"8 marca trzyosobowa drużyna w składzie Karolina Sadowska 1c, Michał Konieczny 2a, Michał Drążek 3c miała zaszczyt reprezentować naszą szkołę w II etapie Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Austrii "TURBOLANDESKUNDE", w którym brało udział 12 najlepszych drużyn z województwa Dolnośląskiego. Atmosfera w otoczeniu woluminów Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu sprzyjała duchowi walki:) Nasza drużyna dzielnie walczyła zdobywając ostatecznie III MIEJSCE !!!
Bardzo gratulujemy i cieszymy się z kolejnego sukcesu."


 

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information