Kopernik po raz kolejny znalazł się na podium w ogólnopolskim Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości!!! 
Gratulujemy Pani Marioli Lech, która nie tylko sprawuje pieczę nad Olimpiadą Zwolnieni z Teorii (ZWZT), ale jest też mentorem dla nauczycieli z całej Polski, którzy chcą dowiedzieć się, jak się jej udaje angażować do pracy nad autorskimi projektami społecznymi tak wielu uczniów! 
Dyrektor Józef Marciniszyn i Pani Mariola Lech odebrali certyfikat Szkoły Kompetencji Przyszłości na Finale Olimpiady Zwolnieni z Teorii, który odbył się 24 kwietnia w Warszawie. KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI to te, na które w naszej szkole stawiamy od lat!!! 
Nasza szkoła stawiana jest za wzór na Finale olimpiady Zwolnieni z Teorii (zwzt) - wzór szkoły kompetencji przyszłości z bardzo otwartym i wspierającym projekty dyrektorem! W V edycji Olimpiady ZWzT aż 35 projektów dotarło do Finału! 

Nasza szkoła stawiana jest za wzór na Finale olimpiady Zwolnieni z Teorii - szkoły kompetencji przyszłości z wspierającym projekty dyrektorem, a bez takiego wsparcia niewiele da się zrobić! W V edycji Olimpiady ZWzT aż 35 projektów dotarło do Finału! 
3 projekty były nominowane do Złotego Wilka - ostatecznie dwa z nich Confident Woman i Dun-speak zdobyły SREBRNEGO WILKA!
Gratulujemy również nagrody zespołowi CRUSH IT, który wygrał dla szkoły drukarkę 3d! Coca Cola wybrała ich projekt do dziesiątki najlepszych zajmujących się problemami ekologii! Wielkie gratulacje dla wszystkich tegorocznych grup projektowych!!! Zobacz zdjęcia.
Przeczytaj artukuł.

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information