Przedstawiamy najważniejsze tegoroczne osiągnięcia naszych uczniów z matematyki:
W XXVII konkursie KANGUR MATEMATYCZNY możemy pochwalić się dwoma
 imponującymi "bardzo dobre" wynikami, które uzyskali:
JAKUB KOZŁOWSKI (1a) - w kategorii Junior,
JAKUB DOBRZAŃSKI (2a) - w kategorii Student
W konkursie wyróżnieni zostali:
Michał Gryniuk 1f , Jakub Podemski 1a, Mateusz Kuziak 1b Piotr Mroczko 1f, Andrzej Tyc 1a, Jakub Morawski 1a, Michalina Majewicz 1a, Filip Droździak 1f, Krzysztof Świstak 1f, Miłosz Jarzębowski 1f, Marek Hajduk 2b, Agata Wróblewska 2a, Michał Kamiński 2b, Jakub Duszeńko 3a.
Brawa dla naszych mistrzów! Zadania w konkursie wymagają dużej wiedzy matematycznej oraz tego rodzaju sprytu , na który mogą się zdobyć jedynie bystre i otwarte umysły.
 
W innych konkursach matematycznych największe brawa i wyrazy uznania należą się JAKUBOWI DOBRZAŃSKIEMU (2a), którego lista osiągnięć jest imponująca:
- VII miejsce w konkursie KOMA w grudniu 2018r,
- Zimowa Szkoła Matematyki w lutym 2019: Liga Zadaniowa - III miejsce, konkurs podsumowujący - II miejsce,
- konkurs SUDOKU (Mistrzostwa Dolnego Śląska) - VI miejsce
- Mistrzostwa Polski- III miejsce,
- Olimpiada Matematyczna - etap okręgowy,
- Mistrzostwa Polski w Grach Matematycznych i Logicznych- VI miejsce w finale,
- Olimpiada Lingwistyki Matematycznej- etap okręgowy.
Jakub jest również kapitanem drużyny naszej szkoły w Meczach Matematycznych.
 
Do grona szczególnie uzdolnionych matematycznie należy także MAREK HAJDUK, który również był w etapie okręgowym Olimpiady Matematycznej.
Do etapu okręgowego Olimpiady Lingwistyki Matematycznej zakwalifikował się w tym roku również ANDRZEJ TYC.
Nasza szkoła posiada silną drużynę startującą w Meczach Matematycznych. W tym roku rozgrywki meczowe zakończyły się dla naszej drużyny po I rundzie , wynikało to jednak z niefortunnego podziału drużyn na grupy. W skład naszej drużyny wchodzili:
Jakub Dobrzński – kapitan oraz: Andrzej Tyc 1a, Jakub Kozłowski 1a, Amelia Hebda 1a, Francisco Osuna 1b, Michał Gryniuk 1f, Kamil Włodarski 2a, Michał Zwatrzko 2a, Aleksandra Birut 2a, Agata Wróblewska 2a, Marcin Krac 2a, Marek Hajduk 2b, Paweł Prusisz 3a, Maciej Isztwan 3a." GRATULUJEMY!

 

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information