Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły licznie zaangażowali się w projekty społecznościowe, robione w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii. Jesteśmy od 3 lat w ścisłej czołówce w rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości, z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Umiejętności i doświadczenia zdobywane przez młodzież w trakcie realizacji projektów są nieocenione, a profesjonalne certyfikaty biznesowe bezcenne. Przedstawiamy jeden z tegorocznych projektów i jedno z działań:
"Dnia 25 lutego na 3, 4 i 5 lekcji odbyły się w naszej szkole wykłady dla klas pierwszych na temat zachowania się będąc świadkiem wypadku drogowego. Na miejscu zjawili się strażacy, którzy przekazali swoją wiedzę oraz pokazali, jak używa się ich specjalistycznego sprzętu. Spotkanie było organizowane przez grupę projektową "Nie Bądź Bierny" biorącą udział w olimpiadzie "Zwolnieni z Teorii", w skład której wchodzą: Karolina Krysiak, Marcin Krac, Zachariasz Adamski i Arkadiusz Szymaszek (kl. 2a)."

 

 

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information