ŚRODA - 21 marca 2018r

 
Inauguracja XVI Dni Kultury i wykład otwarcia:
1.
"Kino popularne i polityka na przykładzie amerykańskich nurtów filmowych w latach 80" - wykład

Jakub Izdebski
godz. 8.00 – 9.30 AULA (klasy 1c, 2c, 2e wszystkie klasy 3) 

2.
"Współczesne uzależnienia” – wykład
Jacek Jazy
godz. 8.00 – 9.30 (Loszek - 1e i osoby zapisane spoza 1e)

3.
"Islam" – wykład
Piotr Malski
godz. 9.50 – 11.40 AULA - zachowana długa przerwa - (klasy 1e, 1b, 2e, 2b, 3a i zapisani spoza tych klas)

4. 
"Kolorowo na wiosnę" - warsztaty dietetyczne
Justyna Jazy
godz. 8.00 – 9.30 (sala 2) - zapisani

5.
"Freelancing w Trzecim Sektorze:
1) co to znaczy "trzeci sektor"; 2) co to znaczy być freenalcerem; 3) freelancing w trzecim sektorze"
wykład podzielony na trzy 30 minutowe części.
Joanna Stasina 
godz. 11.50 – 13.30 AULA wykład (klasy 1c, 2c, 3c, 3f zapisani spoza tych klas)

6.
„W poszukiwaniu Mona Lisy" - warsztaty plastyczne
Anna Wiśniewska

godz. 9.00 – 11.40 (sala 118) - zapisani

7. /31
„Ja - emocja” - warsztaty aktorskie 
Michał Satława

godz. 9.00 – 11.00 (siłownia) - zapisani


8.
"Jak trudny jest język chiński?"
Ada Augustyniak

godz. 9.50 – 11.40 (zachowana długa przerwa) (LOSZEK) - zapisani

9.
"Jak czytać książki obrazkowe (picturebooks)?
Ada Augustyniak

godz. 12.00 – 13.30 (LOSZEK)  - zapisani

10.
"Historia fotografii" - wykład 

Anna Bączkowska

godz. 9.50–10.35 (s. 305) -  zapisani

11.
"Fotografia mody i portretowa" - warsztaty
Anna Bączkowska 

godz. 10.55 -  13.30 (s.305) zapisy: do 10 osób – WŁASNE APARATY CYFROWE!!!

12./27.
"Homerecording - praktyka nagrywania w warunkach domowych" - dwudniowe warsztaty muzyczne
Krzysztof Gumienny
 
godz. 11.00  – 12.30 (cz.1) (s.107) - zapisy: do 15 osób

13.
"Kierunek Architektura!"
Katarzyna Sitek
 
godz. 12.45 – 14.00 (s.116) - zapisani (dla kl I i II)

14.
„Dowód na niewymierność liczby π
Paweł Prusisz

godz. 13.40 – 14.25 (s.205) - zapisani

15.
"Zajączki, baranki, kurczaczki...czyli świąteczne ozdoby niestandardowo".
Teresa Menzler
godz. 12.30 - 14.15 (s.2) zapisani

16.
"O kryptografii i matematyce w ogóle" - wykład
Katarzyna Krawiec
godz. 8.00 - 8.45 (s.116) - zapisani

17.
Warsztaty brydżowe
Katarzyna Krawiec i Lucyna Krawiec
godz. 8.55 - 10.35 (s.116) - zapisani

51. (dopisane)
"Protect Your Private Life" - zwzt
grupa projektowa ZWZT
godz. 10.55 - 11.40 ( s.2) - klasa 1c 

52. (dopisane)
"Franczyza jako pomysł na biznes na podstawie firmy Żabka Polska"
Olga Osadczuk

godz. 8.00- 8.45 (s. 213) klasy 2b i 2d (osoby niezapisane w tym czasie na inne zajęcia)


CZWARTEK - 22 marca 2018r.

49.
"Nie taka kwantówka straszna, czyli krótko o mechanice kwantowej i studiowaniu fizyki"
Marek Kowalik
godz. 8.00 - 9.40 - Loszek - zapisani

 
18.
„Zumba Merengue dla początkujących" - warsztaty
Lucyna Powała
godz. 8.00 – 9.30 (sala gimnastyczna) - zapisani

19.
"Tadeusz Kantor - artysta totalny"  - wykład z prezentacją multimedialną 
Małgorzata Życzkowska – Czesak
 godz. 9.50 – 10.35 (AULA) - wszystkie klasy 3 i zapisani

20.

"Magia przedmiotów niższego rzędu w twórczości T. Kantora" - warsztaty
Małgorzata Życzkowska – Czesak
godz. 11.00 – 11.45 (s 212) - zapisani

21.
"Kino polskie po odzyskaniu niepodległości"- warsztaty.
Jakub Izdebski

godz. 10.55 – 12.40 (213) - zapisani i kl 1e (osoby niezapisane na inne zajęcia w tym czasie)

22.
"Zawód - PROGRAMISTA"
Tomasz Foryś
godz. 9.45 – 10.45 (Loszek) - zapisani

23.
"Fotografia mody i portretowa" - warsztaty
(grupa II lub kontynuacja)
Anna Bączkowska 
 
godz. 9.50–12. 35 (s. 305) – zapisy: do 10 osób - WŁASNE APARATY CYFROWE!!!

