AGNIESZKA SADOWSKA-KONCZAL
Zero waste - czy można żyć bez plastikowych śmieci?
lekcja 3 (godz. 9.50 - 10.35)
LOSZEK

12. dr hab. PAWEŁ RUDAWY
Słońce, jakie jest każdy widzi... czyli, czy Słońce wpływa na klimat.
lekcja 4 i 5 (godz. 10.55 – 11.40/11.50 – 12.35)
AULA

 

13.PIOTR MALSKI
"O pożytkach spirytualnych i zdrowotnych z koegzystencji bytów…”
lekcja 4 – 5 (godz. 10.55 – 12.35)
LOSZEK


14. JAKUB BYCZEK (1)
MUZYKA:
Praca w zespole, organizacja, ćwiczenie, koncerty …”
lekcja 5 (godz. 11.50 – 12.35)
SALA 107


15. MACIEJ RAPA (1)
„Apiterapia – medycyna konwencjonalna, czy niekonwencjonalna?”
lekcja 5 (godz. 11.50 – 12.35)
SALA 305


16. MACIEJ RAPA (2)
 „Tanie podróżowanie, czyli jak podróżować i nie zbankrutować”
 
lekcja 6 (godz. 12.45 – 13.30)
SALA GIMNASTYCZNA


17. KLUB FANTASTYKI
lekcja 1 – 3 (godz. 9:00 - 10:30) - nauka gry figurkowej TANKS 
lekcja 4 – 5 (godz. 10:30 - 12:00) - nauka gry figurkowej X-Wing 2.0 
lekcja 5 - 6 (godz. 12:00 - 14:00) - nauka i turniej gry planszowej Azul 
SALA 1



38. TOMASZ FORYŚ
Aplikacja mobilna: Droga od pomysłu do realizacji - MatSnap

lekcja 2 (8.5 - 9.40)
LOSZEK

SCENA DLA KAŻDEGO – AULA (od 13.30)
KANGUR MATEMATYCZNY – lekcja 1-2 – SALA 120

 

PIĄTEK – 22 marca 2019

18. LUCYNA POWAŁA
Flamenco - moja pasja i przygoda
lekcja 1 (godz. 8.00 – 8.45) AULA
lekcja 2 – 3 (godz.8.55 – 10.00) – film SALA 305

19. JACEK JAZY
Zagrożenia dla zdrowia psychicznego w XXI wieku.
lekcja 1-2 (godz. 8.00 – 9.40)
LOSZEK

20. DANIEL SIENKIEWICZ
"Latający cyrk ... PYTHONA" - warsztaty programowania
lekcja 1 – 6 (godz. 8.00 – 14.00)
SALA INFORMATYCZNA


21. MATEUSZ SZYMAŃSKI
"Fizjoterapia współczesna - co jest i z czym się je?"
lekcja 1 (godz. 8.00 – 8.45) SALA 116
lekcja 2 (godz. 8.55 – 9.40) SALA 116 



22. JUSTYNA JAZY
Wiosna na talerzu - warsztaty zdrowego żywienia
lekcja 1 – 2 (godz. 8.00 – 9.40
SALA 2



23. PIOTR SAUL
Street art
lekcja 2 (godz. 8.55 – 9.40)
AULA


24. MAŁGORZATA WALCZAK
Warsztaty ZUMBY
lekcja 2 – 4 (zajęcia 2x60 min: od 9.00 do 10.00 i od 11 do 12.00)
SALA GIMNASTYCZNA


25. ALEKSANDRA SKIBICKA, MONIKA KOTWAS
Wikingowie - dzisiejszy obraz a rzeczywistość
lekcja 4 (godz. 10.55 – 11.40) 
SALA 107


26. DARIA URBAN
Wykład z pokazem i niespodzianką:)
Warsztaty: makijaż sceniczny.  (do 30 osób)
lekcja 3 - 4 (godz. 9.50 – 11. 50)
SALA 2

27. TOMASZ GÓRZYŃSKI 
Ujarzmić emocje – fotografia praktyczna w teorii i nie tylko (max 25 osób)
lekcja 3 – 5 (godz. 9.50 – 12.35 przerwy zachowane)
SALA 116


28. JAKUB BYCZEK (2)
Camp America, czyli podróż po USA co i jak…
lekcja 3 (godz. 9.50 – 10.35)
AULA


29. JAKUB BYCZEK (3)
Sex and Race in America
: relacje rasowe Amerykanów od niewolnictwa po Czarną Panterę.
lekcja 4 (godz. 10.55 – 11.40)
LOSZEK

 

30. MAGDALENA HOŁÓWKO, GABRIELA WALCZAK
"Organizacje studenckie, czyli więcej niż studiowanie"
lekcja 4 (godz. 10.55 – 11.40)
SALA 305


UWAGA zmiana!!!! NOWOSĆ
31. PIOTR MALSKI (2)
So let's talk about stress, babe!
Jesteśmy grupą dziewczyn i bierzemy udział w projekcie Zwolnieni z teorii.
Chcemy zwrócić uwagę na nasilający się problem jakim jest stres. Występuje niezależnie od wieku we wszystkich grupach społecznych, prowadzi do zaburzeń psychicznych, niszczy relacje międzyludzkie, często jest przyczyną poważnych chorób. Naszym celem jest pokazanie jak można radzić sobie ze stresem na różnych płaszczyznach życia oraz uświadomienie społeczeństwu, że sami są twórcami stresu.
Zapraszamy was na wykład, który przybliży wam ten problem. Zostanie przeprowadzony przez Pana Piotra Malskiego. 
So let's talk about stress, babe! 💋
lekcja 4 – 5 (10.55 – 12.35)
SALA 212

 

32. ANNA ADAMOWICZ
Współczesna poezja polska – na co to komu?
lekcja 4 i 5 godz. (godz.10.55 – 11.40/11.50 – 12.35)
SALA 118

 

33. MACIEJ HERBUT
Czy matematyka musi być nudna
lekcja 6 (godz. 12.45 – 13.30)
LOSZEK


34. MAREK SKONECZNY
Dym - Sesja RPG (5 osób)
lekcje 1-7 (godz. 8.00 – 14.00)
SALA 107

 

35. KLUB FANTASTYKI
lekcja 1 – 3 (godz.8:00 - 10:30) - nauka i pokaz gry figurkowej Kill Team 
lekcja 3 – 5 (godz.10:30 - 12:30) - warsztaty malowania figurek 
lekcja 5 – 6 (godz. 12:30 - 13:30) - quiz wiedzy o fantastyce 
lekcja 2 – 4 (od 09:00 do 12:00 ) Sesja RPG 5 osób.
SALA 1


36. MATEUSZ MASICZAK
Communication design – wykład
lekcja 5 (11.50 – 12.3)
Czym jest marka – warsztaty
lekcja 6 (12.4 – 13.30)
SALA GIMNASTYCZNA


GALA XVII DK – AULA (od godz. 13.30)
W programie:
- konkurs kreatywności RUNWAY,
- wręczenie nagród we wszystkich konkursach:
PIĘKNO – konkurs fotograficzny
SCENA DLA KAŻDEGO – konkurs na artystyczną indywidualność XVII DK
RUNWAY – konkurs kreatywności
gościnny występ grupy teatralnej ANTRAKT z Polkowic
(ok 15 min),
występ laureatów Sceny Dla Każdego

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information