Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4
UWAGA!
Wykaz klas uczestniczących w poszczególnych imprezach zostanie podany we wtorek

 

26 stycznia 2011
(środa)


AULA

godz. 9.00- 9.30
Inauguracja IX Dni Kultury w I LO
godz. 9.30 – 12.30
VI Forum Teatralne cz.1

godz. 12.30 – 13.15
Wykład p. Anny Wiśniewskiej
„Światło w obrazie”

godz. 13.15 – 14.30
Wokalna Scena dla Każdego
Konkurs cz.1


godz. 9.00 - 10.30 (gr.1) – sala 19
godz. 11.00  – 12.30 (gr.2) – sala 19
Szkolny Dyskusyjny Klub Filmowy
„Filmoteka Polska”
prowadzi p. Wioletta Maćkała

WARSZTATY:

godz. 9.00- 10.30 – sala nr 12 (gr.1)
godz. 11 – 12.30 – sala nr 12 (gr.2)
„Sztuka przekładu”
 prowadzi p. Katarzyna Maćkała

godz. 12.30 – 14.30 – sala gimnastyczna (obuwie sportowe!)
„Podstawy pracy narzędziami aktorskimi” cz.1(kontynuacja w czwartek)
prowadzi p. Gabriela Donczew

PONADTO:
Kulturalna Klubo-Kawiarnia LOszek
prowadzi  klasa IIe

Wystawa prac plastycznych uczniów I LO
(sala telewizyjna)

Dzień drugi
27 stycznia 2011

(czwartek)

 

 

 

AULA

godz. 9.00– 12.30
VI Forum Teatralne  cz.2


godz. 12.30—13.00
Recital
K. Bieńko R. Książek oraz A. Leszczyńska
godz. 13.00 – 14.30
Wokalna Scena dla Każdego
Konkurs cz.2


WARSZTATY

 

godz. 9.00– 10.00 (gr1—kl II i III) LOszek
godz. 10.00—11.00 (gr.2—kl I) - LOszek
„Język filmu” cz.1
prowadzi Krzysztof Maślejak

od godz. 9.00 do dokończenia prac sala 14, 15
„Techniki Mistrzów Impresjonizmu”
prowadzi p. Anna Wiśniewska


godz. 11.15—12.15—LOszek
„Sztuka fotografowania”
prowadzą p. E.Kochan i p. I. Anacka

godz. 12.30 – 14.30 – sala gimnastyczna (obuwie sportowe!)
„Podstawy pracy narzędziami aktorskimi” cz.2
prowadzi p. Gabriela Donczew

godz. 9.00 - 10.30 (gr.1) – sala 19
godz. 11.00  – 12.30 (gr.2) – sala 19
Szkolny Dyskusyjny Klub Filmowy
„Filmoteka Polska”
prowadzi p. Wioletta Maćkała


PONADTO:
Kulturalna Klubo-Kawiarnia LOszek
prowadzi  klasa IIe

Wystawa prac plastycznych uczniów I LO
(sala telewizyjna)

 


Dzień trzeci
28 stycznia 2011
(piątek)


AULA

godz. 10.00– 13.30

GALA IX Dni Kultury

 w  programie
najlepsze  występy  teatralne, wokalne
oraz instrumentalne

godz. 11.00
ogłoszenie wyników  konkursów IX DK
oraz wręczenie nagród w:

Konkursie Fotograficznym „Piękno”,

Konkursie „Scena dla Każdego”,

VI Forum Teatralnym



WARSZTATY

godz. 9.00—11.00 Loszek
warsztaty filmowy cz.2
„Praktyczne zajęcia z kamerą”
prowadzą Kamil Kuźmiak i Krzysztof Maślejak



PONADTO:

Kulturalna Klubo-Kawiarnia LOszek
prowadzi  klasa IIe

Wystawa prac plastycznych uczniów I LO
(sala telewizyjna)


Zakończenie IX DNI KULTURY w I LO


Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information