PONIEDZIAŁEK - 10 kwietnia 2017

AULA - INAUGURACJA XV DK

wykład otwarcia:
„ W POSZUKIWANIU DRUGIEJ ZIEMI”
dr Paweł Preś
godz. 9.00 – 10.00 ( osoby zapisane oraz klasy: 1a, 1b, 1d, 2a, 2b, 3a, 3b)

„TANIEC JEST W NAS” - ZUMBA-SALSA dla początkujących
Lucyna Powała 
godz. 8.00  - 9.00  (grupa 15 osób) – sala gimnastyczna


„BE-SAFE” – SAMOOBRONA  - grupa projektowa ZWZT
Patryk Kałuża

godz. 9.15 - 10.30 (25 osób - zapisy) – sala gimnastyczna

APETYT NA ZDROWIE”  - aerobik – grupa projektowa ZWZT
Agnieszka Chojnacka - trenerka z klubu Fitarena (zajęcia z obciążeniem własnego ciała)
godz. 10.45 – 11.45 (grupa 30 osób) – sala gimnastyczna


„MOJA PRZESTRZEŃ – ARCHITEKTURA, SZTUKA, PODRÓŻE”
Ewa Szumilas
godz. 10.00 – 11.30 (sala 212) – osoby zapisane (oraz klasa 2a)


„CO MONT BLANC, TAJLANDIA I TRANSWESTYCI MAJĄ DO MATEMATYKI I PROGRAMOWANIA”
wykład o podróżowaniu i motywacji
Tomasz Foryś
godz. 11.00 – 12.00 (sala 116) – osoby zapisane


„NAUKA ROBIENIA JAMMU - czyli warsztat gitarowy ''
Jakub Byczek
godz. 8.00 – 11.00 (sala 107) osoby zapisane


„STUDIO TALENT- SPOTKANIE Z POLITECHNIKĄ” – grupa projektowa ZWZT
Jakub Szwedowicz, Szymon Pawlik (3b)
godz. 8.00 – 8.45 (sala 212) – klasa 1a i 1b


„KUCHNIA ZZA HORYZONTU" – warsztaty kulinarne kuchni azjatyckiej-  grupa projektowa ZWZT
Bartosz Włoch, Marcela Vu, Kaja Sałata

godz. 8.30 – 11.30 (sala nr 1) gr.1 (do 15 osób)


„ESCAPE ROOM” – Liga Ogarnięcia – grupa projektowa ZWZT - 3 dni
Daria Pańczyszyn , Natalia Jałosińska, Paula Gruca
Zuza Tronina, Angelika Zagajewsk
a (2a) 
godz. 8.00 – 14.00 ( sala 11) grupy 5 os - zmiana co 30 minut


„WORLD FOCUS” – warsztaty fotograficzne cz. 1 – grupa projektowa ZWZT
Marta Czerniawska i Magdalena Chabasińska z "Aparat Sesja" 
Jakub Kowalik
(3a)
godz. 10.00 – 12.00  – plener – grupa do 12 osób


„JA, NAJWYŻSZY – czyli i Ty możesz zostać dyktatorem” – prelekcja  filmowa
Piotr Malski, Jakub Izdebski
godz. 8.00 – 11.30 (sala 120) klasa 1e i osoby zapisane


SCENA DLA KAŻDEGO
(18 wykonawców)
konkurs na Artystyczną Indywidualność DK 2017
AULA godz. 12.00 – 14.30


WYSTAWA PRAC (10-12 kwietnia)
Anna Bajon
10-12 kwietnia sala 103

KIERMASZ RĘKODZIEŁA  (10-12 kwietnia)
Roksana Wandzio
stoisko koło wodopoju

 

WTOREK - 11 kwietnia 2017r.

„FAKE IT TILL YOU MAKE IT”
Radek Tadajewski
godz. 10.00- 10.45 (aula) – wyznaczone klasy i zapisy
Po spotkaniu czas na pytania

Warsztaty (sala 212) 
"Pitching, czyli jak sprzedać się publicznie w 2-5 minut"
Radek Tadajewski
godz. 11.30 – 12.30 - zapisy


“ZAINTERESOWANIA, PASJA SZCZĘŚCIE” – wystawa prac fotograficznych  
prof. Janusz Marek Pawlikowski
godz. 11.00 – 11.30 (aula) – zapisy

„VAMOS BAILAR – zajęcia taneczne Latino solo”
Ula Karwat (2c)
godz. 8.00 – 9.30 (sala gimnastyczna) – zapisy – grupa do 20 osób

„MOJA PIERWSZA LEKCJA HISZPAŃSKIEGO” – grupa projektowa „Language Twist”  ZWZT
Stefan Ficner

godz. 9.00 – 9.45 – (sala nr 116) – grupa do 15 osób

„WORLD FOCUS” – warsztaty fotograficzne cz. 2 – grupa projektowa ZWZT
Marta Czerniawska i Magdalena Chabasińska z "Aparat Sesja" 
Jakub Kowalik
(3a)
godz. 12.00 – 13.00 (sala 116) grupa do 12- 15 osób

