"W piątek 10.06 w naszej szkole odbyła się Olimpiada Pierwszej Pomocy organizowana przez Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr. Szkoły ponadgimnazjalne z powiatu lubińskiego reprezentowały trzyosobowe zespoły, sprawdzając swoją wiedzę praktyczną i teoretyczną. Reprezentacja naszej szkoły - Angelika Jesionka (1b), Michał Przygoda (1c) i Piotr Włodarczak (1d) zdobyła drugie miejsce."
Przypomnimy tylko, że Michał wykazał się znajomością pierwszej pomocy w praktyce, o czym pisaliśmy niedawno - był jedynym, który zareagował i skutecznie pomógł choremu na padaczkę na jednym z przystanków w Lubinie. Dla nas jesteście najlepsi:)
Gratulujemy!

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information