Klasy I wyjeżdżają 2 września na trzydniowe wycieczki integracyjne, oczywiście z wychowawcami oraz nauczycielami - opiekunami. W związku z tym, że na razie zastępstwa nie są dostępne w swojej zakładce, podajemy je poniżej. Na tablicy zastępstw znajdziecie zmianę sal za salę 212 (fizyka), w której jeszcze trwa remont.
Nauczyciele nieobecni:                                     Nauczyciel zastępujący:
L. Krawiec:
2 lekcja               2C                                             M. Szober ( za 1E)
3.lekcja               3F                                             E. Urbaniak ( za 7 lekcję)
7.lekcja               2A                                             (do domu)

M. Bugajenko
2.lekcja             2 B/F                                        M. Kosińska – Dziwiatowska
3.lekcja             2 E/C                                        O. Bugajenko
4.lekcja             2 A/D                                        O. Bugajenko
5.lekcja             3 C/D                                        M. Kosińska-Dziewiatowska

 K. Kalisz
3.lekcja             2E                                           O. Bugajenko
4.lekcja             2A / D                                     M. Kosińskaq - Dziewiatowska
5.lekcja             3C                                          O. Bugajenko
7.lekcja             3B                                           (do domu)

M. Wójcik
1.lekcja             2A                                              (grupa Pani Wójcik na 8:55)
2.lekcja             3B                                              E. Rachwalska (cał)
3.lekcja             3B                                              E. Rachwalska (cał)
4.lekcja             3F                                              K. Skowrońska – Gromek (cał)

A.  Witecka
3.lekcja                  2F                                          S. Galuba (cał)
4.lekcja                  3A                                          S. Galuba (cał)
5.lekcja                  3F                                          I. Kita (cał)
6.lekcja                  2E                                          S. Galuba (cał)

B. Klajn
2.lekcja                 3C/F                                    (grupa p. Klajn na 9:50)
4.lekcja                  3D                                      R, Nowakowska (za 1B)             
5.lekcja                 2D                                       (do domu)
6.lekcja                 2D                                       (do domu)
7.lekcja                 3D                                       (do domu)

L. Powała
4.lekcja                 3D                                      R, Nowakowska (za 1B)             
5.lekcja                 2D                                       (do domu)
6.lekcja                 2D                                       (do domu)
7.lekcja                 3D                                       (do domu)

G Witecki
6.leckja                3A                                       P. Jaskot (za 1D)

P. Ma;lski
4.lekcja                3C                                       I. Kita (cał)
5.lekcja               3B                                        S. Galuba (cał)

         

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information