24 listopada w auli naszej szkoły zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach. Zgłosiły się reprezentacje pięciu szkół:I LO, II LO, ZSnr1, ZSP i ZSP w Rudnej. Naszą szkołę reprezentowali: Rogacka Natalia (2e), Tomek Ilnicki (3e), Paweł Więcław (2b) i Piotr Jankowiak. Smaczku rozgrywkom dodał fakt, że dwa najlepsze zespoły - czyli nasz i II LO - zdobyły jednakową ilość punktów. W bezpośredniej walce był remis i niestety ostatecznie zadecydowała kolejność zwycięstw na tablicach i tak zwyciężyła dziś drużyna II LO:) Jednak oba zespoły będą reprezentowały nasz powiat w dalszych rozgrywkach w marcu w Legnicy.
Gratulujemy i życzymy albo wyraźnej wygranej albo szczęścia:) Zobacz zdjęcia.

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information