24.
„Od Renesansu do Ekspresjonizmu" - warsztaty plastyczne przy sztalugach (2)
Anna Wiśniewska

godz. 9.00 – 11.40 (sala 118) - zapisani

25.
„Open Mind. Od teatrologii do IBM”- warsztaty
Berenika Ziąber

godz. 8.55 – 10.35 (s 212) - zapisani

26.
Co z tą złością? - jak skontrolować swoją złość – warsztaty
Waldemar Babarowski

godz. 11.50 – 12.45 (s. Losze) zapisani


27./12
"Homerecording - praktyka nagrywania w warunkach domowych" -
dwudniowe warsztaty muzyczne (cd)
Krzysztof Gumienny 
godz. 11.00  – 12.30 (cz.1) (s.107) - zapisy: do 15 osób


28.
Nauka gry figurkowej X-Wing - warsztaty
Lubiński Klub Fantastyki
godz. 10.00 – 12.00 (sala nr 2) - zapisy: do 

29. 
Nauka gry karcianej legenda Pięciu Kręgów - warsztaty
Lubiński Klub Fantastyki
godz. 12.00 – 14.00 (sala nr 11) zapisani

30.

Warsztaty malowania figurek
Lubiński Klub Fantastyki

godz. 12.00 – 13.00 (gr 1); (zapisani) (sala nr 2)
godz. 13.00 – 14.00 – (gr 2) - zapisanych pierwszych 10 osób (sala nr 2)
 

31./7
„Ja - emocja” - warsztaty aktorskie cz.2 (kontynuacja lub gr II)
Michał Satława

godz. 9.00 – 11.00 (siłownia) - zapisani

32.
Trening z FITARENĄ
Agnieszka Chojnacka
godz. 12.00 - 13.00 - sala gimnastyczna - zapisani


SCENA DLA KAŻDEGO 
Konkurs o tytuł "Osobowości Artystycznej SDK 2018"
godz. 13.00 - 14.30 (aula) - widownia: wyznaczone klasy



PIĄTEK - 23 marca 2018

33.
"Przyszłość pracy - rewolucja 4.0"
Wojtek Wdowiak

godz. 9.00 – 10.00 (aula) - klasy 1a, 1b, 1d, 2a, 2b i zapisani spoza tych klas

34.
"Nie wiedzieć, rzecz ludzka. 
Rzecz o tym jak przez różne pasje, zawody i firmy można odkrywać nowe pomysły na siebie."
Dorota Banaszak

godz. 8.00 – 9.00 (s.aula) - zapisani oraz  (osoby niezapisane na inne zajęcia z kl 1d i 1e) 

35.
„Pachnąca Pewność Siebie” – warsztaty
Ela Żyrek
godz. 8.00-9.50 - (s.2)  wszyscy zapisani (25 osób)

36.
„5 kroków do Autentycznej Pewności Siebie”- wykład
Ela Żyrek

godz. 11.30 – 12.30 (aula) - klasy 2c, 2d, 2e, 3e, 3f i zapisani spoza tych klas


37.
"Zainwestuj w siebie, spełniaj swoje marzenia". - wykład.
Cyprian Jędrkowiak
godz. 10.15 – 11.15 (aula) - klasy 2c, 2d, 2e, 3f i zapisani spoza tych klas

38.
"Apka, Insta, job - czyli o tym, że jesteś czymś więcej niż CV (albo portfolio)".
Bartek Grędysa

godz. 8.00 – 10.00 (sala gimnastyczna) - zapisani


39.
"Design Thinking, czyli po co nam myślenie projektowe?" - warsztaty
Justyna Lach
godz. 9.50 – 11.50 (s. 116) zapisani (25 osób)

40.
„Jak studiować, żeby nie zwariować, czyli status studenta to nie tylko zniżka w MPK”
Anna Woźniak 
godz. 11.50 – 12.50 (s.Loszek) - zapisani

41.
KLUB STREET WORKOUT LUBIN
cz.I Prezentacja multimedialna i prezentacja umiejętności w praktyce
godz. 10.30 (sala gimnastyczna) 
cz.II: zajęcia praktyczne na specjalnej  konstrukcji przeznaczonej do kalisteniki.
godz. 11. 00 – 12.35  (sala gimnastyczna) - zapisani

42.
"Wewnątrz Łódzkiej Szkoły Filmowej" 
Karol Deka
godz. 11.50 – 12.35 (s. 116) - zapisani

43.
"Bliskie spotkania trzeciego stopnia z grafiką- warsztaty z linorytu"
Julia Kochańska
godz. 9.50 – 13.30 (s.2) - zapisani (6 osób)

44. UWAGA - ze względu na chorobę prowadzącej zajęcia odwołane!!!
Au Pair – American dream or nightmare?
Aleksandra Michalska
godz. 10.00 – 12.35 (s.212) - zapisani

45.
Sesja RPG
Gry planszowe 
Sesja RPG - gracze wcielą się w specjalnie uformowany oddział policji LAPD, który rzuci wyzwanie tajemnicy, która powinna zostać na dnie morza...
godz. 8.00 - do zakończenia gry:) - (sala 1) zapisanych pierwszych 6 osób

46.
Lubiński Klub Fantastyki

Nauka gry i turniej gry planszowej Neuroshima Hex godz. 10:00 - 12:00- (zapisani)
Eliminacje do quizu wiedzy o fantastyce - godz. 12:30 - 13:00
Finał quizu wiedzy o fantastyce - godz. 13:30 - 14:15
(sala 11)

 
47.
"How studying abroad broadens the mind and expands horizons. Global opportunities for non traditional careers in law".
Daniel Martins
godz. 12.00 - 13.00 -  (s. 213) zapisani (spotkanie w języku angielskim)


GALA DNI KULTURY
godz. 13.00 – 14.00
(aula) - widownia - wyznaczone klasy
- Konkurs modowo-kreatywny RUNWAY
- wręczenie nagród we wszystkich konkursach
- gościnny występ chóru Cantabile z Polkowic
- występy laureatów Sceny dla Każdego
- uroczyste zakończenie XVI DK

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information