X Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Piękno"
Jury w składzie:
Annna Wiśniewska – artysta plastyk
Janusz  Mróz – fotograf
Robert Rzepnicki - Fotograf
Przyznało nagrody i wyróżnienia:
Wyróżnienia:
Katarzyna Zielińska za „ Duńskie niebo”, „ Latarnia”
Katarzyna Radoń za  „Drogowskaz”
Natalia Brzezińska za  „Przez dziurkę od klucza”
Dominika Kapusta za „Coś w tych schodach”
Julia Szlęzak za „Ławeczka”
Katarzyna Żabińska za „Mała rzecz, a cieszy”
Patrycja Jałosińska za „Wood”
Roksana Wandzio za „Cisza”
Łukasz Zenker za „ Cerkiew”
Natalia Jałosińska za „Modern Art. II”
Patrycja Fajfer za "Leniwe poranki”
Dominika Myszkowska za „Soap bubbles”, Leaf”
I nagroda
w kategorii Gimnazjum
Aleksandra Koptyńska za zdjęcie „Eskimoska”
w kategorii Liceum
Tomasz Buczyński za zdjęcia „Stal” i „Perspektywa”
II nagroda
Dawid Komarnicki za zdjęcie „Fille avec rose”
III nagroda
Natalia Lech za cykl zdjęć

Konkurs na Indywidualność  Artystyczną Sceny Dla Każdego:
Dnia 16.03.2016 Jury w składzie:
Jonatan Delimata – przewodniczący
Patryk Ryś - multiinstrumentalista
Michał Satława - student studium aktorskiego STA
przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

NAGRODY GŁÓWE:
I MIEJSCE – Maja Zarzycka
II MIEJSCE – Katarzyna Urban
III MIEJSCE – Bartosz Angulski
WYRÓŻNIENIA:
-  Emilian Gotowiec
- Paweł Rozpędowski
- stypendystki fundacji Ocelota: Ewa Jankowska, Marika Glinka, Aleksandra Fąfara
- Maja Kowalska („Andrew”)
- Monika Szkurat
Nagroda Publiczności – Zespół z nr 1 w skłądzie: Marek Kowalik, Artur Borowiec, Mateusz Stafiniak, Michał Kubicki, Piotr Zaraś.

GRA BUSINESSOWA CASHFLOW (na podstawie zdobytych punktów):
I m-ce Jakub Szwedowicz,
II m-ce - Tomasz Rośniak, 
III m-ce - Bartosz Szych.

Konkurs modowy RUNWAY:
Dnia 18 marca jury w składzie:
Iwona Kita 
Monika Kosińska - Dziewiatowska,
Klaudia Dziobiak - przedstawiciel uczniów
przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:
I m-ce - Agata Krauz,
Wyróżnienia:
- Oliwia Blecharz,
- Daria Pańczyszyn.
Gratulujemy laureatom wszystkich konkursów i jeszcze raz dziękujemy naszym tegorocznym sponsorom, dzięki którym mogliśmy przyznać tak atrakcyjne nagrody:
SPONSORZY
Pan Grzegorz Buras - Prezes Auto Centrum Victoria w Lubinie - tradycyjnie już nasz sponsor strategiczny, na którym Kopernik może zawsze polegać!
Pan Jarosław Dziurman - dziękujemy za dołączenie do grona naszych darczyńców!
Państwo Aneta i Daniel Gajewscy z firmy ENFOREST, którzy również dołączyli w tym roku do grona naszych darczyńców. 
Pan Kazimierz Ziółkowski - Prezes PKS Lubin - wspierający nasze liceum od lat
Butik Runway - od kilku edycji wspiera konkurs modowy Runway,
Niezawodna Rada Rodziców przy I LO!
Bank Zachodni - wpierający grę businessową - CASHFLOW.




 

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information