24 lutego 2016 roku w Liceum Salezjańskim w Lubinie odbył się etap powiatowy LIMESOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO. Zmagania zakończyły się pełnym sukcesem uczniów naszej szkoły, której matematyczna reprezentacja okazała się po prostu bezkonkurencyjna. Niech przemówią same liczby: otóż na dziewięciu laureatów LIMESA w kategorii zadań na poziomie podstawowym pięciu z nich to uczniowie naszej szkoły. Na poziomie rozszerzonym wyniki reprezentantów Kopernika są wprost rewelacyjne! Oceńcie sami, liczby nie kłamią, na ośmiu zwycięzców… OŚMIU z nich to reprezentanci I Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie!

Laureaci w kategorii szkół ponadgimnazjalnych – poziom podstawowy:
I miejsce – Julia Szymczak,
II miejsce – Alicja Świątek,
III miejsce – Małgorzata Matławska i Natalia Bochnia,
VI miejsce - Małgorzata Olszewska.

Laureaci poziomu rozszerzonego:
I miejsce – Arkadiusz Dębski,
II miejsce – Natalia Zbroniec,
III miejsce – Katarzyna Krawiec,
IV miejsce – Zbigniew Zabłocki i Damian Duszeńko,
V miejsce – Adam Łata i Gabriela Drabik,
VI miejsce – Piotr Szeliga.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, gratulujemy zwycięzcom matematycznych zmagań i przypominamy, że etap powiatowy zawsze jest poprzedzony konkursem organizowanym w szkole macierzystej. Zachęcamy do brania udziału w LIMESOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM, który daje niecodzienną możliwość samorozwoju, sprawdzenia własnych wiadomości i umiejętności, a także jest zawsze gwarancją intelektualnej rozrywki na najwyższym poziomie.
Wyniki również na stronie: limes.nazwa.pl/limes/

 

 

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information