Wyniki IX Forum Teatralnego

Nagroda GRAND PRIX dla zespołu teatralnego „ATRAPA” za spektakl „Iwona, Księżniczka Burgunda”

Wyróżnienia dla zespołów teatralnych :

Teatr Poezji z Gimnazjum Nr 4 za spektakl „Mochnacki”

Grupa teatralna z kl. I f za spektakl „Wariacje z walizką”

Nagroda specjalna:

Tomasz Klapczarek za rolę Króla w „Iwonie, Księżniczce Burgunda”

Nagrody indywidualne:

Kornelia Kwasek za rolę Królowej w „Iwonie, Księżniczce Burgunda”

Cristan Demkowicz za rolę Księcia w „Iwonie, Księżniczce Burgunda”

Nagrody indywidualne:

Katarzyna Rudzka z Gimnazjum nr 4 za monodram „Najpiękniejszy sen”

Katarzyna Krawiec za monodram „Żywoty świętych osiedlowych”

Wyróżnienie specjalne:

Agata Dobosz za rolę Iwony w „Iwonie, Księżniczce Burgunda”

Wyróżnienia:

Aleksandra Kasprzyszak

Katarzyna Krawiec

Paulina Kuriata

Natalia Ród

Martyna Szarkowicz

Jakub Byczek

Łukasz Biernat

Adam Kowalski

Kacper Laszczyński

Michał Poręba

Patryk Skawiński

 

 

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNRGO „PIĘKNO”

Jury w składzie:

Elżbieta Kochan – artysta plastyk

Janusz Mróz – fotograf

Przyznało następujące wyróżnienia i nagrody:

Wyróżnienia:

  1. 1.Urszula Bartkiewicz za zdjęcie „Ogień, siła i energia ludzkiego życia”
  2. 2.Kamil Jankowski
  3. 3.Luiza Niemczuk za zdjęcie „Delikatność”
  4. 4.Gabriela Wabuk

Wyróżnienia szczególne:

  1. 1.Karol Szmigielski za zdjęcie „Yard”
  2. 2.Daniel Pawełko za zdjęcie „Nocna panorama miasta”
  3. 3.Marcelina Świder
  4. 4.Sandra Fundalska za zdjęcie „Cisza przed burzą”

Nagrody:

III miejsce:

Paulina Witczak za zdjęcie „W marzeniach”

Karolina Madera za zdjęcie „Miłość, Bliskość, Nadzieja”

II miejsce:

Katarzyna Świętek za zdjęcie „Bądź moja siłą”

I miejsce:

Sandra Fundalska „Ukryte piękno”

PROJECT RUNWAY

Jury w składzie :

Ilona Rorzkowska

Magdalena Więcław

Przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Wyróżnienie dla zespołu z klasy Ib w składzie: Wiktoria Nalepa, Lilla Łomnicka, Magda Kubicka, Ola Michalska i Katarzyna Krawiec za projekt sukienki z folii ogrodniczej

III miejsce: Katarzyna Radoń z klasy Id za projekt sukienki wykonanej z chusteczek higienicznych

II miejsce: dla zespołu z klasy 1 f w składzie: Ligia Dekiert, Dominika Mazur, Sandra Nawrocka, Aleksandra Rogalska i Maria Dubińska za projekt sukienki z włókna szklanego i siatki budowlanej

I miejsce: dla zespołu z klasy 1e w składzie: Klaudia Dziobiak, Weronika Ławrynowicz i Aleksandra Siwek za projekt żakietu i spódnicy z tapety i włókna szklanego

SCENA DLA KAŻDEGO

Jury: przew. p. Piotr Poręba, p. Aldona Kozieł, Michał Gigiel

I miejsce - Karolina Rudy
II miejsce - Aleksandra Skraba
III miejsce - Wojciech Marzec

WYRÓŻNIENIA (równorzędne)
1. Ada Michalik
2. Maja Zarzycka
3. Ewelina Białkowska
4. Katarzyna Krawiec
5. Michał Malinowski
6. Michał Poreba
7. Dominika Kubasiak
8. Agata Gruszecka
9. Magda Kokocińska


Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information