UWAGA
Uczestnikami warsztatów są uczniowie zapisani na listy
(będzie sprawdzona obecność)

WARSZTATY
środa—26 stycznia 2011r


„Sztuka przekładu”
 prowadzi p. Katarzyna Maćkała
godz. 9.00 - 10.30 (sala nr 12)
gr.1 - zapisani uczniowie
klasy 1d, Ia, Ic i If

godz. 11 – 12.30 (sala nr 12)
gr.2 - zapisani uczniowie klas :
3a, 2d, 2b, 2f, 3c, 1g




„Podstawy pracy
narzędziami aktorskimi” cz.1

(kontynuacja w czwartek)
prowadzi p. Gabriela Donczew

godz. 12.30 – 14.30
 sala gimnastyczna

wszyscy zapisani uczniowie
(
uczestników obowiązuje
obuwie sportowe!)

 

 

 

 

 

 

 

czwartek—27 stycznia 2011 r


„Język filmu” cz.1
prowadzi Krzysztof Maślejak
godz. 9.00 – 10.00 LOszek
gr1-zapisani uczniowie klas II i III
godz. 10.00  - 11.00  LOszek
gr.2-zapisani uczniowie kl I

 



„Techniki Mistrzów Impresjonizmu”

prowadzi p. Anna Wiśniewska

od godz. 9.00 do dokończenia prac
sala 14, 15
wszyscy zapisani uczniowie

 


„Sztuka fotografowania”
prowadzą p. E.Kochan i p. I. Anacka
godz. 11.15—12.15—LOszek
wszyscy zapisani uczniowie

 


„Podstawy pracy
narzędziami aktorskimi” cz.2

prowadzi p. Gabriela Donczew
(kontynuacja dla grupy ze środy)

sala gimnastyczna godz. 12.30—14.30

WARSZTATY
piątek—28 stycznia 2011 r


Warsztaty filmowe:
„Praktyczne zajęcia z kamerą”
prowadzą
Kamil Kuźmiak i Krzysztof Maślejak

godz. 9.00—11.00 Loszek
warsztaty filmowy cz.2

uczestniczą uczniowie zapisani
na warsztaty filmowe w czwartek






DKF
ś
roda  - 26 stycznia
czwartek  -27 stycznia


Szkolny Dyskusyjny Klub Filmowy
„Filmoteka Polska”
prowadzi p. Wioletta Maćkała

godz. 9.00 - 10.30  – sala 19
godz. 11.00  – 12.30 – sala 19

UWAGA
uczestniczą wyznaczone klasy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information