AMERYKA, CO W NIEJ TAKIEGO WYJĄTKOWEGO”
Jakub Byczek
godz. 8.00 – 8.45 (sala 212) – zapisy

„Aplikacja FOOTSTEPS, software HOUSE APPLOVER – czyli START-UPY W PRAKTYCE”
Piotr Sędzik i Jan Kamiński
godz. 9.00 – 9.45 – aula – zapisy i wyznaczone klasy

 „WARSZTATY ZDROWEGO ŻYWIENIA”
(uczestnicy przynoszą po 2 ulubione owoce)
Justyna Jazy
godz. 8.00 – 8.45 (15 os - gr 1), sala 2
9.00 – 9.45 (15 os - gr 2) sala 2

„BIUSTYNKA”– warsztaty dobierania staników sportowych – grupa projektowa Z Marzeniami ZWZT
Justyna Dąbrowa

godz. 13.00 – 14.00 (sala 203) – zapisy (oczywiście tylko dziewczęta:)

 „KUCHNIA ZZA HORYZONTU" – warsztaty kulinarne kuchni azjatyckiej cz.2 – grupa projektowa ZWZT
Bartosz Włoch, Marcela Vu, Kaja Sałata
godz. 8.30 – 11.30 (sala nr 1 plus kuchnia) grupa nr 1 (do 15 osób)

„ALTRUISTA W AKCJI, CZYLI CO WARTO WIEDZIEĆ O WOLONTARIACIE ZAGRANICZNYM”
Katarzyna Dawidowicz
godz. 12.00 – 13.00 (AULA) – zapisy i wyznaczone klasy


„MOTYWACYJNY POWER SPEECH Z PAWŁEM SKÓRĄ +POKAZ FREESTYLE FOOTBALL” - ZWZT
Paweł Skóra
godz. 13.00- 14.00 – sala gimnastyczna – zapisy i wyznaczone klasy

„WARSZTATY GIER PLANSZOWYCH”
Sebastian Klita (3e) godz. 9.00 – 13.30 (sala 12) – ilość osób 7 – zapisy


„ESCAPE ROOM 2” – Liga Ogarnięcia – grupa projektowa ZWZT 
Daria Pańczyszyn , Natalia Jałosińska, Paula Gruca
Zuza Tronina, Angelika Zagajewsk
a (2a) 
godz. 8.00 – 14.00 ( sala 11) grupy 5 os - zmiana co 30 minut

 

 

ŚRODA - 12 kwietnia 2017r


"Proces innowacji w przemyśle chemicznym".
dr Igor Korczagin
Dyrektor ds. badawczych w PCC Rokita.
godz. 10.00 – 11.00 (aula) – wyznaczone klasy  i zapisy
Wykład prelegent z PCC Rokita SA – firma chemiczna nowej generacji


„WARSZTATY PROGRAMOWANIA – PYTHON”
Daniel Sienkiewicz
godz. 8.00 – 13.30 – zapisy (grupa do 18 os) – pracownia informatyczna



 „CZY ŻYCIE NA KREDYT TO JEDYNA OPCJA? Czyli jak zbudować mocne finansowe fundamenty”
Alicja Zalewska-Choma (OSZCZĘDNICKA) - zapisy i wyznaczone klasy
godz. 8.30 – 9.30 AULA

 

„STARTUP BEZ GROSZA – od pomysłu do pierwszego klienta. Case HOBNOB.pro”
Wojtek Wdowiak
godz. godz. 8.00 – 9.00 (sala 116) – zapisy


„CUSTOMER EXPERIENCE – czyli jak poprzez doświadczenia Klientów można wygrać na rynku”
Dorota Banaszak
godz. 9.00 – 10.00 (sala 116) – zapisy

 
„AUDYTOR – tajemniczy zawód dla ciekawych ludzi”
Przemysław Ura 
godz. 10.00 – 11.00 – (sala 116) zapisy

 

"OPOWIEŚĆ O PODRÓŻACH - DLACZEGO WARTO I JAK SIĘ ZA TO ZABRAĆ" - "Niezależni" grupa ZWZT  
SALA GIMNASTYCZNA
Tomek Urbaniak
godz. 10.00 - 11.00  - zapisy i wyznaczone klasy


"MICHAŁ GĄTKOWSKI - NO STRESS"  - "EZ DollaZ" grupa ZWZT - sala 120
Michał Gątkowski
godz. 8.00 - 9.00 - zapisy


„WARSZTATY AKTORSKIE”
Michał Satława
godz. 8.00 – 12.00 (siłownia)

 
GALA XV DK
godz. 12.00 – 13.30 – AULA - wyznaczone klasy
W programie:

PROJEKT RUNWAY

WRĘCZENIE NAGRÓD

Występ Grupy Kopernika oraz zwycięzców Sceny Dla Każdego


Zakończenie XV Dni Kultury

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information