Kilka lat temu w naszej szkole zrodziła się idea, aby w zorganizowany sposób wspierać i inspirować "artystyczne dusze", które znalazły się w I LO. Nie od dziś wiadomo, że sporo u nas talentów, a wśród naszych absolwentów jest kilka prawdziwych sław. Jednak nawet jeśli nie wszyscy chcą wiązać swoją przyszłość ze światem show-businessu, to wielu naszych uczniów ma artystyczne pasje i chętnie się nimi dzieli. Jest więc to miejsce wspólnych inspiracji, koncertów, tworzących się i zmieniających składów wokalnych, instrumentalnych, grup tanecznych, aktorów, performerów i artystów plastyków. Dla nich wszystkich powstała tzw. "Grupa Kopernika". Grupa, która tętni życiem, pomysłami, jest w ciągłym ruchu i nieustannie się zmienia.
Rok 2015/16 to kolejna okazja zasilenia jej szeregów nowymi artystami. W związku z tym już w najbliższy piątek (11 września) zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne, które odbędzie się na długiej przerwie w sali 116. Nasi artyści zapraszają również na mini pokaz przy wodopoju już w najbliższy czwartek - godz. 10.35:)Wszelkich informacji udzielą Ci uczniowie (na zdjęciu od lewej): Kasia Krawiec (3b), Kalina Kurowska (3e), Magda Hołówko (2b), Magda Kokocińska (3e), Michał Poręba (3f).
Opiekun Grupy p. Joanna Marciniszyn
ZAPRASZAMY!!!

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information